Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć. Aniutka to polej kawki ja mam ciasteczka biszkopty Oskarka których nie chce jeść to my zjemy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Wercia widzisz przy niedzieli to chociaż na Ciebie można liczyć :) to ja leję kawkę a Ty dawaj te biszkopty :) tylko dwa bo tu koło mnie mały żarłoczek siedzi :) jak Oskar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem Aniutka proszę bardzo 3 biszkopciki,znikłam bo robiłam obiadek. Oskar jak na razie ok. A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz ty gdzieś polazłaś :) :) A tak wogóle to gdzie wy w szystkie jesteście? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera wyglada na to że tylko my dziś jesteśmy :) co robisz dobrego na obiadek? ja sobie przykimałam bo mnie strasznie męczy ta grypa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wercia i Aniutka ostatnie zdjęcie troszke sie przekręciło;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Aniutka tak to możesz chorować - zdrowiejcie szybko:) Wercia daj kilka biszkoptów mialam dziś kupić TYni i zapomnialam:) Asmanka niestety nie moge obejrzec Twoich fotek bo coś mi się w kompie po.....soliło;) i nie otwiera mi stron:( ah nic mi się nie chce , a jutro dzo szkoły z Matim , skonczyło się dobre:( Elizabetka tobie też pewnie zal że ferrie się kończą??? Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pizza przepyszna!! Tez zjadlam 3 a nie jeden kawaleczek:) Teraz zajadam sie mandarynkami i kiwi, tak po obiadku:) Niedziela mija jak szalona, bylismy dzis na obiedzie u moich rodzicow, pozniej spacer w parku, Lili teraz spi. A no nie wiem co to byl za katar juz nie ma w ogole, na szczescie. Bylam dzis z Mackiem w empiku, jest niedaleko moich rodzicow, wiec skorzystalismy i poszlismy na krotki spacer a moi rodzice musieli sie nacieszyc wnuczka, bo tydzien jej nie widzieli przez chorobe mojej mamy. W empiku kupilismy pare gazet o meblowaniu mieszkan, bo juz niedlugo nas to czekac a pomyslow mam tysiace:( No i obowiazkowo bajki, a raczej wierszyki dla Liwci, tatus juz od trzech miesiecy czyta corce po kapieli w lozeczku:) Smieje sie z niej, bo jak ja juz ubieram to patrzy sie na polke z ksiazkami i wola \"yyyyy\", zeby Maciek czytal bajki:) Milej reszty niedzieli, pewnie odezwe sie wieczorkiem. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko ja na obiadek tradycyjnie rosołek i gyrosa :) , zdięcia super, wiesz co bardzo duża jest Iza wygląda na 1,5 roczku :) :) Słoneczko bardzo proszę kilka biszkoptów :) Wieczorkiem może jakieś piwko cooooooooo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie w niedzielne popołudnie. Julce wyszedł wreszcie już cały ząbek, dolna dwójka, przez którą nie moglismy sie ostatnio wysypiac.Moze teraz bedzie lepiej, tylko na jak długo, bo pewnie nastepna dwójka do pary niebawem sie bedzie kluła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ostatnio na tapecie była osiemnaska mojej chrześniaczki, w piątek była impreza w lokalu dla młodzieży, pomagałam siostrze w organizacji a wczoraj była impreza dla dorosłych Wiec picie było dwa dni. Dzis trzezwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wystraszyłam myślałam,że nas skasowali bo nie mogłam otworzyć stronki a potem szukałam w tematach. Uffffffff udało się jeszcze jesteśmy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja byłam dziś u Teściów na obiedzie i jak zwykle po powrocie do domu pokłóciliśmy się z Pawłem. Zawsze jak tam jesteśmy to potem się kłócimy i wiem że to ja wywołuje te kłótnie ale nie mogę się powstrzymać bo teść mnie zawsze zdenerwuje Dziewczyny zastanawiałyście sie już nad wyprawianiem roczku?? Czy w ogóle będziecie organizować jakieś przyjęcie ??? Ja chciałam zaprosić chrzestnych i rodziców (dziadków) i pradziadków i rodzeństwo 14 tak jak przypada to jest akurat sobota i wczoraj uzgodniliśmy z męzem że tak właśnie zrobimy o 18 kolacja potem kawka, a tu dzisiaj teść mówi że będziemy musieli zrobić wcześniej bo oni mają bierzmowanie szwagier(brat męża - 16 lat) idzie do bierzmowania a tydzień po są na weselu i jak tu się nie wkurzyć jak teść ci wybiera datę roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana fajne zdjęcia, a gdzie byliście? z chęciom Marcelka też bym zabrała na takie zabawy ale u nas w pobliżu to niema :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ale frajdę miała Izulka :) Renolka Ty pijaku :P tzreźwiej, trzeźwiej :) Wera u mnie wczoraj był rosołek a dzisiaj z reszty pomidorowa i klopsiki z ryżem i pieczonymi pomidorami :) Słoneczko :) Kingap ja tez dzisiaj żarłam mandarynki i kiwi :) oj też bym sobie poszła do empiku ale musiałabym mieć dużo kasy bo tam tyle ciekawych rzeczy :P u nas czytania takiego prawdziwego jeszcze nie ma bo Tośka wyrywa nam książki z rąk i chciałaby żeby jej pokazywac obrazki i opowiadac więc raczej tak to wyglada :) Wera ja bym prosiła o piwko to sobie grzane zrobię z miodem i soczkiem malinowym :P Rybka ja zrobiłabym dziecku urodziny wtedy kiedy wypadają zwłaszcza że to sobota a teść miałby zmartwienie i mógłby potem wpaść po terminie :) w końcu to pierwsze urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka Asmanka była w Małpim Gaju :) wiesz ze małpę ciągnie do gaju :P Asieńka żarcik oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie odzywam się bo ledwo żyje-choróbsko mnie dopadłó:O Dopiero wstałam, jutro lekarz, byle mały się nie zarazził:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🌻, Kasiak🌻 dużo zdrówka dla Was❤️ Asmana🌻 Izunia to śliczna dziewczynka i ja też uważam, że wyglada na więcej niż ma❤️. Kinga🌻 super, że Tatuś czyta Oliwce. No i że Ona tak to lubi:) Renola🌻 gratuluję wyjścia ząbka i trzymam kciuki, żebyś wreszcie się wyspał:) Fajnie, ze mogłaś się poimprezować:) Rybka🌻 ja też byłąm u Te ściów na obiedzie i tez się pokłóciliśmy tylko tuż przed wyjściem. I szliśmy pól godziny (poszliśmy sobie na piechotkę) nie rozmawiając ze sobą. Ale już u Rodziców Konrad mnie przeprosił:) My robimy roczek 14 i 15 kwietnia. Jeden dzień to będzie dla przyjaciół z dziećmi, a drugi dla rodziny. A tak w ogóle to byliśmy z dziewczynkami na 18:30 w kościele (z Juleczką o tej godzinie dawno nie byliśmy bo Oan jeste wtedy strasznie marudna) i wcale źle nie było, choć pod koniec Juleczka zaczynałą dawać znać o tym, że to dla NIej już za późno. Dobra zmykam, bo jutro na 6:30 jedziemy na giełdę kwiatową (we wtorek chcę przesadzać roślinki doniczkowe) a potem na pobranie krwii Juleczki. Więc o 5 muszę wstać. Miłęj nocki. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja Marcela jeszcze nie biorę do kościoła, jak było lato i był w głębokim wózku to go brałam i staliśmy zawsze na dworze a teraz zimą to jeszcze nie był ale jak się zrobi ciepło to zaczniemy go ze sobą zabierać. Na początku pewnie nie wysiedzi całej godziny. Kasika nie martw się na zapas ja byłam chora (katar okropny i gardło) i też się bałam że mały się zarazi. A ja już zdrowa a po małym nie widać żeby go coś brało (odpukać oczywiście). Aniutka tak bym chciała zrobić z tymi urodzinkami ale mąż by chyba się na mnie strasznie pogniewał, dlatego tak myśle że chyba zrobie 15 ale jemu jeszcze nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, to znowu ja. Oli spi, chyba juz po katarku, bo nie wrocil wieczorkiem. Dzis Tatus czytal nowa bajke, ale byla radocha:) Ja tez jak bylam chora, jakies 3 tyg temu to Malutka nie wziela nic ode mnie. Ja tez lece spac bo jutro do roboty na 8, milej nocki, buziaki. I oczywiscie milego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pierwszych urodzin, to u nas to dosc prosta sprawa. Wszystkie imprezy rodzinne odbywaja sie w restauracji, która prowadzi moja mama wraz ze swoja siostrą. Zreszta ja mam dosc sporo rodzenstwa(trzech braci) jeden z nich jest chrzestnym Oliwci. Kazdy z nich ma juz zone i po dwojce dzieci, wiec jakbym nawet chciala zmiesicic wszystkich( a jeszcze przeciez chrzestna z rodzina) to nie mialabym jak. A poza tym skoro babcia chce zrobic wnuczce urodziny to i nam na reke jest.No to tyle co do daty to jeszcze nie wiem, 19 kwietnia to czwartek, wiec moze 21? Zobaczymy. Dobranocka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że na topie temat pierwszych urodzinek, cóż my chyba w domku bo jest duży, 28 przypada akurat w sobotę wiec pewnie nie będzie problemu z datą a co do gości to oczywiście dziadkowie, chrzestni (chociaz nie wiadomo czy chrzestna dojedzie bo pewnie będzie miala sesje - konczy V rok studiów a mieszka od nas spory kawałek o. 350km) Choiaz ostatno jak rozmawiałm z mamą która też w kwietniu tyle że 6 konczy 50 lat że może wspólna imprezka w reustauracji , ale ta kwestia na razie pod wielkim znakiem??????????????? Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Temat imprez :) My robimy dla dzidków i chrzestnych. Pewnie dziadki(z mojej strony) ani chrzestny z rodzina nię przyjadą, bo maja cała Polske do przejechania. Rodzeństwa męża nie zapraszam bo ma ich 5 każdy żonaty , dzieciaty. My też czsto jak jeździmy do teściów - chociaz nie robimy tego nagminnie to się kłócimy... Rybka a Ty nie zwracaj uwagi na to tak jak sobie postanowiliście tak zróbcie... Zmykam teraz bo mała mi tu smrodzi Sylwia a jak Ty zdrowa??? Pamiętam, żę od dzisiaj miałaś iść na diete u mnie właśnie pierwszy dzień ciekawe ile wytrwam chociaż weidera robie już 19 dzień:) Kasika zdróweczka dla Ciebie. Wczoraj byliśmy nad jeziorem a jezioro zamarzniete to sie poslizgaliźmy - głupki jedne. Dzisiaj wybieram się z Natalia na łyżwy- ale ubaw będzie. Tak Aniutka byłam w MAłpim Gaju:P Rybku u nas takich placów zabaw jest spokro.Fajna sprawa;) Teraz już zmykam napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Asmanka - fajnie że wyprawa się udała:) Aniutka zdrowiej , zdrowiej kochana🌻 Joasiu nasza Tynia tez z nami wędruje do kościoła , w simie odkąd skończyła miesiąc to j zabieraliśmy , najczęsciej chodzimy na msze dla dzieci ,a le jak się zdaży że nie zdązymy to idziemy na zwykła i Tynia msze albo przesypia albo \"uczestniczy\"t, śpiewa , podskuje , bije brawo itp.w każdym razie wytrzymuje:) i mam nadzieję że morfologia będzie ok.:) Kinaga nasza Marytnia woli na razie sama czytać ksiązeczki;) ale super że Twoja Oliwka tak chętnie słucha jak tatus jej czyta:) Renolka to fajnie masz z tymii imprezakmi:)i jaka duża chrześniaczkę już masz , u mnie dopiero w maju komunia chrześniaka:)i gratulacje dla kolejnego ząbalka:) Rybka mam nadzije że imprezka roczkowa wypli po Twojej mysli a teść pierwszy się na niej pojawi;) Aniutka i Kasika jeszcze raz zdrówka:):):) Wercia dzięki za biszkopty:) Ai wszystkiego na naj naj dla Mikołajka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 Roza a co u WAs❤️ Elizabetka pewnie w szkole:) Zmykam na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jestem, ale widze ze nikogo nie ma:( Ja sie nadal zastanawiam nad wyprawieniem roczku i chyba bedziemy bo szkoda by było jak nie zrobimy. ale jeszcze co i jak to nie wiem. Ja sie znowu pokłuociłam z mezem, nawet pozarłam, długo było za spokojnie, czasem mam wrazenie ze nie mozemy sie zgrać buuu. Juz wiem co byo przyczyna zaparc Majeczki:) przestałam jej dawać słoikowe zupy i obiadki a zaczełam sama gotować i jak reką odja:D:D przynajmniej to dobre. Kasika biedna chorupsko rozłozyło:O, już lepiej? Oby Kacperek sie nie zaraził:) od mamy. Asmana zdjecia super, corcia cudna:D, jakie jasne włoski ale chyba nie po mamie, bo Ciebie kojaze w ciemnych;) Renola gratulacje ząbalka:), pewnie teraz bedzie lepiej, u nas zawsze tak jest, jak zabek wyjdzie to odrazu dziecko daje życ:D Jak tam z alergia? Walczymy? Aniutka a czemu to tak, tez jakieś chorobsko dopadło czy co innego dolega?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×