Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Słoneczko🌻 spalić mi się nie udało na działce, bo jak dojechaliśmy to było bardzo dużo chmur. No i po ok 3 godzinach zaczęło padać. Ale i tak byo fajnie. Dziewczynki polatały i pobawiły się. Nawet pochlupały się w basenie, który wcześniej Dziadziuś przygotował:) Kasika🌻 mam nadzeije, ż oczka szybko uda się wyleczyć. Buziaczki dla Kacperka😘 Wera🌻 u nas ostatnio udaje się Julii przespać z pólgodzinki do godzinki w ciągu dnia. Jestem na prawdę z tego powodu szczęsliwa. Choć nie zawsze się tak zdarza:) A z tymi urlopami Mężów tak już chyba jest. Ja np denerwuję sie, że Go nie ma, a jak siedzi w domu to mnie wkurza:) Kinga🌻 mam nadzieję, że wszystko sie ułoży z wyjazdem Maćka:) Niezła jest Oliwka. Takie przygody macie w nocy, że hoho. Całuski dla Niej 😘 Dzisiaj idziemy do Mamy Konrada na knedle z truskawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Ja i Mati juz wstaliśmy a MArtynia z tatusiem jeszcze śpią:) Joasiu fajnie że wypad na działke sie udał:) a zdjęci super - widać że dziewczynki świetnie sę czują w wodzie:)noi samcznego (u nas wszyscyuwielbiamy knedle , no z wyjątkiem Tyni;)mmtęz nadziję żę się unormuje z jedzonkiem u naszych dziewczynek (moja ciocia miala taki sam problem jej corka do 1,5 roku byla tylko na piersi nic innego nie chciala , a nawet jeśli ciotka cos dal to ona wszystko zwracała a po 1,5 roku wszyskko sie unormowało:)mi pediatra też powiedzialz że do 1,5 roku nie mam sie czym martwić a potem się zobaczy:) Kinga mam nadzieję że sparawy Maćka się poukładają:)no to mcie z Oliwką przebojowe nocki:)ja też się zasanawiam skąd takie maluchy maja tyle siły na zabawe i rozrabianie :) Wera jakoś przetrzymasz urlop Erniego ,no i może trochę pomoże Ci w opiece nad Oskarkiem a TY troszkę odpoczniesz:) Kasika oby Oczka szybko wydobrzały Kacprkowi🌻 Asmanka pilsss odezwijs się kobitko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tynia wczoraj pierwszy raz bawila sie w piaskownicy , ale miała radochę , piasku nie jadla za to sie nim obsypywała:)uwielbia też szczelać gole Matiemu:) Dziś wbieramy się do Zoo albo na plaże ze wzkazeniem na to drugie:) Tynia ostanio dużo spi przez tę uapaly (czasmi śpi 2 razy po 1,5-2 godzin) Zmykam robic śniadanko:) Miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas też zeson grilowy trwa:P Choć dzisiaj powiem Wam, że chłodniej i cały czas grzmi. Mały (prawdopodobnie po tych lekach) przespał nam kolejną noc z rzędu CALUTKĄ i na dodatek w swoim łóżku:D Oczka lepsze, a krostki na buzi powinny zniknąźć, bo wyeliminowałam truskawki i pomidory. Jak któraś chce ekologicznych owocków z właśnego ogródka to zapraszam. Joasia zdjęcia świetne, szcaególnie to pod wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszkę coś bierze. Ma odruchy wymiotne, a Ona ma tak wtedy gdzy ma zawalone gardło. Właśnie dałam Jej Witaminę C, Calcium, syrop prawoślazowy i tamtum verde w spreju. Jeszcze zdrobię Jej dzisiaj syrop z cebuli, ale muszę najpierw kupić cebulkę:) Konrad dzisiaj wylatuje do Irlandii, ale na razie to już ostatni taki wylot. Jak przyleci w czwartekto bedzię pracował w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 dziękuję bardzo❤️. To fakt dziewczynki uwielbiają chodzić na basen. A Agnieszka takie postępy zrobiła w tym roku, że hoho:) No a z tym jedzeniem napewno wszystko się unormuje. Tak szczerze mówiąc jak patrzyłam na Agnieszkę to też oprócz cyca dużo więcej niż Julia nie jadła. Niby więcej jadła, ale w porónaniu z rówieśnikami. A jak miała 20 miesięcy i Ją odstawiłam od piersi, to bardzo ładnie zaczęła jeść. I zostało to Jej do tej pory:) Fajnie, że Tyni spodobała sie piaskownica. Buziaczki dla Niej😘. No i fajnie, że z Bratem mają wspólną zabawę❤️ Gdzie wczoraj byliście? Aha, a knedli wkońcu wczoraj nie było:( Kasika🌻 buziaczki dla Kacperka, że przespał następną całą noc i to jeszcze w swoim łóżeczku😘 Super, że z oczkami lepiej:) Dziękuję bardzo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnieta, bo poszłam spać ok 1 w nocy (położyłam się około pólnocy, ale Julia strasznie płakała do 1), a Agnieszka obudziła mnie po 5 (tymi odruchami wymiotnymi). Teraz śpi więc ja też chyba skocze na chwilkę do łóżka, choćby po to, żeby jeszcze chwilkę poleżeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia to zdrówka dla małej❤️ i prześpij sie trochę. Ale tu ruch...:O Asmana.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kasika dobrze że Kacpiemu juz lepiej z oczkami:)ż ewysypka mij i że że przespał noc w łóżeczku i to calutką:) Joasiu byliśmy na plaży , chłopaki się pokąpali , Tynia troszke pomoczyła nogi ale jak upadała na pupe w wode to już się nie chciała zbliżyć do wody:)bawila się za to piaskiem i zabawkami plażowymi:) zawarła tez 10 minutową znajomość z 13 miesięczną Zuzią (bo Zuzia miała piłkę):P a jak tylko wyszliśmy z plaży to zaraz zasnęła i spal 2 bite godzinki podczas spacerku:), z Matim zaliczyliśmy McD i wieczorkiem byliśmy w domku:) Joasiu mam nadzije ze Agnieszka nie będziec chora, a co do jedzonka to u nas Mati jadl od 5 miesiąca wszystko za to teraz straszny niejadek z niego:(to miłałaś dziś nieprzespna noc oby dzisiejsaz była lepsza:)a męża to teraz będzisz miala codziennie w domku:) ASmanka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Roza też moglabyś wpaść na kafe:) Sylvia gdzie jesteście?????????????????????????????????????? Aniu i jak @ jest???????? WErajuz 2 dni urlopu męzusia minęły:) A gdzie reszta Elizabetka , Sylwia ,Kinga , Rybka, Renolka:) Zmykma na kawusie :)zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Słonko he he:) czytam ze mowicie o dzieciach nastepnych. my chcemy sie wyrobic jeszcze podczas studiów. taki mamy plan: ja sobie znajde pracę troche popracuje a pozniej ciąża i na zwolnionko- niech placą - a co tam, tylko co z tego wyjdzie. Maja jeszcze sama nie chodzi juz zaczynam sie martwic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane My w niedzielę chrzciliśmy Asię. Chrzest w naszym kościele odbywa się na mszy. Tego dnia było chrzczonych 11 dzieciaczków. Aśka zamiast siedzieć z nami i rodzicami chrzestnymi w ławce poszła siedzieć z rodziną. Tylko na czas ceremonii chrzcin wzięliśmy ją do nas. Przyjęcie zamówiliśmy w restauracji. Jedzonko było pyszne i ogólne atmosfera bardzo miła. A dzisiaj Asia jest z dziadkami na działeczce. Ja już prawie nie karmię piersią. Tylko jeszcze przed snem Asia się domaga przystawienia. Ale to bardziej z przyzwyczajenia niż dla jedzenia bo wcześniej wypija butlę mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę o drugim dziecku. Tez chciałabym, żeby tak jak Asia urodziło się na wiosnę. Wiec albo trzeba działać niebawem albo za rok. Zobaczymy co przyniesie życie. My na urlop wyjeżdżamy nad morze. Dziewczyny, byłam z Asią na szczepieniu jak skończyła rok i nie zapytałam się kiedy przyjść na następne. Sczepię ją tymi standartowymi szczepieniami. Czy teraz nie między 13 -14 miesiącem nie przypada kolejne szczepienie? Podpowiedzcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek ja mam na 20 lipiec na szczepienie, wiec tak jak bedzie miała rok i 3 mieś fajnie z tym morzem- jak też chce jechac:) W sumie to ja już bym mogła zachodzić w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza – a ja się waham z tym zachodzeniem. Chociaż gdybym miała pewność, że będę się czuła tak dobrze jak w ciąży z Asią to też bym już mogą zajść. Dzięki za informację o szczepieniu. Fajnie, że umiesz pogodzić macierzyństwo z nauką. Obejrzałam zdjęcia, które umieściła Joasia z pływalni. Super. Szczególnie podobają mi się te na których dziewczynki nurkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny iga nadal mi kaszle, taki mokry kaszel, krztusis sie nim, i nie idzie sie tego od dwoch tygodni pozbyc, oklepuje ja i dostaje syrob, i nic bede musiala isc skonsulotwac to z lekarzem chyba a jula dostala sie do szkoly muzycznej:))) jak jej to powiem to sie ucieszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 dziękuję❤️. No byłyśmy u lekarza (a czekałyśmy ponad godzinę). Dostałam leki dla Agnieszki wrazie czego, jakby wymioty nie ustały. Jakby pojawiła się gorączko to mam z Nią przyjśc. Mogą to być początki anginy. Po 12 Agnieszka padła i spała 2 godziny (A Ona nie śpi już w ciagu dnia). Aha no i dopiero ma dostać kawałek bułki suchej wieczorem. No i przez kilka dni ma być na diecie. Oczywiście spać już nie udało mi się położyć:( Słoneczko🌻 super, że tak miło wczoraj spędziliście dzień❤️ Dzięki dardzo:) No a z tym jedzeniem, widac tak musi być i już. Konrad wraca w czwartek i teraz przez dłuższy czas mają tutaj robotę i chyba już tak zostanie przez długoi czas. Roza🌻 nie martw się i na Maję przyjdzie czas❤️. Buziaczki dla Niej😘 Elizabetaa🌻 gratulacje dla Julii❤️. Mam nadzieję, że Iga szybciutko pozbędzie się tego kaszlu😘 Serek🌻 wnioskuję z wypowiedzi Twojej, że chrzest sie udał. Więc super❤️. Asia w kościele też była grzeczna, no to fajnie:) Fajnie, że przyjęcie też się udało. Fajnie, że myślisz o drugim dziecku:) A z tym szczepieniem, to ja mam iść jakoś w sierpniu. Ale nie wiem czy to nie będzie hibb. W czerwcu idę na bilans czterolatka z Agulą to sie dowiem dokładnie:) Dziekuję w imieniu dziewczynek. Mi tez się bardzo podobają te zdjęcia. To robiła pani, która prowadzi te zajęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym zapomniałą. Agnieszka dostała się do przedszkola. Składaliśmy podania do dwóch. Dostała się do tego troszkę dalej, ale myslę, że chyba dobrze:) To jedno przedszkole jest bardzo bliziutko, wychodzi się z bramy (nasze osiedle czyli kilka bloków jest ogrodzone) i już jest, czyli może 2 minuty drogi. Drugie może 7 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla Agnieszki i oby chciała dzielnie chodzić do przedszkola. No to jak Konrad już nie będzie wylatywał to wszystko u Was wróci ja po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla Igusi też dużo zdrówka. Elizabeth – a jaki instrument wybierzecie dla Julii w szkole muzycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu dla twojej corci duzo zdrowka dzieki za zyczenia serek jula wybrala pianino ale po konsultacji przekonalam ja do skrzypiec, bo pianino musialabym kupic a skrzypce dostanie w szkole. zreszta ona by nie wysiedziala:))) teraz to sie dopiero zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetha – Podobno zanim zacznie się w miarę płynnie grać na skrzypcach mija dużo czasu i pierwsze lata nauki gry na skrzypcach są bardzo uciążliwe dla otoczenia. Moja bratanica skończyła teraz pierwszą klasę szkoły muzycznej. Gra na pianinie. Jej popisy muzyczne nie są już groźne dla ucha. Ale koszt pianina to rzeczywiście duży wydatek i strojenie też sporo kosztuje. Super, że Julka taka utalentowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Joasiu zdrówka dla Agusi🌻fajnie że dostałą sie do przedszola i to blisko domku:) Roza nie martw się Tynia jeszcze aż tak superowo tez nie chodzi ,no i często zapomina że zamiast na 4 powinna chodzic na 2:)i skoro możesz to tylko pisac podanie o dzidziusia:) Elizabetka zdrówka dlaIgusi i gratulacje i buziak👄 dla przyszłej skrzypaczki:) Serek fajnie że chrzciny się udały, WAm rówiniez miłego pisania podania o dzidzie:)Serek my na kolejne szczepienie idzimey w pażdzierniku ale nami się nie kieruj bo przedostnie szczepienie(grudzień) było przesunięte o 3 miesiące(musimy iść po 10 miesiącach od szczepinki skojarzonej ) Dziewczynki Tyni zasmakowal ostnio Żywiec (woda) i pije ją nieporzegotowaną (po prostu jak widzi że ja pije to też chce) myślicie że jej nic nie będzie?????? Ostanio podbno gerber wprowadził wode dla niemowląt której nie trzeba gotować ale jeszcze nigdzie jej nie spotkałam w sklepach:) Zmykam i zapraszam na gofry:)z bitą śmietana lub dżemikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka tak dla pamięci:) Ellizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.........9500.......84......1r ok...…...09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200......9000......77......1ro k.....…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........10,1.......78.....1ro k........14.04.06 Roza............Maja-2650............8200.....75.....1ro k…........17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......1rok. ........17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok ..........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 rok.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........8600.....68?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10,5 kg ....83(?).....1rok.....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm......1rok...........24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...10700......74....13 mies....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......1rok...........29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.......1r ok..........30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki1 A mnie malona necie bo calymi dniami u mamy siedze i plotkujemy:) U nas ok, z oliwcia 18 idziemy na pneumokoki, a miesiac temu bylam na mmr(13, 14 mc), a jak ma byc podana druga dawka na pneumokoki??? bo jeszcze zostaje ta miedzy 16 i18 mc, hmm kurcze:( My juz odliczamy dni do wyjazdu nad morze, jedziemy 29 lipca. Elizabetkozdroweczka dla malutkiej i wielkie gratulacje dla przyszlej skrzypaczki:) Sloneczko, chyba nie zaszkodzi ta woda ja juz jak Oli skonczyla rok to daje jej do picia nestle aqarell, soczki tez jej z nia mieszam, no i w nocy tez zamiast herbatki czy soczkow, bo nasluchalam sie o prochnicy. Ja nadal mama cycowa jestem i dobrze mi z tym, chyba jeszcze niedojrzalam do rozstania:) Jak bylam w ciazy to tak sobie planowalam, ze pokarmie ja do 2 roku zycia i chyba na tym sie skonczy:) W dzien w ogole sie nie domaga piersi, ma za duzo zajec i innych posilkow, zadnego ciagniecia za bluzke czy cos podobnego. W nocy jeszcze pociamka i przed spankiem jak ma ochotke. Dzis dostalam drugi okres po porodzie, to byl moj najdluzszy cykl(47 dni) mam nadzieje, ze szybko sie to ureguluje:) Co do drugiego dziecka, nie wiemy sami. Teraz mieszkanie kupilismy, trzeba w nim najpierw zamieszkac a to potrwa. Myslelismy ze tak moze jak Oliwcia pojdzie do szkoly, ale znajomi mowia ze lepiej mniejsza roznice zrobic, ile glow tyle dobrych rad, pozyjemy zobaczymy. A moze los za nas zdecyduje:P Serek super, ze chrzicny wyszly ok! Joasiu zdrowenka dla malutkiej! No i gratulacje za przedszkole:) A co do wagi Oli w tabelce, to nie zmieniam juz poraz 3:) ale wazy 11kg:P, zreszta teraz to juz pewnie 12:) Buzka!!! Asmana zaginela w akcji, a moze wyjechala gdzies bez pozegnania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingus z tym cytem to mam podobnie a iga ma goraczke, podalam jej panadol, zobaczymy jaka bedzie noc i jutro. ide spac, kolorowych snow :)) buzka wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znowu mam potworne zaległosci ... chyba z 20 stron :( Dziś odebralam wyniki kontrolne Kacperka i znowu mamy tą paskudną bakterię w moczu więc od dziś znowu antybiotyki :( Miałam nadzieje że już poszło to paskudztwo od nas na dobre ale niestety ... :( Zapisałam Kacpiego niestety do żłobka i dzis była lista wywieszona i się dostał. Nie wiem czy sie cieszyć czy płakac :( dni uciekają bezlitosnie szybko i juz za 2,5 miesiaca skończy się dobre i dla mnie i dla małego. Znalezienie w tej chwili opiekunki w rozsadnej cenie i z doswiadczeniem graniczy z cudem dlatego ten żłobek ale boije sie strasznie, przede wszystkim tego że będzie dużo chorował. A tak z nowych wieści to Kacpi chodzi juz bardzo ładnie i bez problemów pokonuje wszystkie przeszkody jakie wystąpia na jego drodze :) Gaduła z niego straszna :) ostatnio nauczył się mówić dam, daj, czesc :) Buntownik z niego i wszystko wymusza krzykiem więc juz zakupy z nim to nie lada wyczyn. Tylko zobaczy coś nowego to musi to od razu mieć a jak nie to wrzask. Ale poza tym to jest cudowny i bardzo kochany a smiech ma powalajacy (tak przynajmniej mówią :P Chudzielec z niego i jest bardzo wysoki że mówią że koszykarz z niego rosnie :P W najblizszych dniach postaram się wkleić kilka zdjęć. Zmykam bo mężuś musi jeszcze poracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! wreszcie mam neta na nowym mieszkaniu! hurra :) niestety dalej remonty, chwilowo stoimy, na kuchnię nie mam kasy, bo to z 4-5 tyś lekko będzie zatem w weekend mąż ma zabrać się za pokój Julki. Chce jej pomalować na jasnobłękitny kolor - podobno działa uspokojająco hihi :) zycze zdrowka wszystkim chorującym maluszkom. aaa, wiecie, że 1 z Majówek 2006 jest już w ciązy? Ciekawe, która z nas będzie pierwsza? Ania?daj znać, czy się wyklarowało. idę szykować się do pracy. Do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek🌻 dziękuję bardzo❤️. Masz rację wszystko wróci do normy:) Elizabetaa🌻 dziekuję bardzo❤️. Co z Igą? Jak nocka? Buziaczki dla Niej😘 Słoneczko🌻 dziekuję bardzo❤️. A z tym przedszkolem, to ja też się bardzo cieszę, bo Ona bardzo chce iść do przedszkola:) Jeśli chodzi o wodę to ja dają Julii troszeczkę wody Kropla Beskidu nie przegotowaną. Ale jeśli chodzi o żywiec Zdrój, bardzo dużo złych rzeczy o niej słyszałam i już sama Jej nie piję. Agnoeszce też jka skończyła rok zaczęłam podawać trochęw ody nie przegotowanej. I wtedy to był Żywiec Zdrój i nic Jej nie było:) Kinga🌻 fajnie, że z Oliwką wszystko ok❤️. Dziekuję bardzo❤️. Silvia🌻 kurcze, skąd te bakterie się przyplątują, do takich małych DZIECI!! Buziaczki dla Niego😘. Nie martw się tak tym żłobkiem. Napewno wszystko bedzie dobrze❤️. Całuski za postępy jakie Kacperek dokonał😘. Agnes🌻 no to teraz będziesz z nami na bieżąco:) Udanego remontu:) Dziekuję bardzo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×