Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Najlepsze życzenia dla Tosi, Agnieszki, Oliwi i Zosi 🌻 Kalika jak fajnie kolejny ząbek a ja jeszcze pierwszego nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka doczekasz się, zresztą ponoć te zęby, które później wyszły są mocniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, dokladnie doczekasz sie, ja zaczelam sie martwic, bo zeby sa podobno dziedziczne, ja mialam pol roku, Maciek tez tak ok, a tu mijalo pol roku, 8 , 9 miesiecy i teraz tak ruszylo, ze jeden za drugim co tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jeszcze raz dzięki🌻 Elizabetka a gdzie ty sie podziewasz?????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim:)) ja juz po pierwszym dniu polkoloni, julce sie podoba, ale marudzi troche ze nie jest w mojej grubie, jescze co, wsialaby mi na ramieniu i nic nie moglabym zrobic, syropek podaje pipetka albo jak ma dobry humor normalnie lyzeczka:) ide teraz cos przekasic, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, troche jestem dzis zakrecona, glowie mi huczy od prosze pani, on mnie bije, prosze pani ona mi zabrala olowek, itp ja podaje deflegmin albo eurespal:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sloneczko jeszcze raz dziekuje za te wyznania milosci w jezykach obcych, dzis z nich skorzystalam, dzieciaki roboly plakaty, ale im sie podobalo a ile mialay uciechy zeby to wymowic:))) porozwieszalam ich dziela:))) a jutro idziemy odwiedzic panow strazakow:)) ale fajnie potitam sobie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 🖐️ Słoneczko j ama deflegamine bo została i eurespal też bo Oskar nie może go brać mogę Ci podrzucić :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasika 👄 Asmana co z tobą ???????????? My oglądamy panią pająkową :) :) :) A reszta to gdzie Aniutka, Silvia, Sylwia, Renola,Kinkap,Elizabet, Ania,Roza,macieja i reszta brygady 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Silvia 🌻 Ty nigdzie nie uciekaj. Dużo uśmiechu dla Tosi, Agnieszki i Oliwki 🌻 🌻 🌻 Kasika tym razem byłam dzielna i oparłam sie pokusie :P Ja dzis byłam u lekarza, przez 5 dni antybiotyk, jak skończe kuracje to od poniedziałku dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem woczraj rozpoczelam znowu 6 weidera, ze zlosci, bo puscialam sobie arerobik i dupa, nie nadazalam a ten moj stal i sie smial, jak tu pracowac jak faceci dokuczaja, wiec puscilam sobie fat burnning z tego system slim figura i tez za szybko, wdrozyla bym sie powoli ale nie jak mam widownie z komentarzem, wiec zrobilam tylko szostke i stwierdzilam ze zabiore sie za cindy znam ja i cwiczylam wiec moze sie nie zniechece:))) i przed moim losiem nie bede ciwczyc bo sie tylko kompleksow nabawie:( a nawet mi sie pisac nie chce, siedze juz ponad dwa tygodnie w domu i ten dzisiejszy dzien dal mi popalic, julka chce chodzic caly tydzien, wiec bede musiaa ja wozic, napewno pozbede sie dzieci jeszcze w srode bo juz sie umowilam z psiapsiolka na spacer po miescie:) jak za dawnych czasow:P bez dzieciarni a tak poza tym to jestem zmierzla mam zespol napiecia przed @ i troche jestem poirytowana, i moge ugrysc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka 25 Ta maść to Tribiotic, a takim papierowym prostokątnym białym opakowaniu z niebiesko-turkusowymi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: w takim białym... Spotrzeżenia na gorąco z wózeczka spacerówki: jestem bardzo zadowolona, Małgosia dłuższy czas w niej siedziała, bardzo jej się wózio spodobał :D Mnie również.PO złożeniu zajmuje mało miejsca i wydaje się, ze będzie bardzo funkcjonalny. Koła przednie są obrotowe (ale mozna je zablokować, by tylko do przudu jechały), jest pokrowien na nóżki. Jest lekki i naprawdę zadowolona jestem :)) Na lato dokupię parasolkę. Aha.Gratis były trzy zabaweczki :D Małgosia się bawiła nimi, bardzo fajne, dwie do wody do kapieli, jedna tto gumowy dinozaur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budka u wózka jest fajna. PO rozsunieciu suwaczka powiększa się i naprawdę dziecko odgradza się od wiatru, deszczu.. Wyszystko mocuje się lekko, część na taki wcisk, reszta na rzepy. Jest kosz na zakupy, fajnie się prowadzi wózek z dzieckiem bo jest lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka25.Przepraszam, ze dopiero teraz podaję Ci nazwę tej maści, ale mam gości i dopiero teraz mogłam włączyć kompa :( Jeszcze raz Cię przepraszam, bo wiem jak się czeka na wiadomość o leku dla dziecka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że już spicie :( A ja wzięłam się od wczoraj za dietę. Nie wiem co z tego wyniknie. Ale za ćwiczenia nie chce mi się wziąć :( A bez ćwiczeń to zazywanie herbatki slim-figura to tylko strata pieniędzy, więc musze się, cholera, zmobilizować!! Przyszły mi też kosmetyki z Vichy, zobacze jaki bedzie efekt ich stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dzięki za podanie nazwy :) Fajnie że wózek Ci się podoba. Oby tylko był wytrzymały i nic się z nim nie działo, jak do maja będziesz nadal zadowolona to na pewno kupimy ten sam model . Dobranoc Aha Asmany nie wywołujcie bo przecież do niej Tata przyjechał, nie wiem jak daleko mieszka od niej ale chyba wystarczająco bo przecież pisała że się strasznie ucieszyła i że przyjechał na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chcialam powiedziec, dobranoc, dzis wieczor pod tytulem \"lezenie w lozku, tv, popcorn i mezus\" Do jutra, milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) zapraszam na kawusie:) A kumpela urodzila wczoraj o wczoraj też 4 urodzinki obchodzil ich starszy synek Maciek:)fajny dostał prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słoneczko :) wielkie gratulacje dla kumpeli :) u nas jakby lepszy humor ale jeszcze się stresujemy ćwiczeniami :( dzięki za życzenia dla Tosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×