Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć.Pogoda super.Po południu jadę po kaskę do skarbówki :) i na zakupy. Elizabet 🌼 mam nadzieje że się nie gniewasz o przemianę w tabelce :) :) 👄 Milenka 🌼 dużo dużo dużo zdrówka i samych pogodnych dni z okazji Twojego święta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam u lekarza i mam anginę:O Kacpi też coś pokaszluje, ale oskrzela czyste:) Dzieki kochane❤️ Aniutka nareszcie:P:P:P Sto lat, sto lat niech zyje żyje nam Sto lat, sto lat niech zyje żyje nam Niech żyje nam...Milenka🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to Kacpi jestchyba największy z tabelki:P:P:P Elizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1 rok……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....11 m-ce…….04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??...........11 m-ce………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67........11 m-ce……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??....11 m-cy….....05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....11m-ce......06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??....... 11 m-cy.... 06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??.......1 1m-ce…....08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......1 1 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........9500.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67.....11 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56......11 m-ce......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......11m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......11 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......11 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......11 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. ...11m-ce………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......11 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....11 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......11 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....11m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....11 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..11m-ce...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 1mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........7200.....68?....11 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......11 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....11 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....11 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......11m- cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm.....11,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 11 mies......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72......11 m-cy....26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......11 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....11m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......11 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście duży jest Kacperek, czym go karmisz że tyle waży bo Oskar nie całe 10 kilo waży.Zdrówka Ci życzę aby Kacperek się nie zaraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aniutka fajnie ze sie odezwałaś i ze ą postepy:) Asmana no właśnie u nas tak samo zabawek kupa a niczym sie nie bawi:O Kasika zdrowiej kobito, rzeczywiście pulpecik mały z Kacperka, Maja ponad 8 kilo waży tylko:O chyba najmniej. Trzymam kciuki, mam nadzieje ze sie szybko odezwą:) Serek ja biore pod uwagę ten fotelik, tez sie zastanawiam, ale chyba go kupimy:) Wera, Elizabetaa Sylwia zdjęcia super, przystojniak z Jędrka jest :) Panterka nie wiem czy to może być skaza, ale tak jak dziewczyny mowia-przejdz sie do lekarza:) miejmy nadzieje ze to nie to. Rybka u nas jest tak samo z reklamami, dziecka nie ma he he Joasia to super, lada dzień zacznie wam chodzić:). My jeszcze poczekamy trochę na kroczki- moze już nie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka właśnie patrze na tabelke i nasze pociechy mają te samą wagę urodzeniową:) i teraz też wypasione nie ma co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi to lekarka powiedziała mi, że mały teraz \"zbiedniał\":P Bo faktycznie bardzo mało je.:) Ide mu zaraz zrobic na kolacje pastę jajeczną. Dziewczyny dzwonili ze sklepu, żebym przyszła jutro na cały dzień, na próbę.:)Zobaczymy.... Z jednej strony jestem zadowolona, ale jak myslę, że wróce dopiero o 18 i tak bedzie codziennie to to mnie troche prze4razą:(( Jeszcze nie bylam tak długo bez Kacpra. Z drugiej strony on ma prawie rok.. O matko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek:) TYnia tak szaleje że nie sposób usiąść wdzień do kopma:) Kasika mam nadzieję że się będzie Ci podobało na próbnym dniu i dostaniesz tę robotę, a kto zostanie z Kacperkiem ,no i myśle ze jakoś dasz radę przeżyć rozłąkę z syniem:)i naprawde spory ten WAs Kacpi:)a dla Ciebie zdrówka🌻 Roza u nas też Tynia nie specialnie siębawi zabawkami , ale uwielbi piłeczki, dziś ich naliczyłam 9 sztuk a Tynia uwielbia nimi rzucać albo turlać:) mała rzecz a cieszy:D Wercia jak tam zakupy sie udaly???? Joasiu super że Agniesi podoboało się u dentysty:)i gratuluje Julci kolejnych kroczkowych sukcesików:) /Asmanka zdróweńka dla Izulki🌻oby wydobrzała do wyjazdu🌻 a mam njeszcze pytanko odnośnie sprzedawcy samochodzika czy brałaś przesyłke za pobraniem i czy napisała kiedy nadawla paczka bo coś słaby z nią kontakt:( Aniutka w końcu się pojawiłaś i super że Tosia czyni postępy❤️ Elizabetka i jak byłaś u lekarza??????? Zmykam narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam o kolejnym roczkowym dzieciątku:) Milenko : Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, nie bylam u lekarza tylko w pracy, i niedawno wrocilam dopiero, dzieciaki zagonione do lozek iga ode mnie tez za bardzo zabawek nie dostaje, bo duzo takich fajnych ma po siostrze, a nie bawi sie nimi, jej pasja jest wywlekanie julce ze skrzynek jej lalek zabawek itp, ale iglak lubi klocki, szczegolnie stukac nimi jeden o drugi, mysle ze nadmiar zabawek zabija u dziecka kreatywnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka Tynia też uwielbia buszować w zabawkach Matiego szczególnei upodobała sobie samochodziki Hot Wells, a piłeczki tez pochodzą z kolekcji Mateusza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi sie rozchorowała na dobre dostała gorączki:(:( Kasika to powodzenia Słoneczko ja płaciłam przelewem a kontak był nijaki pół słowkami odpisywali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy tez tak macie, ze jak leci w tv jakis film gdzie jest walka o dziecko, albo gdzie rodzina sie stara to odrazu chce wam sie plakac, albo jakas tragedia sie wydarzy, ja normalnie sie rozklejam, ciagle mysle o miricie z marcowek, nie wiem czy jak pamietacie, moze to wszystko sie nasila bo za poltora tygodnia rocznica smierci mojego ucznia, a ja ciagle mam wrazenie ze go gdzies widze na ulicy i potem ten chlopak sie odwraca i okazuje sie ze to nie on,:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka jeszcze raz zdrówka dla Izluki🌻 i dzięki za odpowiedź , zaczynam już sie wkurzać że nie kupiłam u kogoś innego w opcji kup teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licytowałas???? dzieki kochane , Elizabetka ja tez ckliwa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ja też tak mam(bo najczęsciej są to filmy oparte na faktach):( i wtedy jest mi cholernie żle a Marcówkę pamietam , to naprawde niesprawiedliwe co się stało , szczerze jednak wierze spotaka ja jeszcze coś dobrego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh nie denerwuj się przyjdzie napewno... o co chodzi z Marcówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, nie pisalam bo nie mialam o czym , za to czytalam Was z uwaga:) Dla Milenki: duzo, duzo zdrowka i milosci oraz sloneczka kazdego dnia!!! Asmanko zdroweczka dla Izulki! Oby wyzdrowiala do piatku! Joasiu gratulacje z postepow, Oliwcia tez zaczyna sie puszczac:P i samodzielmnie robi kroczki ale to narazie tylk o2 lub 3 ale to juz cos:) Smieje sie z niej bo ostatnio jak stoi np przy meblach i mowie do niej\"Oliwcia siadz na pupie\" to ona powolutku najpier na kolanka pozniej na pupe:)Super to wyglada! Kasika1 mysl pozytywnie, kazda decyzja ma swoje dobre strony, pojdziesz do pracy, wyjdziesz do ludzi, przy okazji cos zarobisz, wiadomoo, ze rozlaka z dzieciatkiem jest trudna sama to przerabialam, ale nie zaluje, czas tu jest naprawde pomocny. A Kacper i tak bedzie kochac swoja mame najbardziej na swiecie! Panterka nie wiem co to moze byc, ale lekarz powinien sie wyznac. Sylwia, Jedrek super chlopak, zdjecia sliczne! Ekizabet nie znam historii marcowki :( a na filmach o tragediach i dzieciach stalam sie strasznie placzliwa:( Sloneczko, spokojnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka pamietasz miritta w tmtym roku jakos byla 36 tygodniu i nie czula bicia serduszka, urodzila potem martwa corcie, :((( eeeee,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Aga_krz🌻dla Roksanki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Kizia🌻dla Juleczki Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 Roza🌻Słoneczko🌻Kinga🌻 bardzo dziękuję w imieniu Juleczki❤️ Elizabetaa🌻szkoda, że nie ma kto Cie masować:(Musisz radzić sobie sama. A to z masowaniem to bardzo ciężko. Fajnie, że Iga tak ładnie Ci je😘 A na filmach ja tez beczę. a mój Brat ze swoją Żoną wczoraj pojechali do takiego Robercika, co urodził się 13 maja (w 7 miesiącu ciąży) i może Go adoptują. Nie mogą mieć swoich dzieci i bardzo się wczoraj wzruszyłam, jak zobaczyłam zdjęcia jakie wczoraj porobili sobie z Robercikiem. Jeszcze nie raczkuje i sam nie siada. I słychać podobno w oddychaniu, że coś tam Mu pozostało po rurce jaką Mu założyli po porodzie. No i jest spokojniejszy i mniej rozgadany niż Julia. Ale wkońcu sporo przeszedł. i jak się zdecydują na Niego, to w maju najprawdopodobniej bedzie już z Nimi❤️ Pamiętam o tej dziewczynie:( Asmana🌻 jak z Izą? Mam nadzieję, że lepiej❤️ Aniutka🌻 super, że się odezwałaś, bo my tu wszystkie się za Tobe stęskniłyśmy❤️ Super, żr Tosia posiadłą nowe umiejętności i buziaczek dla Nie😘 Kasika🌻 zdrówka dla Ciebie i oby Kacperek się uchronił od choroby❤️ No i masz rację, duży ten Twój Kawaler:) Fajnie, że się odezwali i nie martw się, na pewno będzie wszystko ok❤️ Słoneczko🌻no to widzę, że masz w domu małego \"szalejca\":) No ja tez się cieszę, że u dentysty było ok. Agusia juz kiedyś była, ale była u naszego stomatologa, a teraz Ją zapisałam do takiej przychodni stomatologicznej dla dzieci przy Akademii Medycznej i robiła Jej studentka ostatniego roku:) Nie zła ta aukcja:) Kinga🌻 super, że u Oliwki takie postępy:) I pewnie laad chwilka zacznie chodzić, bo teraz to pójdzie piorunem❤️ Mój Mąż jedzie do Irlandii 16 kwietnia, czyli wyszło najlepiej jak mogło. Pojedzie dopiero po roczku Julii. A na jak długo to na razie nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dla solenizantow:))) Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. Dziś chcę złożyć Ci życzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×