Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

o kurcze, no wlasnie mialam pytac czy ciezko wytrwac i czy sa efekty, no to tym bardziej gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spioszki wstawac:)) czas na kawke:))) iga spala cala noc!!! calutka, moze ogranizm oslabiony bo takie cuda zdarzaja sie bardzo rzadko, ale humorek ma dobry, opuchlizna sie zmniejszyla i nie jest to juz takie snie. a ja zaraz pedze na badanie bioderek narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo :) Tośka własnie oglada Teletubisie ...na leżąco :) biedna :) próbowałam z nią ćwiczyć ale wogóle mi to nie wychodzi, ręce jej się rozjeżdżają, przekręca mi się na plecy...koszmar jakiś :( przez te nerwy obudziłam się o 2 w nocy i nie spałam do 6,15 a o 7 trzeba było wstać...jestem nieprzytomna...ale mysli mi nie dały, cały czas myślałam o tym wszystkim i czy dam radę z tymi ćwiczeniami i kiedy będą efekty... jakoś strasznie się tym zdołowałam :( a jeszcze Asia wczoraj w szkole dostała od starszego kolegi jak to okresliła "z plaskacza" w buzię :( koszmar :( oczywiście nie pozwoliła mi iść do szkoły bo się boi że się bedzie koleś mścił na niej...jezu nawet jak to piszę to łzy mi lecą :( Rybka to znalazłaś już opiekunkę? szybko :) moja bedziesiedziała od kwietnia a w marcu moja mama :) Ania26 dziękuję ❤️ a to dla Milusi ❤️🌻❤️🌻❤️ trzymajcie się cieplutko :) Kingap tez dziękuję za miłe słowa :) dobrze ze Twoja malutka już sama siada :) Asmanka co tam kochaniutka u Ciebie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka dacie rade, poczatki sa zawsze trudne, i czesto zniechecajace, ale to dla jej dobra, a asie wyslij na jakies kung fu albo cos w tym stylu:))) jak zaczelam prace w gimnazjum to zapisalysmy sie z kolezankami na kurs samoobrony, ale bylo super, przezucilam moja kolezanke przez ramie, ja taka drobna (wtedy) a ona prawie 100kg, jak pokazalysmy dzieciakom dyplomy to odrazu respekt hiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wczoraj tak mnie zmuliło ze nawet nie powiedziałam dobranoc. Marcel dziś też przespał cała noc i rano musiałam go delikatnie obudzić, a dziś wstawaliśmy i tak o pół godziny póżniej (7.30) . Aniutka tak mam opiekunke, już pisałam ale chętnie napiszę jeszcze raz że to młoda dziewczyna, studiuje zaocznie, z tej samej miejscowości co my, jest po szkole średniej i 2 letnim studium medycznym -opiekunka dla dziecka, bardzo lubi dzieci i miała bezpośredni kontakt z malutkim dzieckie swojego brata które teraz ma 2 latka. Marcel się do niej uśmiechał, i zaczął się bawić więc myślę że będzie dobrze. Zaskoczyła mnie pytaniem czy mały ma jakąś alergie albo jest na coś uczulony, czegoś nie może jesć. Nie wiedziałam normalnie co odpowiedzieć, powiedziałam tylko że raczej nie bo od urodzenia nie miał rzadnej wysypki, katar raz ale raczej nie alergiczny. a Ona na to się pyta czy może się w takim razie bawić z nim np farbkami albo plasteliną ? Normalnie dziewczyna mnie tak zaskoczyła i tak pozytywne wrażenie wywarła że cieszę się że będzie przez te osiem godzin dziennie z Marcelem. Wracam do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie Elizabetka :) ale pomysł dobry, pomyślę :) u nas też pogoda pod psem a myslałam ze pójdziemy na spacerek, nie chce mi sie :( Tosiek spi to i ja sobie legnę :) narciaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka cieszę się ogromnie :) super :) a to że pisałaś o tym pewnie mi umknęło jak nie byłam na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta dobrze że ta opuchlizna zeszła :) Wczoraj spotkałam koleżanke która ma córke z sierpnia i mała nie chce w ogóle mleka pić. Próbowała już różnych i nic , daje jej na śpiku i jest to jedyny możliwy sposób aby wypiła choć trochę. Marcel ma już 10 m-cy i ciesze się że takich problemów nie mam (odpukać oczywiście). Aniutka lepiej się nie wtrącać między młodzież ale z drugiej strony to chyba też bym chciała dorwać takiego młodzieniaszka i mu przywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka, elizabetka, Rybka, i wszystkie pozostałe spioszki Elizabetka rany Julek jak to trzeba uważać na dzieciaki, ale grunt że nic poważnego się nie stało... Natalia bawiła sie z tatusiem i uderzyła w jego głowe i bach zeby jeden jest czarny martwy i może jest uszkodzony zalażek drugiego nowego :( to było rok temu tez miałam stracha... Rybko to świetnie że odpowiednia kandydatka Ci się \"napatoczyła\" Dziewczynki u nas jest piekna wiosenna pogoda słoneczko , zero wiatru ale ja sie czuje fatalnie i na spacerek nie wyjdziemy... Izuli wychodzą dwie górne dwójeczki i troszke marudna , ale dajemy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta 7 cm ????? Kurcze jak ty to zrobiłaś ??? Od 1 marca ćwicze i nic mnie nie powstrzyma myszę zgubić choć 3 cmm w pasie a będe zadowolona. Asmana jak masz ładną pogodę to zaraz wychodź na spacer bo później będziesz żałować . U nas nieciekawie i chyba zaraz będzie padać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko bardzo bym chciała, ale niestety musze miec \"pod ręką\" WC :) mam poranne mdłości;) Sama sie dziwie jak 7 cm mozna zgubić po ćwiczeniach, ale tylko pozazdrościc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Elizabetka dobrze że tak to się skończyło:) ale stracha napwno mialaś, zdrówka dla Igi:) Aniutka domyślam się co przeżywasz jak Tośka płakała podczas ćiwczen , ja podobnie mialam jak podawałam jej leki a Tynia darła się jakby ją ze skóry obdzierali:( a takiemu kolesiowi to bym tyłek złoiła na kwaśnie jabłko Asmanka kacyk jeszcze męzczy , czy coś innego sie przypałetało?? Rybko fajnie zę znalazłaś dobrą opiekunke:) i gratulacje z okazji przespanej nocki:) kingap powodzenia w ćwiczeniach , wytrwałosci przede wszystkim:) Tynia śpi ale jak wstanie to idziemy na zakupy do biedronki tzn jedziemy autobuskiem:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czewczyny jestem juz, ortopeda okazal sie zbyteczny, po pan stwierdzil ze badan w tym wieku juz sie nie robi, no nic mialam przynajmniej wyjscie z atrakcjami i pan pochwalil igi faldeczki ze takich rownych to rzadko widuje a 7 cm to dgroga wyzeczan nie tylko cwiczen przeciez ja od poltora miesiaca nie jem kolacji, slodyczy malo, duzo owocow i warzyw natomiast, zadnego piwa, chipsow i tym podobne, zero fastfoodow, mniam jak ja bym cos takiego ochydnego niezdrowego zjadla:P wiec gacie mi leca z pupy:) ale satysfakcja jest i nieczuje sie juz tak ociezala, igula zadowolona, posmiala sie do wszystkich dzidziusciow, nasze tez byly takie male??? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetko kochana superowo, że miałas wypad z przygodami a co do wóżka ;) Wiecie, że ja jeszcze piżamce siedzie normalnie zgroza takiego mam dzisiaj lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka ja to wczoraj siedzilam w pizamce az do wyjscia do lekarza, tem mialam lenia mega lenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zawiozłam Natalie do przedszkola wróciłam cmyk znowu w piżamke a zaraz muze jechac po nią i do babci będę miała spokój:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja tylko na moment chcialam sie przywitac i lece do Malutkiej, wczoraj sie tak szybko pozegnalam bo sie przebudzila i juz poszlam z nia spac. U nas dzis pogoda brzydka, deszcz i pochmurno wiec nici ze spacerku:( Trzymajcie sie kochane i do wieczorka, wlasnie zjadlysmy zupke i zaraz pojdziemy lulu, tez sie zdrzemne bo normalnie oczy mi sie same zamykaja.a kaweczki juz dwie wypilam milego popoludnia i buziaki! Asmanko fajnie, ze sie pojawilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada cały dzień :( Małgosia całą noc przemarudziła (cyba ząbkuje), więc siedzę w pracy ledwie żywa :( Dzwonił do mnie Pan od wózka :) Powiedział, że w poniedziałek powinnam mieć wózek ;) Zamówiłam sobie krem z Vichy, bo mam bardzo wysuszona i zniszczoną twarz po tej ciązy i teraz po tych nieprzespanych nocach. Pierwszy raz będe stosować krem z Vichy więc zastanawiam się, czy bedzie jakiś skutek, czy tez kasa na darmo była wydana :( A Wy co uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Byliśmy dzisiaj u kontroli jest wszystko ok.Dzieci w przychodni multum z gorączką 40 stopni.Podobno panuje rosyjska grypa.powiedziała że byśmy podawały dzieciom jak najwięcej witaminy C ja mam Juvit. I wczoraj zapomniałam kupić selera ale bratowa jak wracała to kupiła Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....10 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy…....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81.....8m 3tyg. ….22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy……….22.04.06 Kingap.......Oliwia-3400........9000......71........9 mies..........23.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?........9 mies..........24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... .9 mies ........28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67......5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja uzywam bo tez mam przesuszona skore po ciazy caly zestaw kosmetykow z yves rocher inositol- dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja używam loreal happyderm i olay 7, jestem z nich zadowolona :) Elizabetaa dobrze że skończyło się tylko na strachu, Iga super zasypia dla niej ❤️ Jędrek też lubi dziwne pozycje spania ;) Silvia napisz jak buciki, ja zastanawiam sie czy nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas dziś piękna pogoda , chyba wyjde jeszcze na jeden spacerk:D po prostu wiosennie , słonko świeci------cudownie Ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Już jestem domu. Właśnie niedawno wróciłam od rodziców. Asia buszuje wśród zabawek – stęskniła się za nimi. Kupiłam Asi taki roller – walec dmuchany będziemy ćwiczyć w domu bo te rehabilitacje u specjalisty tak jak pisałam wcześniej nie mają sensu. Zaczynam po woli odstawianie od piersi. Dzisiaj poszłam do sklepu kupić Młodej odpowiednie mleko modyfikowane i zdębiałam ile tego. W końcu kupiłam NAN 3 od 9 miesiąca. Chcę mleko wprowadzać stopniowo mieszając z moim pokarmem. Teraz poczytam o czym pisałyście. Mam nadzieję, że wszystkie dzieciaki zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam doła takiego jak stąd na koniec swiata :( chodze i płacze cały dzień bo nie umiem zrobić tych pieprz...ch ćwiczeń, czekałam ze jak Tomek wróci to poćwiczymy i ja sie nauczę a tu du..a blada, jemu też nie bardzo wychodzi a Tośka płacze :( sorka ale nie mogę sobie poradzić z emocjami choć próbowałam i mówiłam sobie, ze przecież nic się nie dzieje jestem w końcu baba z jajem a nie mazgaj i taka pełna sił i energii zabieram się do ćwiczeń a tu znowu d..pa :( i znów łzy :( siedzę i patrzę na nią jak nie może sięgnąć zabawki leżąc na brzuchu i się drze...a pani powiedziała zeby nie podawać ...ma sie nauczyć :( jestem już zmęczona tym wszystkim okrutnie...mam wrażenie że ona nigdy nie zacznie siadać ani chodzić :( wiem co zaraz napiszecie ale musiałam się wypłakać bo w końcu od tego Was mama :) mąż mnie też nie rozumie :( mówi że jutro spróbujemy a przecież jutro będzie tak samo :( spadam :( zajrzę jak mi się polepszy bo z tego wszystkiego nie mam ochoty na nic, nawet jeść mi się nie chce :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×