Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja już jestem obrobiona,wykąpana , włosy ścięte, umalowane :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Renola🌻 dla Juleczki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 super zdjęcia. A jakie długie włoski ma Martynka:) Fajnie wyglada rodzeństwo:) A ten kawaler maciuś pasuje do Martynki❤️. Lecę bo na chwilkę urwałam się z imprezy za stołem, ale zaraz trzeba tam wracać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko🌻 Mamusia Cię rok temu urodziła kiedy piękna wiosna była Słonko wtedy pięknie świeci Niech Cię lubia wszystkie dzieci Buzia niech się zawsze śmieje Nawet gdy wiaterek wieje 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Joasiu dzięki❤️ A u nas ADaś idzie zaraz do pracy , Mati wyjechał z dziadkami na wieś a my z TYnią będziemy sobie świtowąć:) Jutro za to aDaś ma wolne więc idziemy do teściów i szwagra z rodziną:) Miłego świętowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻no to troszkę smutno musi Wam być❤️. Buziaczki dla Was😘 My dzisiaj jesteśmy u Teściów, a jutro idziemy do moich Rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻no to troszkę smutno musi Wam być❤️. Buziaczki dla Was😘 My dzisiaj jesteśmy u Teściów, a jutro idziemy do moich Rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, Sto lat, Sto lat, niech żyją żyją nam Mikołaj- Milenka- Milenka- Roksanka- Juleczka- Milenka- Małgosia- Dianka- Damianek- Juleczka 🌻🌻🌻❤️ To życzenia dla wszystkich którym jeszcze nie zdążyłam życzyć a już mają roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciliśmy z kościółka:) i wiecie co moja Tynia zaczepia straszych facetów tj, tak między30-40:D Joasiu dzięki❤️ może troszeńkie smutno ale nie nudno:)Tynia robi"porządki" w szufladach Rybko:) Zmykam coś podjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Juleczki!!! :) Widze,że świętujecie.Ja odpoczywam po obiadkowym obżarstwie :O, Milenka śpi. rybka my też jutro imprezujemy roczkowo! Uciekam, pozdrawiam ciepło!,miłego świetowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka dla Juleczki ❤️ i 🌻 i sto lat!!!! a u nas pogoda wietrzna, pochmurna, iga troche goraczkuje i szoruje zabki ida dwojki gorne, zmierzla z tego powodu. ale wiecie co zroila dzis kilka razy swoje pierwsze kroczki, widac ze jej sie to bardzo podoba i jaka zadowolona z siebie sie smiala. teraz spi a ja dopadlam kompa bo jula z tata poszli na wrotki. ja dzis szalalam w kuchni, eksperymetowalam i podtuczylam rodzinke, :))) sama siebie tez. obstroilam wiosenymi motywami do, wypucowalam ze moj chop pad z wrazenia:) nie bede go tak zbyt czesto zaskakiwac bo sie przyzwyczaji:)) Mykam wy napewno odpoczywacie. ja skorzystam z okazji ze ich nie ma i mam cisze i sie poloze:)0 milej niedzielki zycze wam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! Bardzo dziękujemy za wszystkie zyczonka, bardzo miło zaglądnąc a tutaj takie miłe słowa, aż lepiej sie poczułam. A u nas to jak wiecie ciagle problemy. Ostatnio dowiedziałam sie ze Julcia ma miec operacje na przepukline bo ma sporą i to ją boli, i budzi sie nocami i płacze. A poza tym ma dalej refluks a skoro nie ulewaa to przestałam juz dawno dawac tabletki i to był błąd. Wewnątrz nadal refluks istnieje i bez tabletek powoduje problemy z uszami, gardłem i chrypki. A my po laryngologach. pediatrach i same problemy. A dzis roczek przeleciał, imprezke zrobilismy mniejsza niż zamierzaliśmy, na 18 dorosłych i 8 młodzieży oraz Roczniaczek. Katering do domu sprowadzilismy. Pozdrawiam serdecznie i skoro net wrócił to bede zagladac czescviej na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Grazie🌻 dla Maciejka ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wera66[kwiat[ dla Oskarka ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 no to za niezłymi facetami ogląda się Tynia. A my byliśmy wczoraj z dziewczynkami na procesjii i Mszy rezurekcyjnej, czyli o 6 rano:) I Agnieszka z Juleczką spisały się na medal❤️ Renola🌻 widzę, że zupełnie nie miałaś głowy do imprezy roczkowej❤️. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się poukłada i Juleczka będzie mogła cieszyć się tym, że jest zdrowiutką Dziewczynką. Buziaczki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) Maciusiu 🌻 Oskarku🌻 Więc żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy, niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz: zdrówka, szczęścia i słodyczy 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Maciusia i Oskara 🌻 🌻 Milego drugiego dnia świetowania!!! no i mokrego Dyngusa! Nas Maciek dzis juz przywital wodą:) A Oliwcia byla w szoku, pozniej zaczela sie smiac i zaczelo jej sie podobac:) Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć/ Dziękujemy za życzenia.Roczek się udał,wszyscy byli zadowoleni no przede wszystkim każdemu smakował mojej roboty tort ufffff kamień z serca,a i teściowej mojej nie było i bardzo się cieszę. Dużo zdrówka dla Maciusia sto lat 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Oskar i Maciuś i od nas przyjmie życzenia STO LAT!!!!! Joasiu, masz racje, nie miałam głowy do imprezy. Na Ogólnie cała jestem w stanach depresyjnych ale nikt mnie nie rozumie. Julka w kosciele odprawiła taką arie ze wszyscy ja bedą pamietac, jak to w świeta pełno ludzi, a my wychodzilismy z siebie zeby uspokoic Julke, skakalismy koło niej całą msze, oj cieżko cieżko było. A chciałabym sie Wam pochwalic ża Julka zaczeła chodzic, po roczkowj mszy wędrowała przez kosciół na nóżkach sama, a dzis to juz w domu na całego łazikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sto lat sto lat niech żyją na Oskar i Maciej 🌻🌻 Ja właśnie wszystko mam już przygotowane na imprezkę i teraz czekam na 15 bo o tej mają być goście. Słoneczko Martynka ślicznie wygląda na zdjęciach i kawalera też ma ślicznego :) Renola gratulacje dla Julki, muszę Marcela zabrać do kościoła następnym razem może też zacznie chodzić bo na razie to tylko raczkuje. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renokla gratuluje julci:))) Iga od wczoraj tez zaczela chodzi ale robie tak po dwa tzy kroczki, i zaczyna sie cieszyc i wtedy bum, szaleje jak dzika dzisiaj, ucieka i nie mozna jej zalozyc pieluchy i gonimy ja a ona z tym golym pupskiem na wieszchu i z kwikiem radosnym nam smiga:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My już po odwiedzinach u Teściów i urodzinkach Julki:)ale się objedliśmy jak mopsy:D a jeszcze wałówke dostaliśmy do domu:) Joasiu coś ta moja Tynia ma od małego ciągoty do facetów hihihi fajnie że dziewczynki były takie dzielne na porannej rezurekcji:) Aniu ajk się udała imprezka roczkowa:) WERa fajnie że u WAs wszystko się udało a tort byl napewno pyszny:) Kinga mój ADaś na dyngusa zaniósł mnie pod prysznić i polał zimną wodą brrr a Córcie oszczędził:) Renolka gratulacje dla Julci 🌻 a ja tez wczoaj skakałam w kościele żeby Martynie zabawić:) Rybko dzięki🌻i udanej iprezki:) Elizabetka dla Igi także gratulacje 🌻 Zmykam Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam coreczke jutro konczy roczek czesto Was poczytuje jaki macie stosunek do mleka krowiego? kiedy zamiezacie go podawac? pytam bo mam wiele watpliwosci z tego co czytam w Polsce zaleca sie formule do 3 lat, ja mieszkam w usa i tu dziecko po ukonczeniu pierwszego roczku powinno przejsc na krowie mleko, moja corcia je serki homo, jogurty i bardzo je lubi, nie je zoltek bo po nich ma biegunke, jakos mam wiele watpliwosci zeby zaczac podawac krowie mleko wiec napiszcie co o tym myslicie jak to jest u was, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ivon - czemu sie nie odzywałas wczesniej???? Dołącz tutaj - wszyscy milewidziani. A - no i napisz cos o Was zebysmy Was mogły lepiej poznac. co do mleka krowiego to ja sie dużo naczytałam że jest bardzo alergenne i nie podawac do lat trzech, a jesli sie podaje to mocno rozcieńczone bo jest bardzo tłuste ale dzieci które są twardzielami, bez zadnych predyspozycji do alergii to piją mleko krowie i nic im nie jest. Ale moim zdaniem lepiej losu nie kusic i wstrzymac sie z tym mlekiem, jest przeciez taki wybór mleka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy Wam bardzo za gratulacje no z tym chodzeniem to było tak że dawno chodziła przy przedmiotach i trzymając sie za czyjaś reke leb chociaż ubranie. A w kojcu już wczesniej chodziła od scianki do scianki bez trzymanki. Prowadzalismy ją za ubranie z tyłu i to pewnie pomogło bo przestała kurczowo trzymac sie za ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sumie po świętach. Dziękujemy za zyczenia i zyczymy wszystkim jubilatom wszystkiego naj najlepszego. My urodziny organizowalismy w 1 dzien swiąt bo w piątek byl post dlatego byly przelozone. Dianka wybrala rozaniec i siegnela po kieliszek a ksiazka i pieniadze ją nie interesowaly. Chodzi juz od ponad 2 tychodni lecz raczkowanie czasami sie zdarza. Zmęczona jestem tymi świetami a tu już odpocząc nie ma kiedy bo jutro znowu do roboty..... Podzrawiam Was i dzieciaczki i do usłyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola - dzieki za mile przyjecie na topiku, wiem ze krowie mleko moze byc alergizujace wlasnie dlatego mam wiel obaw bo moja corcia nie je wielu rzeczy od razu dostaje biegunki, po zoltku to przez 2 tygodnie czesciej sie wyproznia ale lekarz kazal co jakis czas probowac wprowadzanie zotka, w srode ide do lekarza zobaczymy co poradzi, kiedys z wami pisalam na samym pocztku ale jakos przestalam, mam 27 lat, od 3 lat mieszkam w usa, moja corcia jest bardzo zywa wszedzie jej pelno, bardzo szybko zaczela chodzic, majac 10 miesiecy juz chodzila nie przewracajac sie -moze dlatego ze jest drobniutka, w sobote robimy dla niej urodziny wiec bedzie wesolo, uciekam na spozniony obiadek bo u nas teraz popoludnie jest a wy juz spicie wiec do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Marteczka77🌻dla Damianka ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Ania_szczecin🌻dla Remika ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×