Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

to chyba ja tez sie biore za obiad, wszystkie czmychneły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacperek się własnie obudził więc będę mogła nadrobić zaległości :) Na razie przeczytałam o tragedii Joasi :( Nie mogę o tym myśleć a co dopiero coś napisać ... dobrze że Twoja córeczka nie ucierpiała a i że Ty żyjesz bo to różnie się kończą takie historie :( :( Psycholog to bardzo dobry pomysł i na pewno chociaż na jakiś czas pomoże odsunąć te złe wspomnienia. Bąź silna i nie załamuj się. Masz dwie córeczki i dla nich musisz być silna 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia zdjecia super, jaki uśmiechnięty radosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Roza :D Mój Kacpiś wiecznie się uśmiecha i zaraża swym uśmiechem wszystkich w koło :D Już wszyscy znajomi mówią że śmieszek z niego i niezwykle pogodne i radosne dziecko :P I chyba dzięki tej jego radości powracam do formy tzn. humor mi się poprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał to Ty Gingap masz sie super - wymasowana jestes w celach relaksacyjnych hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża mam kota ale teraz nie trzymam go w domu i jest lepiej A Julka nie ma siniaków na nóżkach chociaż czasem po płytkach zasuwa nie tylko po dywanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynia zasnłęa , my po obiadku:) Kinga dobrze miec tak masarzyste na własność;) Renolka mam nadzije że po wyeliminowaniu kota dolegliwości ustąpia,no idobrze że w porę kot zostal przeniosiony :) Sylvi Kacpi uroczy nadawła by się z moją Martynią bo ona też sie bez przerwy śmieje:) \\Wercia a to fatalnże się tak strułaś i super że Oskarek zdrowy🌻 Monika to jestes w tej dobrej sytuacj iże Małgosia cos tam jeszcze je oprócz cyca:) Tynia tęz bije brawo osatnio biła mi jak jej śpiewałam na dobranoc:Dkochane dziecko docenia śpiew mamusi:P ślicznie robi tez papa najczęsicej jak rano się budzi a mąż jest już w pracy to woła tata - papa i ja dzwoni komórka to tęz woła tata:) zmykam troche popsrzątac:) Asmanka, Kasika ,Elizabetka gdzie jesście??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałam do Was najpierw napisać a później poczytać ale zrobiłam odwrotnie i teraz jestem w szoku. To okropność co spotkało Joasię i jeszcze ta wypowiedź Asmany. Mam nadzieję, że to tylko brzmiało tak jednoznacznie i wcale nie oznacza tego co mi przychodzi na myśl. Joasiu bardzo Ci współczuję i cóż ja mogę więcej napisać. Musisz sobie z tym poradzić i na pewno z pomocą psychologa i przy wsparciu rodziny będzie Ci łatwiej. Miałam Wam opisać postępy mojej Asi ale na razie jakoś nie mogę. Wypiję kawę, ochłone i zajrzę do Was później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to zapraszam do Wrocławia i będziemy swatać nasze maluchy :D :D :D Kacper wędruje po pokoju i robi porządki :D Wyciągnął bluzę i buciki i chyba sugeruje że chce iść na spacer ale u nas leje cały czas i o spacerze nie ma nawet mowy :( Przed chwilą rozmawiałam przez telefon i jak się odwróciłam to Kacper stał przy naszym łóżku jak zwykle zadowolony i z uśmiechem od ucha do ucha. Bardzo często też klaszcze w rączki i wie że jak uda mu się zrobić coś nowego to my będziemy bili jemu brawo :D Czytam zaległości ale jakoś nie mogę doczytać do końca bo ciągle coś Teraz idę dać Kacpiemu obiadek i zajżę tu później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mama poszła, opiekunka też a Tosia idzie spać :0 Renolka to dobrze ze udało sie ustalić przyczynę tej alergii, może bedzie lepiej :) Różyczka dzięki :) ❤️ Kingap brawo dla Oliwci :) i gratuluję masażysty w domu :P dzięki odrazu się uśmiecham :P Silvia super Kacpi na zdjęciach wyglada :) Róża u nas ja mam siniaki na kolanach :P Toska rzuca mi piłkę a ja jak piesek ganiam za nią i jej rzucam :) Słoneczko święta racja z tym jedzeniem na noc :) ale się uśmiałam :) no to jeszcze długa droga przed nami :( własnie Asmanka poszłasz do przedszkola i nie wróciłas? odezwij się, mam nadzieję ze nie jest tak jak myślę :( a u nas sypie śnieg i mróz ...ale biało się zrobiło :) Kasika a Ty co? Elizabetka pewnie na półkoloniach znowu oglada jakiś przystojniaków z dziećmi :P może dziś policjant :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Asia też w kierunku papa, a kuku i kosi kosi bardzo uzdolniona. Pokazuje gdzie mam lala oczko i jeszcze nauczyliśmy ją wąchać kwiatuszki (wciąga i wydmuchuje głośno powietrze, aż jej się nos marszczy). Łapie wszystko w mig i papuguje po nas. Uwielbia podrygiwać w rytm muzyki.. Wczoraj byłam z nią na kolejnej rehabilitacji. Nie chciała ćwiczyć. Wygląda na to, że jest zdolna ale leniwa (to po tatusiu). Jak czytałam jak mizernie jedzą dzieciaczki „cycusiowe” to przestaję na moją Aśkę narzekać. Ja po roku chciałabym zakończyć podawanie piersi. Kaszki robie jej rano i wieczorem częściowo z modyfikowanym i jej smakują. Wypija tak ok. 100 ml. Samo mleko (raz w południe, po kąpieli i w nocy) dostaje z piersi. Obiadki, Dederki, jabłuszko, bananka to je różnie czasem nieźle a czasem tylko kilka łyżeczek. Flipsy, chlebek ryżowy i ryż preparowany – uwielbia. Niechętnie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....10 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71....... 10 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy…....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81.....8m 3tyg. ….22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....10,5 kg... 80cm........10 mies..........24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... .9 mies i 2 tyg ........28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m-ca......30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam :P Asmanka, jesteś :) już się martwiłyśmy że znikłaś po wypowiedzi Joasi i jeszcze ten twój komentarz ... ?!?!? Kingap to pozazdrościć męża masażysty. Mój mnie kedyś co 2 dni masował. Plecki 1-1,5 godzinki a teraz to sie doprosić nie mogę i juz chyba zapomniałam jaka to może być przyjemność :( Renolka, to dobrze że juz wiadomo na co ta alergia. Pewnie trudno rozstać sie z kotem. Wiem bo sami oddajemy króliczka. Chyba udało nam się znaleźć dla niego nowy domek. 80 km od Wrocławia ale dobre i to. Teraz czekam tylko na info od dziewczyny kiedy po niego przyjedzie. Aniutka ❤️ nie martw się Tosieńką. Rozwój ruchowy u każdego dziecka jest inny. Pamietesz jak ja się martwiłam o mojego Kacpra. Też 2 tygodnie temu miałam dzwonić po rehabilitantkę prywatnie do domu ale mój Kacper nagle zaczął wstawać, choodzić po łóżeczku no i w końcu raczkować do przodu :D I wszystko to w niespełna 2 tygodnie. Wcześniej długo pełzał do tyłu z siadaniem były problemy a teraz idzie jak błyskawica. Już wczoraj pisałam o jego postepach :D Dziś juz wstawał przy naszym łóżku i przed chwilką bawiliśmy się i wstawał przy szafkach :D Piszesz że Tosia nie chce ćwiczyć. A jaką metodą ćwiczycie NDT czy Vojty a może jeszcze inną ?? My z Kacprem tylko NDT i to były bardzo przyjemne ćwiczenia, Vojta jest moim zdaniem zbyt drastyczna dla takich małych dzieci. Moja przyjaciółka ćwiczyła i jedną i drugą metodą bo jej synek w wieku 9 miesiecy nawet nie obracał się z plecków na brzuch i odwrotnie, nawet na boki miał problemy. Jak skończył 11 miesiecy coś się w nim odblokowało i ruszył z rozwojem ruchowym błyskawicznie do przodu. Teraz ma 1,5 roku i nie moga za nim nadążyć :) Pierwszy ząbek wybił mu się dopiero jak miał 13 m-cy i szły jeden za drugim. To Rybko do Ciebie byś się nie martwiła że Marcelek nie ma ząbków :) Aniutka głowa do góry i więcej uśmiechu bo Tosieńka na prawdę bardzo dużó już umie a i raczkowanie z chodzeniem przyjdą w swoim czasie :) A to dla Ciebie 🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż to bardziej do ugniatania ciasta się nadaje niż do masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia pisz mi tak jeszcze :) dziękuję, podniosłaś mnie na duchu :) a o masażu to tez mogę sobie chyba tylko pomarzyć a kiedyś było codziennie :( Serek moja też tak wącha z marszczeniem nosa :P i powiem Ci ze ta umiejętność przydaje sie podczas kataru :) wiecie ze Tośka dopiero mi zasnęła, od 14,20 próbuję ją spać położyć :( aż w końcu przyszła pora jedzenia , zjadła i ją położyłam, teraz śpi więc lecę... coś jej sie poprzestawiało :( nigdy ze spaniem nie było problemu (w dzień) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka 🌻 głowa do góry i na prawdę nie smuć się bo teraz sama wiem że każde dziecko jest inne i że te umiejetnosci mogą przyjść z dnia na dzień. Wiem że ciężko jak się czyta że inne potrafią już dużo więcej od naszych ale wiem też nie mozna brać sobie tego do serca :) Bo nadejdzie ten dzień że się odblokują i ruszą a wtedy zatęsknimy za czasami jak grzecznie leżały w łóżeczku :P Wiem bo odkąd Kacper nauczył ise siadać z pozycji leżącej to mam problem z przebraniem go czy umyciem :D A przed wyjsciem na spacer to zostawiam go w łózeczku a sama prawie biegiem lecę z wózkiem na dół bo boję się żeby mi nie wypadł z łóżeczka bo łazi po nim i jak wejdzie tam gdzie ma główke (tam jest nieco wyżej) to moze wypaść jak się mocniej wychyli :( Nie napisałaś jaką metodą ćwiczycie. Kasika, patrzę na tabelkę i widzę że twój Kacperios to strasznie wystrzelił ostatnio w górę 80cm no no ciekawe po kim on taki wysoki :P Jeszcze trochę to będzie tu najwyższy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie do tych z Was które biorą lub brały Cerazette. Czy bolała Was głowa i nogi jak brałyście te tabletki ?? Biorę je od tygodnia i co dzień walczę z bólem głowy a wieczorem i w nocy po zażyciu kolejnej tabletki mam twarde łydki i bolą mnie strasznie nogi, takie dziwne uczucie \"ciepła\". Czyy Wy też tak miałyście, czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia mi było cholernie niedobrze i serce mi potwornie waliło skonsultuj się z lekarzem czy takie obajwy sa normalne, ale uważam że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ja biore cerazette juz pół roku i nie mam ządnych z objawów które opisałaś i które opisała Asmanka , więc myśle że warto o tym powiedziec lekarzowi bo może nie będziesz mogła ich brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co Wy śpicie wszystkie?? Co to będzie jak będzie wiosna lato zaginie nasz topic??? Wera cholero jedna wskakuj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki, cyba bedę musiała do niej zadzwonić bo nie podoba mi się to :( Teraz to juże jestem po 2 tabletkach przeciwbólowych i nic nie pomogło dalej łep mi napie.... ::( i czuję się bleeeee... a miało nie być migren przy tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia :) - nie napisałam jaką metodą bo nie mam zielonego pojęcia :( jaka to metoda ale wiem że wszystkie dzieci z okolicy tam się rehabilitują ale dziwna sprawa wogóle z tą rehabilitacją bo z kim nie rozmawiam ze znajomych ostatnio to wszystkie dzieci chodzą na rehabilitację :( a z tym że zatęsknię to pewnie masz rację :) na szczęście mam kojec to w razie co ją wrzucę :) ale faktycznie wierzyć się nie chce że dziecko może tak z dnia na dzień postępy robić a jak czytam że wasze pociechy już brykaja na nogach to się strasznie cieszę z Wami :) naprawdę :) a co bierzesz od bólu głowy? mi czasami na migrenę pomagała aspirina migrenowa - 2 tabl a już w ostateczności to saridon lub pyralgina, a wkrytycznych migrenach niestety szedł tramadol ale po tym to człowiek jak pijany :( Asmanka racja, mi się wydaje że latem to będziemy pisać raz na tydzień bo nie będzie czasu :( teraz siedzimy w chałupach a jak dzień ciepły i długi to na dworze się siedzi z dzieciakami :) zobaczymy :) moja Asia wróciła z goraczką ze szkoły, miała 39,3 i boli ja głowa, pewnie jakaś grypa paskudna :( dałam jej paracetamol, oscillococilum i vit C zobaczymy co dalej będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, tatuś Tosi wrócił z pracy zjadł obiad i się bawi z dzieckiem bo mamusia do komputera polazła :) i nawet nic nie może powiedzieć bo się przecież nie odzywamy :) ale jakoś przywykłam do tej sytuacji chociaż tak jeszcze nie było, zwykle nie odzywaliśmy sie godzinę czy dwie i po wszystkim - zobaczymy :) w sobote jadę kupić coś do ubrania do pracy i boję się że nic nie kupię bo to najgorzej jechac w konkretnym celu i jeszcze po tyle rzeczy naraz...a w poniedziałek na rozmowę z szefem - wow :P coś sie zaczyna dziać, jak wrócę do pracy to wtedy dopiero czas będzie leciał nieubłaganie :( a tak mi dobrze w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u MArcina w pracy grypa żołądkowa mam nadzieje, że nie przywlecze jej do domu:( Dzisiaj ostatni dzień i już ma wolne:) jutro idziemy z dzieciaczkami do Donaldsa i do Małpiego Gaju:P Muszę się pochwaliś, bo Natalia przytyła0,5 kg a u niej to nielada wyczyn... Elizabetka czyżby konik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza spała dzisiaj tylko godzinkę a wogóle po niej nie widać zmęczenia. co za złote dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja biorę 2x apap jak boli mniej a jak mocniej to 2x saridon. Z dziećmi to jest tak że albo na bierząco ksiązkowo nabywaja nowe umiejętnosci a i tak że nagle po długim wyczekiwaniu idzie jedno za drugim. Z Twoją Tynią też będzie tak samo :D Co do tej rechabilitacji to w 90% lekarze przesadzają. U nas też się czepiali Kacpra że powinien to czy to już robić i nic tylko go rehabilitować. Robiłam to jak miał 4 miesiące a później przez te szpitale i choroby zaprzestałam. Teraz jednak widzę że sam ruszył bez pomocy rehabilitanta i w wielu przypadkach tak własnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ile byków porobiłam ..... rehabilitacji oczywiście bieżąco oczywiście i jeszcze tam inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×