Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

ja to wogle jeszcze nie rozmawiałam z męzem na ten temat, ale zaproszę tylko teściów i przyjedzie moja siostra:). Duzo nas nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny, ale dziecko sie tak samo odpycha czy trzeba je pchać? Bo jak pchać to ja już nie mam siły się schylać, wystarczy, że za raczki muszę go CIĄGLE prowadzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna go pchać, było pokazane z rączką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i do pchania a jak podrośnie to samo sie odpyycha , ale rączka jest wysoko, więc nie koztuje Cie wiele wysiłku leniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz leniu:D Chora jestem, a jak chora to i słaba... aniutka jak tam było na dywaniku u szefa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tylko na sekunde bo Martysia pospała tyle że zdążyłąm tylko pozmywac , nawet nie do końca:) Kasik a zo będziesz zeteo miała , mam na myśli ta prace;):P Asmnaka i tak najlepiej jest ślizgać się na butach:P Roza pewnie masz słabe wyniki skoro nawet cieknie krew z nosa ,Majeczka wyciąga z Ciebie wszystkie witaminki , ja mialm podobnie z Matim ważyłam 48 kgi wszyscy myśleli że jestem \"smiertelnie chora\"a jak skończyłam karmić wszystko wróciło do normy:) Witam nową kwietniówke i Maksia:) Aniutka trzymaj się na tej rozmowie:) Elizabetka coz za odlicznka:) Kinga zdrówka dla Ciebie🌻 Joasiu mam nadzieję że z praća męza się ułoży :)trzymam kciuki:) Asmnak widzę że udało ci sie wylicytową cjeżdzik , mi się też taki podoba i chyba kupię ale dopiero na zajączko - roczek:) Zmykam bo cória mi już buszuje przy kopmie i pewnie zaraz go wylączy;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko oczywiście liczę na jakąś rekompensate:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ asmanka tez mamy ten samochodzik :D jaka instrukcje chcesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, mój Kacpi sam juz sie odpycha w tym samochodziku i do przody i czasem do tyłu a z tego bujaka dla najmłodszych wogóle nie kozystalismy. Kacpi tez juz ładnie chodzi jak go trzymam za raczki a ten jeździk to czesto chwyta za oparcie lub za raczke i tak sie trzymajac sam chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pozalatwialam wszsytko i mam chwile czasu by do was stuknac, zaraz zacznie sie przerwa i nauczyciele zawladna tym pokojem, a narazie bloga cisza, kasik nadal sie pilnuje ale waga stoi, mysle ze teraz to miesnie wyrabiam bo cwicze z cindy intensywanie co drugi dzien 40 minut a co drugi dzien 10 minut i tak na przemian, balam sie ze mi waga podskoczy przez te ostatnie wieczorne obrzarstwa, ale spoko, narazie jest jak jest, slonko odliczam bo ja chce juz wakacje, dwa miesiace blogich wakacji, :)) pospaceruje sobie, odwiedze babcie, i mnic nie bede musiala robic, ale w miedzy czasie czeka mnie jeszcze troche pracy naprzemian z wolnym:)) szybko zleci.\\ide bo przerwa sie zaczeela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaka_
cześć dziewczynki :D Mija Małgosia ma już czwartego ząbka :D , Dziś wyszła jej druga jedyneczka u góry :D :D :D Ponadto ostro bierze się za chodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kupię ten fotelik co mi polecały dziewczyny za 112 złotych..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, gratulacje dla Małgosi :D 🌻 Kacper też ostro bierze się za chodzenie. Staje przy czym tylko się da i bardzo odważnie się puszcza. Udaje mu się postać nawet kilka sekund. Już nie 1 czy 2 s :D porusza się coraz swobodnej wzdłóż łóżka i szafek :D Idzie ostro z postępami w tych ostatnich 2-3 tygodniach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia zdjęcia śliczne-jak zwykle zresztą:) Ja już wanienkę wyniosłam na strych, bo Kacpi z niej sie strasznie wychylał:P Monika to gratulacje, u nas też 4 ząbalki:) Elizabeta właśnie się zmierzyłam i od początku spadło mi 7 cm, w tali:) więc od nowa zaczęłam Weidera bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowiej Aniutka😘 Przesyłam ci wirtualną herbatę z malinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasika :) no my z czystego lenistwa kąpiemy Kacpra jeszcze w tej wanience. Jest mi po prostu wygodniej jak postawię ją na stojaku. Nie musze się schylać za bardzo a jak bym go kąpała w naszej wannie to niestety chyba na kolanach bym musiała być bo wannna jest duża i narożnikowa więc trochę nie wygodna do kąpania Kacpra :P Kasika gratuluję tych 7 cm !!!! WOW ile ćwiczysz już dni ?? Stosujesz jakąś dietę do tego ?? Jaką ????? Pisz mi tu szybko :D ja też robię \"6\" ale od 2 dni :P teraz już ją przerobię do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka dużo dużo zdrówka kochana 🌻❤️ ode mnie pyszny miodek z pasieki mojego dziadka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia te 7 cm to przez 2 miesiace wiec to zaden wynik. weidera dotrwalam do 24 dnia i przerwalam:((( Nie jem po 18 i staram sie obyc bez slodyczt. raz w tyg aerobik. tez mam narozna wanne i wiem jak po takiej kapieli boli kregoslup:P Renolka ja nadal nie mam twoich zdjec z tej imprezy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, dobre i 24 dni :D ja juz kilka razy zaczynałam i jakoś nie mogłam dotrwac do końca. teraz jednak po raz kolejny \"postanowiłam\" że przerobię całość :P jescze wracając do wanny, to póki Kacper nie wychodzi z tej małej to jej będziemy używać. Wierci się ostatnimi czasy strasznie a woda to po takiej kąpieli jest w połowie na podłodze ale kręgosłupik ważniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniutka zdróweczka kochana... Kasika ja od sierpnia kapie Ize w wannie. Ja jestem na 21 dniu weidera mam nadzieję, że sie nie ugne chociaz klne jak cholera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×