Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

jeszcze wpadłam. Słoneczko no właśnie dla kogo ta lalka, bo na aukcji nie ma takiej informacji w opisie i nikt jej nie kupuje . Ale teraz to juz lece bo Gladiator się zaczął, A Elizabeta akurat dzisiaj to pisząc pożycie nie miałam na myśli seksu tylko nasze relacje bo wczoraj się pokłóciliśmy :) Miłej nocki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika super ze spacerowka sie sprawdza:), a z tymi żebami to nie wiem juz sama, szczerze to mam nadzieje ze to ząbki, dzis nawet probowałam jej zajzeć ale sie nie dała ;) Panterka to dobrze ze fajnego masz lekarza, taki lekarz to połowa sukcesu:) Słoneczko Maja też ciągle gdzieś włazi, ciągle coś chce, cos nie odpowiada, uczepi sie nog jak stoje i brac na rece trzeba ohhh:) Wera kurcze nie wiem co napisac, miejmy nadzieję ze szybko sie poprawi i nie trzeba bedzie wykonywac zabiegu. Monika u nas nic nie wyszło zadne szmerki, ale głowa do góry, Elizabetaa ma rację:) Rybko zdrowka dla Marcelka:) zdjecia superowe:) Maja jeszcze nie chodzi sama- przy meblach owszem, i szczerze to nie wiem czy przed pierwszymi urodzinami pojdzie na nogi. Jak spadnie na pupe to ruk jak nie wiem co:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko akcja jest w przedmiotach dla dzieci - lalki -pozostałe:)a pewnie nikt nie kupi bo cena kosmiczna , kurcze może dziewczynki teraz takimi lalkmai mają sie bawic w mamy????????????????????? Rybko ale juz pogodzeni jestescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza te nasze córcie to podobnie się zachowuja , na dodatek jak wezmę Tynię na rece to zaraz zabiera się za szczypanie albo dostaje z plaskacza:P Tynia tez chodzi przy meblach i tez nie sądze eby podreptała do roczku(bo najlepiej to lubi raczkować:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko chyba ze tak. Ja sie wlasnie na mojego obrazilam, oczywiscie jako typowy przedstawiciel swojego gatunku nie wie za co , grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko-teraz to o buti w ogóle nie ma mowy. Zapomniała do czego to służy. Monikaa- trzymaj się, napewno będzie dobrze 🌼 dla Małgosi I drugi 🌼 dla Oskarka Elżbietaa- Zuzia też juz powoli się odstawiała tzn ograniczała z cycem ale ni stąd ni zowąd jej się odmyśliło. A teraz to w ogóle nic innego nie chce jeść. Chociaż nie, dzisiaj przy obiedzie gmerala mi w talerzu i wzięla sobie trochę rybki i ziemniaczka. Jak chciałam jej dać to nie chciała- samodzielna się robi. Może po prostu czas sie pożegnać z kaszkami i zacząć robić kanapeczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻no widzę, że odwaliłaś wczoraj niezłą robotę z oknami:) Zdjęcia przecudne:) Roza🌻 super, że z bioderkami wszystko dobrze❤️ No i jak tam z wczorajszym jedzeniem Majeczki ? Monika🌻 nie przejmuj się tak bardzo tymi szmerami. Mojej Agnieszce tez wyszly i ma je do tej pory. Podobno to Jej urok:) Co roku byliśmy u kardiologa na kontroli i miała robione EKG. Teraz dopiero mamy iść jak bedzie szla do szkoły. Może Jej to minie, a może będzie miała do końca życia. Ale Małgosi może zaniknąć w wieku nawet 2 lat. Aha, no i najczęściej najbardziej słychać te szmery, podczas różnych infekcji. Głowa do góry, dobrze bedzie❤️ Wera🌻 no to nie ciekawe wyniki tego badania. Napewno sie zamknie ten przewód❤️ Słoneczko🌻no ja Cie rozumię, bo ja mam tak samo z tymi zabawami:) A z tym usypianiem, to się nie martw, bo może jak aura pogodowa się zmieni to może Tynia sama zacznie zasypiać❤️A z tym cycem nocnym to u nas czasami i potrawi z 10 razy sie obudzić, dlatego ostatnio śpi u nas w łóżku:( Ale dzisiaj Julię wykoptuję do łózeczka!!! Serek🌻 dokładnie to jest jedna z odmian raczkowania❤️. Fajnie, że Joasia chce chodzić:) Napisałam do Ciebie meila, ale nie doszedł. Zaraz spróbuję jeszcze raz:) Rybka🌻 życzę Marcelkowi pozbycia się kataru❤️ fajne zdjęcia. A co tam na ostatnim zdjęciu Marcel majstruje? fajnie, że zaczął raczkować. U nas Juleczka się puści i zrobi 3, 4 kroczki. Juz miałą tak raz, że zrobiła 7, ale było to tylko raz. a na spacerach by ciągle łaziła za jedną raczkę:) Aniutka🌻 Sylvia🌻 ja tez się pytam: Co u Was?? Gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzisiaj z dziewczynkami na basen. Potem na obiad do moich Rodziców. A potem na urodziny, ale niestety nie 2 letniego Dominika (jak miało byc w planach) ale mojego Teścia. Ale wczoraj byłam zła, jak się dowiedziałam, że impreza jest nie w niedziele tylko w sobotę:( No ale cóż....Już nawet nie chce się denerwować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wam ja dzis robie imprezke igi, narazie nic nie mam, nic mi sie nie chce, zaraz lece umyc pozostale okna, sasioadka popilnuje mi igi, te chwilke, a potem do tesco na zakupy i do cukierni po tort. musze zrobic tak zeby mi sie chcialo, ale jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Pogoda znowu cudna:) Ale noc tragiczna:O Mały budził sie co godzine i na dodatek dostał kataru. Wymeczył sie przez noc i przy okazji mnie. Karlos poszedł dziś wyjątkowo do pracy i znowu jestesmy sami:( Miłego dnia Idę sprzatać łazienkę, póki mały śpi. Rybka cos nie moge skonczyc tego weidera:P a juz tyle razy zaczynałam:) Zdjęcia sliczne, a napisz mi proszę, czy Marcel chce siedzieć w tej hustawce, bo Kacpi ma taka sama ale wogóle juz jej nie toleruje:P Asmana co ty taka oszczędna w słowach??;) Elizabeta zdjęcia sliczne, ale ty masz juz duże te córy:) Słoneczko opowiadałam w domu o twojej Tyni i wszyscy podchwycili i tak im sie spodobało, że każdy teraz chodzi i mówi \"Tynia, Tynia\", a Karlos sie śmiał, że druga to chyba będzie tynia, bo to takie słodkie imię:) Róża- Kacpi tez nie pozwala sobie zaglądnać do paszczy:) Panterka mój mały ma tak samo, to co da się zjeść ze swojej raczki jest pycha, ale to co mama da na łżeczce to już nie:0 i tym spocobem zjada całe drugie danie. Joasia- miłego wypoczynku na basenie i nie denerwuj sie bo to i tak nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas nocki są przesypiane. Oskar teraz śpi, właśnie sobie siadł na śpiąco i położył się do góry pupą :) :) Dzięki dziewczyny wierze w to że się sam zamknie i nie trzeba będzie robić zabiegu ludzie z taki czym żyją i jeszcze gorszymi. Kasika 🌼 może to przez ząbki dziąsełka go bolą i dlatego tak się budzi,albo i przez ten katarek tak się budził.A ile zjada mleczka przed snem? Asmana 🌼 język Ci ucieli czy Cię boli ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczny Ja tylko z doskoku bo nie wiem ile Tynia pośpi , właśnie ja uspalam nna podwórku:) Kasika dzięki , imię a raczej zdrobnienie wymyslił tatuś , no to tylko życzę Wam w przyszości małej Tyni(czy moze bocki już zawitały:P)no i zdrówka dla Kacperka🌻 , a żeby było zabawnie u nas Tynia miała być Kacperkiem jeśli okazałaby się chłopcem:) Joasiu widziśz Tynia teraz zasypia tylko na podwórku:)w domu to pizczy i nie chce się położyc a na powietrzu zasypia momentalnie:) szkoda że plany wam się zmieniły:(ale nie denerwuj się złośc piękności szkodzi:) Elizabetak myśle że takie niespodziewane imprezki są najlepsze i zawsze wyhodzą:) Wera Oskarek chyba nie ma problemów z zasypianiem??? Zmykma cs porobic poki moja rozrabiara śpi:) Miłego dnia - unas też pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Milej soboty!!! Elizabetko super imprezki, na 100% sie uda!!! Wera trzymam kciuki, żeby wszystko bylo ok. U nas nocka ok, od tych malych problemow brzuszkowych nie ma juz sladu. W ostatnich dniach byl u ns w szkole kiermasz swiateczny, normalnie latalam jak z piorkiem w du..., na nic nie maialam czasu normalnie modlilam sie o weekend. Teraz mam chwilke, posprzatane, Oliwcia spi, Maciek sprzata samochod:) Pozdrawiam!! Ale pogoda cudna, zaraz jade z mama na zakupy swiateczne a Maciek idzie na spacer z Oliwcia(jak sie obudzi oczywiscie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie uda, jeszcze nie bylam w sklepie, impreza za 5 godzin, nie mam do konca posprzatane, iga spi, a ja siedze w reczniku z mokrymi wlosami, stoicki spokoj, luz, okna przynajmniej umyte. nadal nie wiem co zrobic jako danie cieple, myslalam o zapiekanych filetach z kurczaka z warzywami ale zobaczymy moze mnie natchnie w sklepie a jak nie to goscie beda siedziec przy wodzie i chlebie, nie mylic z wódą:P ide suszyc wlosy i cos robi bo mi chyba zegar tyka:))) jak loli, ale ona mila tylko 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, zdazylam sama ze wszystkim, goscie zaraz beda, wymyslilam kaneleoni,mysle ze bedzie im smakowac, na kolacje, a tak to salatki, buleczki tort, sernik i szarlotka i innych rozpychaczy zoladka a na przeciwko mojego bloku byl dzis pozar, strazy pozarnej i karetek bylo duzo. ide sie rychtowac:))) papap do jutra dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko prośba do ciebie podaj mi prosze linka gdzie była ta rolada z mięsa mielonego. Kurcze wykasowałam całą historie a chce jakis przepis a strona jest reerlacyjna z gory dziekuje Elizabetko udanej imprezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!czytam Was ale cos mnie wena na pisanie opuściła! Elizabetaa dzieki za sliczne fotki i udanej imprezki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 no i jak imprezka roczkowa Igi? Niezła jesteś, że tak ze wszystkimz dąrzyłaś. Naprawde jesteś niezła❤️ Kasika🌻 no i jak dzisiejsza nocka? Mam nadzieję, że dużo lepsza❤️. No a na basenie było super. A z tymi nerwami to tak już mam. Ja bardzo się denerwuję jak coś nie idzie [po mojej myśli i moich planach. Słoneczko🌻 no to wtakim razie życzę ciepełka, żebys zawsze mogła usypiać na dworzu❤️. No a tak ogólnie, no to nawet znośnie było u Teścia:) Kinga🌻 ja też w tym tygodniu wygonię Konrada do strzątania auta:) Super, że już z brzuszkiem wszystko dobrze i że macie spokojne noce❤️ 🖐️ Anna🌻 Dzisiaj mamy dzień wolny. Do kościółka i na spacer. I bez żadnych spotkań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizabeta podziwiam Cię że w jeden dzień się uwinęłaś z całą imprezka. Ja jeszcze nie wiem kiedy będę robić a już wiem że na pewno wezmę 1 dzień urlopu. Jak już wstaniesz to napisz jak wam się udał roczek i jak Iga zdmuchnęła świeczkę. a najlepiej prześlij fotki. Kasika Marcel jeszcze się huśta w tej huśtawce ale już nie tak dużo jak np 2 m-ce temu więc na razie jej nie wynoszę. A tak w ogóle to mamy drugiego ząbka tylko że nie jest to drugi na dole ale u góry tak więc teraz Marcel może stęplować bilety, i z tego co widzę to za chwilkę wyjdzie następny u góry i potem zaraz znów na dole. A ja myślałam że zawsze najpierw wychodzą dwa na dole a potem dwa u góry. Idę pod prysznic i pozmywać bo wczoraj nie posprzątałam wieczorem w kuchni, i wstawić gołąbki na obiad. Miłej niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×