Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja oglądam sukienki i sandały też z myślą o lecie. Ja wakacje jak zawsze w domu a samolotem to jeszcze nie leciałam :(. A czym zajmuje sie Twój mąż, że dostaje nagrody i to pieniężne?? Moja koleżanka była w Grecji, mówiła że cudownie tam jest. Mój ma dostać awans ale nawet jak dostanie to i tak wszystkie pieniądze idą w dom (meble, druga łazienka, balustrady, ogród, plot, a potem zmiana samochodu) plan do wykonania na kilka przyszłych lat, o wakacjach zagranicznych mogę tylko pomarzyć. No oczywiście Paweł to pewnie w tym roku znów pojedzie w delegację na dwa tygodnie to wakacje będzie miał a ja to pewnie nad jeziorko w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A krzesełko dla Marcela mam takie najzwyklejsze drewniane z allegro za 85 zł, i widzę że dobrze zrobiłam nie kupując niczego wymyślnego i droższego bo mały siedzi w nim tylko jak je śniadanie ok10min i obiad ok 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! zaraz lece do lozia, bo jutro ciezki dzien, jak zwykle czwartek. Od 8 do 15, non stop bez okienka, bo zastepstwo mi dali:) Wiem, że moge tu pomarudzic, bo gdzie pomarudze bez jeczenia?!? Olinka spi od 20.30oby jak nadluzej! Co do wakacji to my sie wybieramy nad morze polskie, dostalismy wpradzie zaproszenie na Cypr do mojego brata, ale jeszcze nie wiemy czy Maciek wezmie sobie wolne, bo czerwiec(a wtedy ewentulanie pojechalibysmy) to dosc ostry sezon na rehabilitacje:) Zobaczymy, a tak w ogole to zastanawialm sie jak takie dzieciaczki(ponad oczne) reaguja na takie upaly i samolot....hmmm wiecie cos o tym moze? POzdrawiam i sle calusy na mila nocke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ja ostatnio wylicytowałam sobie taka sukienkę http://www.allegro.pl/item170100263_sliczna_sukienka_uk_braz_turkus_dekolt_40.html I tu Monika putanie do ciebie :) potrzebuję jakies długie korale do niej ale sama nie wiem jakie, może miałabyś jakies propozycje :P Rybko, u mojego męża to taka trochę skomplikowana sprawa i za dużo by tu pisać. W wielkim skrócie pracuje w branży informatycznej i dostał teraz nagrodę specjalna którą dostaja pracownicy z min. 5 letnim stażem pracy w tej firmie. Dostał kasę i bon na wczasy z wybranego buira podróży. Też myślimy o Grecji a dokładniej o Cyprze ale drogi jest :( a Jarek to chciałby na Teneryfę bądź Gran Canarię ale to za daleko by z Kacprem leciec. Ja znam tylko biuro Scan Holiday bo z niego już kozystałam i jest sprawdzone ale dość drogie. Przegladam oferty w necie ale coś kiepsko mi po tym pifku idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap no to może się spotkamy na tym cyprze :D My chcemy lecieć na początku czerwca bo później to boje się własnie upałów. A samolot to moi rodzice lecieli w zeszłym roku do Tunezji i lecieli z nimi w samolocie ludzie z takimi pół rocznymi i rocznymi dziećmi i podobno było OK. Musze zmykać bo mąż mnie wywala. Ide sie zatem wykapać i za jakieś 15 min. wracam :) iaj jeszcze ktoś tu będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że pasowałoby coś np w brązie, bądź też coś w niebieskim kolorze. Śliczna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wydaje mi się, ze coś delikatnego, bo sukienka jest zwiewna :) Choć z drugiej strony teraz to się wszystko nosi co się komu podoba i co ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia to zycze milego szukania, przede wszystkiem owocnego...no propozycji jest tysiace. Ja nie bylam nigdzie w cieplych krajach, moj brat od dwoch lat jest na Cyprze, po prostu sie w nim zakochal i nie chce wracac, wiec coraz bardziej mnie przekonuje do wyjadu, no ale zobaczymy jak z kasa bedzie i w ogole. Buziaki i lece spac papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu 79 :) Dziękuję za milutki wpis w księdze gości na moim blogu :D ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia prześliczna ta sukienka, już widzę jak w niej pieknie będziesz wyglądać. I fajnie macie z tym bonem, gratuluję :) Teraz idę spać . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia fajnie bybylo spotac sie na Cyprze, a z samolotem to spoko, wlasnie ciekawa bylam. Aaaa sukienka sliczna!!!Buziaki lece juz, no juz ide...juz ide!!! Normalnie caly czas tak mowie Mackowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak właśnie przeczytałam że wszystkie już sobie poszłyscie :( buu... to ja jeszcze posiedze sobie z pół godzinki i tez zmykam spac. Kacpi cos sie dziś strasznie wierci ale jeszcze się nie przebudził. Oby do rana :) A sukienka też mi się podoba, 2 razy licytowałam i w koncu sie udało :) Monika myslałam włąsśnie o czymś długim ale \"kamyki czy koraliki\" małe i w kolorach brązu i turkusu. Poszukam na allegro może znajde jakiś wzór i ci podrzucę zamówionka bo po co mam innym dawać zarabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 przepowiedziałąś mi chyba dobrą nocke❤️. Julka budziłą się tylko 4 razy. Czyli wszystko wraca do normy:) Silvia🌻 dobrze, że u fryzjera było ok. No i że Kacperek się spisał❤️. Dzięki za wszystko. Ja też jestem szczęśliwa, że tak się dobrze układa, a i Mężowi kamień z serca spadł. Mój Mąż jest automatykiem i nie chwaląc się w tej swojej firmie jest bardzo ceniony i zaliczany do grona z jednych lepszych w tej fabryce. A Twój Mąz w jakiej branży pracuje, że nagrody dostaje. To juz chyba rzadkośc, żeby dostawać nagrody? Aha, czyli już rozumiem z tą nagrodą. No to gratulacje dla Niego:) A biura żadnego nie znam, bo nigdy nie korzystałam. Sylvia sukienka super!! Monika🌻 nie ma za co. Naprawdę piękne rzeczy robisz❤️ Rybko🌻 jak dzisiejsza nocka? Mam nadzieję, że była lepsza niż ostatnie❤️.Widzę, że pieniądze przez najbliższe kilka lat macie na co wydaać:) Kinga🌻 mój Mąz niedawno leciał w samolocie i mówił, że takie małe dzieci bardzo płaczą. Bo przez te zmiany ciśnień czasami zatyka uszy i te maleństwa nie rozumieję co się dzieje i płaczą. U nas dzisiaj goście, więc mam jeszcze trochę roboty. Więc na razie uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam spioszki sukienka tez mi sie podoba:)) tez nie bylam nigdy w cieplych krajach, chyba malo obyta jestem, wysciubilam nos tylko na europe, a do samolotu mislam sie przekonac jak bylam 6 miesiacu ciazy, z pracy lecialam, ale sie balam i o siebie i o mala, ale lekarz wyrazil zgode wiec polecialam. A cala podroz z nosem na szybie, niesamowite to bylo, ale jakbym miala to powtorzyc jeszcze raz to niekoniecznie:P ja planuje wypad w tym roku w gory, chce z malymi przejsc beskidy, z jula jak miala poltora roczu to mi sie idalo, ale nie wiem jak z tym lobuzem bedzie. No w sumie to mamy dzis marzec juz:)))jeszcze trzy i pol mieisaca intensywnej pracy i wakacje z moimi dzidziolami. Julka we wrzesniu miala straszne problemy z czytaniem, z przeliterowywaniem wyrazow i tp, a wczoraj jak cwiczylysmy czytanie to bylam w szkoku jak jej swietnie idzie, pani chyba tez bo dostala kwiatuszka na pochwale za piekne czytanie. Patrzac na ige to zastanwiam sie co z niej wyrosnie:P i male pytanko zmienili godznie teletubisiow bo ostatnio jak puscilam jakos o normalnej porze to bylo cos innego?? ma ktos program telewizyjny by sprawdzic kiedy leca??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
wpadła powiedzieć tylko :Dzień doberek:) Z chwile dzo szkoły z Matim:) sto latek i zdrówka dla najmłodszej kwietnióweczki Oliwki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Papa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwcia sto lat🌻 SWłoneczko🖐️ Sylviz śliczna sukienka, ile dałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U NAS WIOSNA:classic_cool: Renolka🌻 I jak się dzisiaj czujesz? Wera🌻 przepis skopiowałam, niedługo wypróbuje:) Kingap🌻 Świetne zdjęcie Oliwki masz w Tik-taku:P Asmana🌻 i jak rehabilitacja?? Róża🌻 Jak tam? W sobotę masz zjadz? Elizabeta🌻 nie zapomnimy o Tobie i nareszcie pokazałaś ludzkie oblicze--FRYTKI:P:P:P Ja dzisiaj jadę na aerobik i oczywiście ćwiczę twoją 6 weidera:) Aniutka🌻 Jak tam było w pracy? I jak zdrówko oczywiście? Joasia🌻 Trzymam kciuki za prace męża, bedzie dobrze:) Sylvia27🌻Mi też by się przydał fryzjer i taka sukienka...:P a i takie wakacje:D Mamy chyba podobny gust jeśli chodzi o ubrania:D Rybka🌻i co wypatrzyłaś cos na allegro? Monika🌻 naprawe sliczna ta biżuteria:) Słoneczko🌻 ty jak zwykle o wszystkich pamietasz i jeszcze ślicznie dzis swiecisz (przynajmniej u mnie):) Sylwia76🌻 Co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kasika mam:( już jutero na 15 tą jadę buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikogo nie ma:O czytam ze macie już plany na wakacje:), my nie mamy. teraz czeka nas mnostwo wydatków ojj. J a to bym chciała nad morze jechać, albo nad jakies jeziorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D Kasika za pierwszysm razem wylicytowałam za 125 zł ale mnie przebił facet w ostatnich 10 s :P ale to nawet dobrze bo po tygodniu to mi się udało i to za niższą kwotę bo za 87 zł :D Obserwowałam te sukienki od dłuższego czasu ale jak widziałam ceny za jakie ludzi licytowali to włos mi stawał dęba na głowie. Rekord to było 245 zł !!! Mnie się udało chyba za najniższą kwotę :P bo nigdy cena nie spadła poniżej 120 zł :P Co do samolotu to też się boję właśnie tego zatykania uszu że złapało by to Kacpiego i nie wiedziałabym jak mu pomóc :( Ja po poprzednim locie to 2 dni chodziłam z przytkanymi uszami :( Straszne uczucie. Sama już nie wiem. Rybko macie domek i to wiadomo studnia bez dna i zawsze będzie kasa potrzebna. My tez mamy zamiar zmienić auto w tym roku a i innych wydatków nie brakuje (komunia chrześniaka Jarka, ślub mojego braciszka, po drodze okrągłe rocznice ślubów m.in. nasza 5 latek :P i jeszcze mogłabym wymieniać). Jeśli zdecydujemy się na ten wyjazd to będzie nasz prezencik na 5 rocznicę ślubu którą będziemy obchodzić właśnie w czerwcu a dokładniej 1 czerwca :D Joasiu co do mężów to gratuluję że masz tak zdolnego męża i że jest tak doceniany. Mój też ostatnio usłyszał że jest najlepszy i bez niego nie było by tak jak jest. Jest głównym informatykiem, konsultantem IT i dodatkowo Project Menagerem. Dobrze że dostał tą nagrodę bo w comiesięcznym wynagrodzeniu nie widać że jest taki cenny :O Mogło by być znacznie lepiej. Spółka a właściwie grupa kapitałowa w której pracuje jest na giełdzie i zatrudnia kilka tysięcy ludzi ale zarobki są tam mizerne. Podejżewam że w innej firmie mógł by zarobic więcej ale tu sponsorują mu wiele drogich szkoleń no i pracuje na sprzęcie z najwyższej półki co w jego przypadku odgrywa dużą jak nie najważniejszą rolę. Ważne że chociaż raz do roku go docenią :D Aniutka gdzie jesteś?? Co z Twoim zdrówkiem ?? :( Słoneczko gdzieś się schowało i chyba zacznie padać a ja zdjęcia chciałam jechac wywołać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Chorowałam, jeszcze nie doszłam do siebie :( Asmana, Słoneczko, Kasika, Silvia dziękuje za pamięć 🌻🌻🌻 Joasiu nie wiem co napisać więc dla Ciebie 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Silvia sukienka śliczna :) Ja wakcji nie planuje, jednak mam cichą nadzieję że uda nam się pojechac na kilka dni w góry. Aniutka jak po spotkaniu z szefem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja jak zwykle piszę z pracy. Jak się okazuje w pracy mam więcej czasu niż w domu, w którym niestety zawsze jest coś do zrobienia. Poczytam i zaraz napiszę co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana – Fajny ten samochodzik. Też bym chętnie kupiła coś ekstra Asi ale my mamy jeden pokój i niestety musze ograniczać zakupy do minimum. Silvia27 – Twój synuś super stoi a minki strzela urocze a jaki ma ładny sweterek z misiaczkiem. U nas w komputerze na pulpicie też króluje Aśka. Kasika – to ja też z powrotem zabieram się za Waidera (czy jak tam się te ćwiczenia nazywają) – skoro są po nich efekty Słoneczko, Roza, Joasia, Monika, Renola, Kinga, Kasika, Aniutka – dzięki za życzonaka dla mojego Skarbka dla Waszych pociechy też Wszystkiego naj i w ogóle dla wszystkich Waszych – Naszych dzieciaków Silvia27 – ja też jestem zadowolona z takiego drewnianego krzesełka, mnie nic ono nie kosztowało bo Asia dostała po kuzynie Elizabeth – gratulacje dla Julii z powodu postępów w czytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeździliśmy przez ostatnie lata w Tatry. Pokochałam chodzenie po górach. Jednak Asi w nosidełku w wysokie góry nie wezmę, uważam że to zbyt męczące dla dziecka. W związku z tym w tym roku planujemy wczasy nad morzem i może króciutki wypad w góry. Może odwiedzę Małe Ciche. Chociaż jak powstał tam wyciąg to już nie jest pewnie ani małe ani ciche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×