Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Monikaa nasze córy tego samego dnia świętują roczek!Kiedy robisz imprezkę urodzinową?Wypada w Wielki Czwartek ale my świętujemy w pierwszy dzień Świąt.A WY? wercia, słoneczko u nas też dzisiaj piękna pogoda, wietrzyłyśmy się z Milenką pół dnia, teraz padła.Ciekawe czy dośpi do rana gdy zasnęłą o 20tej.??? SŁoneczko STO LAT!🌻:) Joasia to widze ,że cały weekend mieliście taki rozrywkowy!Super!A ja przez 3 dni na zajęciach :( Ale dzisiaj sie urwałam już o 12 ;) ELizabetaa no faktycznie błysła Ewangelista!!!Aż w pięty poszło nauczycielkom ;) Zawsze możemy zinterpretować to tak...Gdybyśmy były takie puste jak ona nie byłybyśmy nauczycielkami- tylko modelkami! ;) A co! ;) Dobrej nocki kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko cudne fotki!!! Martynia jest taka słodka!A jak ma na imie braciszek?Ślicznie razem wyglądają....Ehhhh aż chce się drugiego berbecia-synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa :O Przecież masz imie w stopce!:) Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Oliwcia budzi sie co pol godziny dopiero teraz zanela chyba calkiem, boli ja brzuszke podalam jej herbatke i spi, oby jej przeszlo. W ciagu dnia wszystko bylo ok, zrobila kupke, nie wiem co jej moglo zaszkodzis:( Sloneczko i ja spiesze z najserdeczniejszymi zyczeniami, zdowka, milosci i radosci z kazdego dnia!!! Przepraszam, ze nic wiecej nie pisze ale ide spac, jutro do pracy a noc moze okazac sie bardzo kroka:( buziaki i do jutra Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu80 Ja robię imprezkę w najblizszą niedzielę z racji tego, że teraz jest jej chrzestna matka, a później kończ jej się urlop i nie będzie jej w Święta. Bo tak to też wolałabym zrobić imprezkę w Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR🌻 dla Mikołajka: Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🌻 no i jak po wczorajszych gościach? Już odpoczęłaś? Elizabetaa🌻 no i jak się czuje Iga❤️. Byłyście wkońcu wczoraj na spacerku? Dużo zdrówka dla Julki❤️ Asmana🌻 no i jka z katarkiem Izuni? Nie chorujcie nam❤️ Monikaa🌻 u nas Juleczka tez ma 6 zębów:) Widzę, że imprezka już lada moment❤️ Anna🌻 a no był ten weekend rozrywkowy. Szkoda, ze Ty musiałaś siedzieć na zajęciach🌻 Słoneczko🌻 zdjęcia super❤️!! Widzę, że możesz już robić kiteczki:) Kinga🌻 i jak Oliwcia przespała noc. Buziaczki dla Niej😘 A u nas Juleczka od wczoraj jest strasznie marudna. I w kościele mi dawała do wiwatu. I całą Mszę musiałam Ją trzymać na rękach. No chciałam z Nią usiąść to był wrzask. Konrad jak Ją chciał wziąść też wrzask. Potemu Brata i Bratowej też marudziła. Muszę się przyznać, ze takie dni bardzo mnie męczą psychicznie. Może idzie Jej następny ząbek. Bo ma bardzo popuchnięte ciąsła. Ale Jej potrafi się przebijać ząb nawet przez kilka tygodni. W sobote idziemy na 2 urodzinki do Dominika. I moje Dziewczyny będą jedynymi tak \"młodymi kobietami\", reszta będzie facetów. I podobno ostatnio jak dziewczynki się rozchorowały i była impreza w tym samych gronie, to chłopaki byli niepocieszenie z powodu braku dziewczyn. Kupiliśmy Dominikowi zbiór różnych baśni (są nawet bajki Ezopa i polskie legendy). Mam nadzieję, że będzie zadowolony. Agusia jak dostała bajki na dwa latka to była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Słoneczko🌻 zdjęcia sliczne i rzeczywiście patrząc na Twoje pociechy chciałoby sie miec jeszcze jedno dziecko:) Joasia🌻 my tez wzięliśmy wczoraj Kacpra do kościoła, ale strasznie dawał w kość i skończyło sie na mszy przed kościołem-:P Kingap🌻 i jak nocka? Bo u mnie mały budził sie i wstał wcześnie:O Anna80🌻 a co studiujesz?? Monika🌻 możesz wkleić link do twojej spascerówki?? Elizabeta🌻 jak dzis zdrówko?? Asmana🌻 i jak przeszedł troche katarek?? Róża, Aniutka co tam u Was?????? Ja wszystkim dzieciakom będe spiewać, więć: MIKOŁAJKU: StoSto lat, sto lat, niech zyje, żyje nam lat, sto lat, niech zyje, żyje nam niech zyje nam...... 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziwczynki iga zdrowa mysle, zaraz ma ostatni zastrzyk i wizyte u laryngologa a jula jest chora. w nocy wymiotowala, ale potem to juz byl spokoj. Teraz mimo goraczki gada znowu jak najeta. ide sie przygotowac narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) Mikołajky :yj nam sto lt i uśmiech miej na twarzy niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwia Aniu ❤️ Kasika❤️ Kinga❤️ Joasiu❤️ Aniu , Kasika to tylko napisać podanie dołaczyć 3 zdjęcia i bociek rozpatrzy wasze podania;):) Joasiu nawet musze bo włoski wpadja jej do oczek wiec kitki niezbędene, zastanawialam się nad spieczką ale boję sie aby czasai nie chciała jej zjeść, i mam nadzieję że u Julci tez ząbek szybko wyjdzie:)a imperzka będzie udana(to dzieczyny będą miały powodzenie na tej imprezce) A Tynia wczoraj była grzeczna w kościółku:)i zabek już leciutko się przebił:) Kinga mam nadzieje zę Oliwka lepiej sie czuje:) Monika Asmanka ,Roza , Aniutka hop hop:) Zmykam na kawkę - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizbet zdrówka dla Julki🌻 no i super że Igusia tak dzielnie zniosła zastrzyki🌻 Mikołajku jeszcze raz dla Ciebie🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a co 2 dzieciaczka o długo zwlekaliśmy , MAti miał byc jedynkiem ale któregoś dnia zpagneliśmy małego dzidziolka no i pojawiła się Martynia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet a komu kibicujesz w tańcu??????chociaż masz racje z każdądycja jest nudniej, mi osobiście podoba sie jak tańczyTyniec-kurcze ma dziadek polot do tańca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko ja tez typuje tynca a czy ja wiem czy on taki dziadek, zreszta ja chyba jakas zboczona jestem, bo mnie sie podoba:P wole starszych panow:P hiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko u nas przerwa miedzy dizdziolkami jest podobna, tylko ze ten twoj to z konca 1999 a moja z poczatku 2000:)) w sumie jakies 6 lat z kawalkime:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a propo bociana, to właśnie dzis do nas przyleciały:P:P Elizabeta, Tyniec jest blee:) ale fakt, tańczy ładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 no to widze, że też mieliście \"niezłą jazdę\" w kościelie:) My nie wychodzimy na zewnątrz ze względu na Agnieszkę. Chcemy, żeby wiedziała, że przychodzi do kościoła, a nie po to, żeby wariować na zewnątrz kościła. Jak Agnieszka była mała, też się zdarzało, że Mszę mieliśmy na dworzu:) Elizabetaa🌻 to dobrze, że Iga już lepiej❤️. No i mam nadzieję, że Julka szybko się wykuruje❤️. Zdrówka dla Nich:) Słoneczko🌻 a no to sprawa jasna. No ale chyba masz rację, że gumki są bezpieczniejsze:) No ja też mam nadzieję, żę szybko wyjdzie ten ząb. Bo od samego rana cały czas wisi mi na cycu. I nic nie mogę zrobić:) Agusia bardzo lubi chodzić na te imprezy, bo jest najstarsza i czuje się taka ważna. Opiekuje się i pilnuje wszystkie dzieciaczki:) Fajnie, że w kościele była Tynia grzeczna❤️ No i gratulacje przebicia się następnego ząbka😘 No u nas jest jak na razie troche odwrotnie. My chcieliśmy mieć szybciutko drugie, a trzecie trochę później. Ale ja karmiłam prawie do 20 miesiąca Agnieszkę i okres dostałam dopiero jak zakończyłam karmienie (zreszta teraz też ciągle nie mam okresu:)). A następnego Mąz już nie chce, choć to On zawsze chciał trójkę. Ale ja chcę, ale za jakieś kilka lat:) Słoneczko🌻Elizabetaa🌻 ja też typuje Tyńca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia🖐️ Elizabeta, pewnie, nie będziemy się kłócic o faceta:P:P Tymbardziej, że TzG oglądam sporadycznie bo wolę "Skazanego na smierć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kasika🌻 Życzę Was wszystkim miłego dnia. Pięknie słoneczko świeci, zaraz wybierzemy się na specer. Papatki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka miedzy moimi jet prawie 6,5 roku róznicy no a rocznikowo to 7 lat:) ale jest ok. a co do Tyńca to on jest tam najstarszy więc tak go nazwałam a o guścikach to masz rację że się nie dyskutuje mi mosobiście podoba się tylko jak tańczy:) Joasiu ja też zawsze chcialm miec 3 dzieciaczków, ale myśle że poprzestane na tym co mam , no chyba ze cos nam się odmieni:) Monika a jak spacerówka sie sprawuje ???????????????? Kasika nonono uważaj bo jak już bylam w ciązy z Martynią ( a jeszcze nie wiedziałm) to bociek u nas codziennie był pod oknami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko u mnie 6 lat i 3 miesiace, tez zawsze chcialam miec wiecej dzieci, ale bede musiala poprzestac na tej dwojce, no chyba ze sie samo trafi:P Tata wrocil od laryngologa z iga musi jeszcze siedziec w domu, i wziol mi opieke:((( dobrze ze w nastepnym tygpodniu sa rekolekcje, wiec dokulam sie znimi do swiat i mam nadzieje ze sa w koncu wykuruja porzadnie, a taka ladna pogoda:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)) Tu Magda. Jestem mamą Zuzieńki. Dziś świętuje swoje 11 miesięcy. Ależ ten czas leci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×