Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetaa to rzeczywiście:O My sobie pamiątkę z wakacji \"przywieżliśmy\' ale na wspomnienia wzieło ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera o mnie tez pisza bardzo ciekawie Znajomi dają w prezencie jej poniszczone lokówki. Dużo czasu spędza w męskiej szatni owijająć się folią bombelkową. Ma bardzo często odpychające stopy. Samemu rementuje domy drewniane. Małgorzata bardzo często jara szlugi. Zawsze wygląda jak kanalia. Już po zakończeniu zimy wyskakują jej szramy na policzkach. Małgorzata - według biblijnych przypowieści jest imieniem oznaczającym pękniętą łyżkę. Małgorzata, jeżeli okoliczności sprzyjają, myśli o różowych słoniach. Jej partnerem staje się bardzo często złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 dzięki. Trochę się zgada. Jest dobrym matematykiem i na pewno ma szczęście. No i często choruje:) No to niezbyt ciekawe masz wspomnienia z tego dnia❤️ Roza🌻 ja tez się cieszę, że Konrad jest w domu, zwłaszzca, że jak wyjedzie, nie wiadomo ile tam będzie siedział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też mniej wiecej sie zgadza. Joasia no własnie nie wiadomo na jak długo jedzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym na wesolo to bym sie zgodzila troche, ale nie jaram szlugow, za to chetnie zbudowalabym jakis drewniany dom, i z tymi lokowkami klezance pozyczylam oddala popsuta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat Marcin wrócił z pracy po nocy (był sierpień mama była u nas na wakacjach) zrobiłam teścik, bo byłam jakś \"inna\"dwie kreski nie chciałam pokazywać po sobie niczego przy mamie poleciłam do AMrcina obudziłam go i mówie kochanie będziemy mieli dzidziusia on przetarł oczy i pyta \"Śnisz mi się\"?:) a ja mówię no nie patrz i drżącymi rekami dałam mu teścik. Nie chciałam się napalać za bardzo u ipewnić dopiero u lekarza i okazało się 5 tydzień a tak długo czekaliśmy na fasolke. Z Natalią było gorzej, bo byłam młoda echhh to było straszne... Roza noo zimno jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa na wesoło:) Ja dwa dni zwlekałam z ciązową wiadomościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka potrafi kraść wyrzucone obrabiarki. Często zachowuje się jak narkomanka. Nieszczęśniczka z takim imieniem to prawie zawsze złodziejka. Agnieszka zazwyczaj beka przy piciu. Najwięcej czasu spędza w skupie złomu ze znajomymi. Kobieta prosi o porzyczkę. Wszystko przypomina jej bezcenne chełmy. Każde zdanie kończy nagłym mruczeniem i jeszcze się tym szczyci. Dla checy udaje atak serca na festynach ludowych. Po rozwodzie prawie zawsze przestaje się myć. ja też sie naśmiałam- nieżle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jeszcze jest ze mozna wziąśc znak zodiaku do swojego imienia:) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza ja mialam obsesje z zajsciem w ciaze, nawet raz zrobilam test w supermarkecie jak nie wyszedl to sie rozryczalam przy warzywach, juz nie wspomnie ze moj chlop przyjezdzal specjalnie by robic dzidziusia albo budzilam go o 4 rano bo to byl wg mnie najlepszy moment i jakos w pewnym momencie sobie odpuscilam bo juz nie mialam do tego sily i sie udalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa poważnie, ale jest upragnione szczęscie:D U nas była to prosta sprawa- mowisz i masz. Ciekawa jestem jak bedzie nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba juz chciałabym sie starać o drugie bobo, ale nawet okresu jeszcze nie mam no i mąż nie za chętny. poczekam jak skonczę studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1 rok……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....11 m-ce…….04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??...........11 m-ce………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67........11 m-ce……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??....11 m-cy….....05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....11m-ce......06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??....... 11 m-cy.... 06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??.......1 1m-ce…....08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......1 1 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........9500.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67.....11 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56......11 m-ce......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......11m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......11 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......11 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......11 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. ...11m-ce………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......11 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....11 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......11 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....11m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....11 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..11m-ce...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 1mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........7200.....68?....11 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......11 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....11 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....11 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......11m- cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm.....11,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 11 mies......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72......11 m-cy....26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......11 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....11m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......11 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 Zyczę Milence rownież wszystkiego naj naj Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! ❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Sto lat dla Milenki i Małgosi, aby rosły zdrowe i były szczęśliwe!!!!! Muszę przyznać że opis imienia Kingi nawet pasuje do mojego dziecka: mała uwielbia się bawić złotem (łańcuszkami, zegarkami, kolczykami itp.), bawić się ciuchami (na razie jeszcze nie wybrzydza że nie ma się w co ubrać ale poczekamy jak zacznie mówić co się będzie działo) i uwielbia śpiewać i tańczyć wiec jakoś uzdolniona artystycznie jest. Ja mam jutro wolne i spędzę dzień z Kingą i trochę przygotuję do świąt chociaż z nią niewiele zrobię, muszę upiec ciasta i przygotować śniadanie bo teściowa przyjeżdża później odstawiamy ją do ciotki i jedziemy do moich rodziców na resztę świąt. Pozdrowionka i ucałowania dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam się do życzeń wszystkiego najlepszego dla Milenki i Małgosi 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatek Zdróweczka dla wszystkich chorujących Mała się właśnie obudziła, więc znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna - imię to według mitologii oznacza smutną czarownicę z pieprzykiem na nosie. Frajerka ignoruje zagrożenie. Z kolegami rementuje urzędy skarbowe. Po zakończeniu nauki niekiedy staje się dziwakiem. Zuzanna może myć zabrudzone chełmy. Może katalogować brudne klamki. Godzinami płacze w bunkrze chociaż może się to skończyć chorobą. Wydawać by się mogło, że odsprzedaje dachówki i cegły a tak naprawdę psuje czasopisma. Ma czasami pomarszczone pięty. No wypisz wymaluj moje dziecię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarka chyba chciała się wcześniej urwać przed świętami. Kazała mi ograniczyć nabiał przez 2tygodnie i zobaczymy co będzie ale jej się nie wydaje żeby to skaza była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka a to moze bedzie bardziej pasowac:) Zuzanna - Spośród używanych dziś w Polsce imion, imię Zuzanna jest z pewnością najstarsze. Pochodzi, bowiem ze starożytnego Egiptu, liczy więc sobie przynajmniej cztery, a może i pięć tysięcy lat. W języku staroegipskim brzmiało Seszen, co oznaczało kwiat wodnej lilii, czyli lotosu. Zuzanna jest obrazem kobiety, do której mężczyzna musi dorosnąć. Zuzanna należy do tych imion, które przypominają o czysto kobiecym wątku życia duchowego. Idealna Zuzanna to kobieta, która jest sobą i aby być szczęśliwa, nie musi w niczym naśladować mężczyzn. Przeciwnie, to oni jej zazdroszczą. Zuzanny żyją w świecie, w którym jest więcej fantazji i natchnienia niż mozolnej walki o byt. Obdarzone są artystyczną duszą i nawet w skromnych warunkach materialnych potrafią się otoczyć rzeczami, od których bije niezwykłością i przygodą. Mają wrodzone poczucie piękna i harmonii i przynajmniej, choć trochę mistyczny stosunek do rzeczywistości. Zuzanny lubią przyrodę, kwiaty i ogrody i stąd czerpią siły, a ze sportów najbliższe jest im pływanie. W każdych okolicznościach pozostają wierne sobie. Żyją po swojemu. uwazam ze zuzanna to sliczne imie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Serdeczne dzięki za zyczenia dla Małgosi. Aniu80, wszystkiego naj naj dla Milenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Samochodzik dotarł i Tyni bardzo się podoba:) ogólnie jest fajny. Tynia juz się w nim bujała , a potem MAti pchał ją po całym pokoiku a Tynia włączała klakson na panelu muzycznym , panel też ciekawy - bardzo ją interesuje - wiadomo muzyczka :) A u nas było tak że o Matim dowiedzialm się na dzień przed moimi 21 urodzinkami(zaszaleliśmy w walentynki;) a o TYni dowiedzieliśmy się tydzien przd 7 rocznića ślubu:) Milenko🌻 i Małgosiu🌻 Mamusia Cię rok temu urodziła Kiedy piękna wiosna była Słonko wtedy pięknie świeci Niech Cię lubia wszystkie dzieci Buzia niech sie zawsze śmieje Nawet gdy wiaterek wieje :) Sto latek i zdrówka dla Was dziewczynki🌻❤️👄 do reszy dziewczynek odezwe się pżniej bo ide wstawiac pierogi z truskawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My o Zuzi dowiedzieliśmy się 1 września- 2tyg przed urodzinami męża i 3 dni przed urodzinami mojego taty i 3 tyg po ślubie:). O ile my się bardzo cieszyliśmy,to moi rodzice przejmowali się jak my sobie damy radę, bo ja zaraz po studiach bez perspektyw na pracę. Ale wszystko się ładnie poukładało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam z tych horoskopów:P:P Róża tę pastę to robie tak, dwa jajka ugotowane zcieram na tarku, do tego zcieram rzodkiewkę, dodaje triochę szczypiorku, łyżkę jogurtu i sól, wszystko mieszam i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia dla Milenki i Małgosi od Cioci z kafe i Asi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomnienia...juz tyle czasu minelo:) U nas to bylo tak\": staralismy sie odzieciatko juz 5 miesiecy i nic, pojechalism yna wakacje do Wiednia do przyjaciol, pozwiedzalismy stare miasto, potem poszlismy do zoo, i akurat bylismy w tzw lesie tropikalnym i moja przyjaciolka mi mowi\" oddychaj gleboko, moze jak zmienisz klimat to sie uda:)\" a my w smiech. To w ogole byl pierwszy cykl z testami owulacyjnymi, i test ciazowy mialam robic najwczesniej za dwa tygodnie od pozytywnego testu owu. no i przyjechalismy z Wiednia, test juz czekal w lazience:) A zrobie-pomyslalalam, nie mowiac Mackowi (powiedzialby ze za wczesnie robie) i wyszly dwie kreseczki, takie bleade, ze myslalal ze mi sie wydaje, polecialam od razu do niego, jezuuu tak bardzo sie cieszylam i tak samo balam:) w dniu okresu zrobilam juz normalny i wyszedl pozytywny, potem lekarz i fasoleczka byla:))) Super to wszystko, a to mial byc ostatni taki miesiac staran pozniej mielismy odlozyc termometry i testy i wyluzowac, ale na szczescie sie udalo:)Ciekawa jestem jak bedzie nastepnym razem:) Ale chyba dluzsza przerwa sie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×