Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Róża gratulacje:)!!!! Rybka zdjęcia sliczne, fajne te nasze dzieciaki, takie maluchym, a juz chodzą:P Elizabeta swieta racja;););) U nas sie ochłodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli u nas upał, jak zwykle:) Dzieki za zdjęcia Iguni, to z makaronem najlepsze:) Co do planów, to teść kończy dziś 60 lat, więc idziemy na grilla. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Helo:) Elizabtka Igusia świetnie sobie radzi na fotkach:) moja to tylko rzuca naczyniami z jedzonkiem;)buziaki dla Igi 👄 KAsika z dentystą to najgrzej sie wybrać potem to juz z górki:)a co do teletubisiów to podejrzewanmże nawet mój 7,5 letni MAti nie wie co to gej;)udanego urodzinowego grilowanka:) Rybko no fakt TYnia zajęta przez Kacperka Sylvi;) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo:) Elizabtka Igusia świetnie sobie radzi na fotkach:) moja to tylko rzuca naczyniami z jedzonkiem;)buziaki dla Igi 👄 KAsika z dentystą to najgrzej sie wybrać potem to juz z górki:)a co do teletubisiów to podejrzewanmże nawet mój 7,5 letni MAti nie wie co to gej;)udanego urodzinowego grilowanka:) Rybko no fakt TYnia zajęta przez Kacperka Sylvi;) a Marcelek super chłopczyk a te jego oczka - cudne:)a ztym wyciągniem srodków czystości to jakbym czytałą o Tyni i też lubi buszować tam gdzie kosz na śmieci;) Roza gratulacje🌻 jak Majeczka z chodzeniem????? Wera oby zabki szybko wyszły:) Asmanka ????????????????????? Na festynia było fajnie < Mati wspinał się na ściankę kręcił się w takiej wielkiej kuli, jeżdzil na dziwnym rowerku , Tyia była marudna bo ciężko jej tam było zasnąc ale podsumowując było ok. a na koniki Tynia wołała hau hau:D My dziś poza kościółkiem i spacerkiem chyba w domku bo ADas poszedł ostani raz na basen (egzamin)a potem zaraz do pracy i będzie dopiero przed północą:( Miłego dnia dla wszystkich Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Musze sie pochwalić,że Milenka od piątku cudnie mówi MAMUNIA :D Jej, ależ byłam dumna kiedy zaczęła tak słodko wołac na mnie!!!!!!:) Widzę,że dzieciaczki coś rozrabiają w nocy, u nas ostatnio było spokojnie ale ze 3 dni temu był horror! Elizabetaa straszne to co się stało...Najbardziej żal tego biednego dziecka... :( Wiesz co , ja jakoś nie byłam przekonana do kupowania w secend handach ale chyba zmienię zdanie. Ostatnio moja mama wróciła z zakupów z całą reklamówką ubranek dla Milenki.Cudnych!!!Naprawdę byłam zachwycona i to większość rzeczy firmowych, schissera bluzeczka na ramiączkach, z Gapa parę rzeczy, no i sukienka dzinsowa cudo!Wszystko nie zniszczone , jak nowiutkie!Więc chyba zajrze do jakiegos... My dzisiaj tez na grilla do dziadków. Joasiu super,że Agusia była taka dzielna no i prosimy o foteczki z przekłutymi uszkami. Może zaszalejecie z Konradem na wsi, gdzieś w kopce siana, albo w lasku? ;) ale byłoby romantycznie!:) Udanego wypoczynku!!! asmanko zdróweczka dla Natalki! Wercia zdrówka dla Oskarka!! silvia jak kolanko??? słoneczko fajnie, że festyn sie udał. Dlaczego nie otwiera mi się żadne zdjęcie z fotosika????????? :( Miłej niedzielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My już po kościele. Marcel jak zwykle zamiast grzecznie siedzieć biegła gdzie nie wolno :) A dziś pogoda ładna jedziemy na wystawy rolnicze (pochodzę z rodziny rolników i został mi taki nawyk) , poza tym Marcel lubi zwierzęta a tam będzie ich więcej niż ma dziadek i wuja. miłego grilowania zyczę wszystkim. i mam pytanie intymne do mam chłopaków- czy naciągacie napletek synkom czy nie bo ja już sama nie wiem byłam wczoraj u lekarza bo małemu na końcu wyszła taka biała centka i troche się przestraszyłam lekarka powiedziała że to nic takiego (jakiś kanalik z wydzieliną się zatkał - dała nam maść ) i samo zejdzie i żebym mu naciągała ten napletek najlepiej po kąpieli, a Wy naciągacie? bo siostra męża ma dwóch synków i żadnemu nie naciągała i było wszystko dobrze a koleżanka też ma dwóch i ona im naciągała i też jest wszystko ok. i już sama nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już po kościółku Tynia ucieła sobie pogawędke(po swojemu)z ok.1,5- 2 letnim chłopcem ale gadali pękałam ze śmiechu:D, dziś u nas kolejny fesytm sportowo- rekreacyjny organizowany przez parafię:) chyba sie przejde z dzieciakami,chociaz sama z dwójkeczka to małe wyzwanie ale najwyżej jak będa stekac to wrócimy do domku:) Adas zaliczył kurs na tego ratownika wodnego:) Aniu gratulacje dla Milenki za MAmunię:D Rybko udanej wystawy i wileu atrakcji ze zwierzątkami dla Marcelka:) a co do napletka to my u Matiego nie naciągałyśmy:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Izulka nauczyła się smarkać do chusteczki, ależ jestem z niej dumna:):) My weekend spędziliśmy na działeczce i opalaniu:) było cudnie... Marcin zajmował się cały czas dziewczynkami a ja sobie odpoczęłam o 19 już spałam:) Słoneczko no to super u nas w niedziele będzie festyn pod parafią będzie koncert Arki Noego lody dla dzieci za darmo konkursy może i ja cuś wygram:P Elizabetko Iga cudnie je moja to zaraz by to poroznosiła wszystko po mieszkaniu... U nas znowu upał super jak ja lubię taką pogodę.. Natalie już mniej uszko boli poszła do przedszkola zobaczymy jak będzie po powrocie.. Rybko Marcel to jak laleczka wygląda cudny chłopczyk... Wera pozabijaliście się z Ernestem;) Kasika jak grill u teścia??:) Co do uzywanych bluzeczek ja mam wszystko po Natali, ale i tak czasami coś kupię najczęściej na allegro, po (szmateksach, ciucholandach itd..) nie mam czasu chodzić a wiem że można niezłe ciuszki kupić za grosze... Silvia jak kolanko Kacperka?? Joasiu nie wróciłas jeszcze, bo Ty zawsze pierwsza się odzywałaś:) jak Agula zniosła przebicie uszu?? Roza no to pięknie , ze do przodu egzamin ile jeszcze Cię czeka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka 🌻 mysle ze iusia nauczyla sie tego w zlobie, ale i tak rozbabrala potem caly makaron na ziemi,:)) bylysmy na kontroli, i wszystko jest ok, ma troche katarku, ale pani dr powiedziala ze tak szybko nie zniknie, ma brac te leki antyalergiczne nawet przez cale wakacje. Teraz lobuz spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Przeczytałam wypowiedzi. Niektórych wolałabym nie czytać np. tych to tym skoku prze okno. Moja Asia to spokojne dziecko przy Waszych urwisach. Chociaż ostatnio rączkę na spacerku nie zawsze chce dawać i boję się, ze się na chodnik wywali. Po szufladach lubi grzebać ale ja jej zabraniam i nawet mnie przeważnie słucha. Wczoraj byliśmy z wizyta i mojego brata i Asia bawiła się z czteroletnim kuzynem autkami i byliśmy na spacerku na lodach i Asia cały czas grzecznie siedziała - a właściwie leżała bo opuściłam jej oparcie - w wózku. Nie spała tylko sobie leżała i odpoczywała. A propos dentysty. Ja regularnie chodziłam do dentysty i mam wszystkie zęby zdrowe i żadnych ubytków w ciąży i niby wszystko pięknie. Była ostatnio w Poradni błony śluzowej na zdejmowaniu kamienia i tam zasugerowali, ze chyba coś nie tak z tymi moimi zębami bo zauważyli kieszonki przy zębach. Zrobiłam zdjęcie panoramiczne wszystkich zębów i niestety nie jest dobrze. Mam zaniki kości w szczęce, najprawdopodobniej za sprawą odwapnienia organizmu w ciąży i podczas karmienia albo diabli wiedzą od czego. Jestem załamana bo bardzo dbam o higienę zębów. Nigdy ze strony dziąseł nie miałam żadnych dolegliwości a tu taki kwiatek wychodzi. W moim wieku takie problemy a co będzie później. No i kolejnej ciąży mogę na razie zapomnieć chyba że chcę szczerbata chodzić. Zdecydowałam się na zbiegi regenerujące kości. Nie będę Wam opisywać na czym one polegają bo na samą myśl dostaję gęsiej skórki. Niestety sporo kasy będą mnie kosztować. Chodzę trochę podłamana tą sytuacją. Zastanawiałam się czy Wam o tym pisać bo może pomyślicie, że jestem jakaś zaniedbana i że zębów nie myję. Ale jest dokładnie odwrotnie. Dobra, już Wam nie marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzieki za gratulacje:D Asmana czekaja mnie jeszcze dwa plus nadrobienie zaległości. Oj narobiłam sobie w tym roku... Słoneczko 😭 marnie, nie chce sie puszczić, czasem to zrobi ale nie często, zdarza sie ze z 60 cm przejdzie raczkując. Niewiem juz mnie to martwi, zaraz dzieci z lipca ja przegonią. Gratuluje wygranej:) termos dobra rzecz, ja muszę sobie nowy sprawic. Kasika jak po grillowaniu? Anna80 to super, jakie zdrobnienie, co do nocy to ja mam horror, Maja tak mi sie budzi ze szok, mam wrazenie ze wogóle nie śpi. jak zaśnie po 20tej to śpi do 22, potem pobodka, śpi gdzieś do 24 a pozniej to juz non stop sie budzi. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Serek głowa do góry, bedzie dobrze po zabiegach:) Rybka dobrze ze nic jej sie nie stało gorszego, swoja droga to niektórzy maja rewelacyjne pomysły no no... Ja tez chodzę z mała do kolezanek które maja dzieci aby sie oswoiła z ludzmi i widze postępy bo wcześniej to mały dzikusek był:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj była u nas koleżanka z prawie 3 letnia córką, muwie wam dobry gagatek z tej małej haha . Maja tylko oczy wytrzeszczała za nią, mały tajfun a ile sprzatania teraz mam ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza – ty się nie zamartwiaj raczkowaniem Majeczki. Jak kiedyś byłam u neurolog dziecięcego to lekarka podkreślała, że raczkowanie to wspaniała gimnastyka dla kręgosłupa i bardzo dobrze jak dzieci długo raczkują, że to tylko zaprocentuje dobrym zdrowiem kręgosłupa w ich dalszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę jeszcze w pracy. Trochę się obrobiłam to napisze Wam coś jeszcze bo w domu Internetu nadal brak. Wiecie co, zdjęcia z chrzcin to się zupełnie nie nadają do pokazywania. Mój mąż to zrobił może z osiem zdjęć. Zdjęcia robione u fotografa to już w ogóle tragedia. Aśka bała się, płakała i nie można ją było ode mnie oderwać. Prawie na wszystkich jest we mnie wczepiona, mina naburmuszona i łzy w oczach. Raczej pamiątek w postaci fajnych fotografii to mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwie zyje, mialam dzis na glowie cale popoludnie 4 dzieci, moje i kolezanki, rozpietosc od 1 roku do lat 12. Piski wrzaski, przez mieszkanie przeszedl tajfun, nie mam sily sprzatac, iga se rozwalila cos w buzi ale nie jestem w stanie stwierdzic co, bo pilnowalam dwulatki zeby nie podeszla do pieca a w tym czasie moje sie wdrapalo na krzeslo i uczylo sie latac, a ta najstarsza to chyba w jakies depresji siedziala i nie reagowala, julka za to piszczala, czy ja cos mowilam ze chce wiecej dzieci??? ODWOLUJE TO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U nas ok, zyjemy:) Nocki spokojne, dwojki dolne prawie, prawie...Oli codziennie zaskakuje mnie swoimi nowymi umiejetnosciami. Tojakies nowe slowo np mamus, lapa, loko(nas zpies), cycus. Wszedzie jej pelno jak wczesniej chodzila i moglam ja na sekunde zostawic bawiaca sie ptrzy klockach i isc do wc to terz nawet nie ma na to mowy. wchodzi na wszystko, na meble, na wersalke i schodzi za nia. na fotele i w ogole nie czuj, ze moze zleciec i sie poobijac tylko brnie jak szalona i jak do niej podchodze to wpada w taki smiech i jeszcze bardziej chce mi na zlosc zrobic:) Poza tym jest kochana smieszka i czesto slysze ze jest taka spokojna:P Ja i tak dostrzegam u niej rozki:) Bylysmy dzis na pneumokokach pierwsza dawka jeszcze tylko 27 sierpnia laczymy druga dawke pneumokokow i pentaxim, czyli 280+110 zl hmm...szczepienie zniosla dzielnie i caly dzien byla radosna wiec mam nadzieje, ze nic nie bedzie. Po zadnym szczepienii nie miala objawow wiec moze bedzie ok. Mamo mam teraz czasu bo w sierpniu deweloper oddaje nam klucze do mieszkania wiec buszujemy po sieci, gazetach i wszytskim mozliwym w poszukiwaniu materialow do wykonczenia. Wiec wieczory nam milo mijaja:) Roza och kurcze moze nie wiem co mowie ale chetnie wrocilabym na studia, mam wspaniale wspomnienia z czasow egzaminow, choc i ciezko bywalo. Czesto ostatnio wlasnie wspominamy z moja przyjaciolka czasy wspolnego mieszkania:) I nie lam sie rozwojem dzieciatka, wszystko jest ok!!! Asmana gratulacje dla Izuni za smarkanie do chusteczki, musze z Oliwcia pocwiczyc:) teraz tylko jak nas nasladuje i przykrywa raczka buzie jak kaszle, oczywiscie wszystko udawane i wyglada bajecznie:) serek szkoda ze zdjec nie bedzie za duzo, wazne ze kilka i ze imprezka sie udala:) Lece prasowac i zamiatac balkon, bo po dzisiejszej burzy balagan:) Elizabetko oj no to wspolczuje tego zabiegania przy dzieciach:) musialas miec oczy chyba wszedzie:) Tym bardzie, ze obcym dzieckiem inaczej sie zajmuje. Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.........9500.......84......1r ok...…...09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200......9000......77......1ro k.....…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........10,1.......78.....1ro k........14.04.06 Roza............Maja-2650............8200.....75.....1ro k…........17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......1rok. ........17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok ..........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........119000....76......14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........8600.....68?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10,5 kg ....83(?).....1rok.....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm......1rok...........24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...10700......74....13 mies....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......1rok...........29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.......1r ok..........30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobitki za pocieszenie ale jakoś nie potrafię sie nie martwić, no zobaczymy. Jednak zawsze cos tam probuje sama:) Kinga to dawaj, mozesz isc za mnie na parę egzaminów:P, dzieciaki fajne słówka czasem wymyslają Serek no to rzeczywiście mała sie nie spisała, ale pamiątka zawsze będzie- naburmuszona panna. Ale rozumiem twoja złość. Elizabetaa jak to przezyłaś? Wyszłas bez szwanku. dały ci pewnie szkołe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! w Bydgoszczy dzis od samego rana pada. Mam dzis wolne, wzielam sobie dzien dla matki z dzieckiem, bo czeka nas wizyta u lekarza i mam troszke do zalatwienia w spoldzielni itp. Julka troszke chora, pojawil sie brzydki kaszel, katar caly czas ropny, obawiam sie, ze bez antybiotykow sie nie obejdzie... Zapraszam na kawke, ale nie mam nic słodkiego do niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Udało mi się dopaść komputera w pracy, wiec pisze szybko! Przesyłam calusy dla Was Kochane Kobietki, które jeszcze mnie pamiętają i dla Waszych słodkich dzieciaków. Samodzielnie zyje mi się dobrze, ale czas ran nie chce goić. Za to mam cudowną córeczkę. która wspaniale się rozwija i mozna juz sie z nią dogadać. Muszę kończyć, mam nadzije ze jeszcze kiedys uda mi się odezwać. Serdecznie , gorąco Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agnes u nas też pada, a chciałam sobie wyjśc na dwor z małą:O zdrówna dla niuni, mam nadzieje ze szybko przejdzie:) Kawki chętnie sie napiję a mam do niej biszkopt z truskawkami Elizabetaa dobra osłoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć A ja jestem w pracy. też chciałabym wolne no ale już za trzy dni piątek :) Dziekuje za miłe słowa o Marcelu🌻 i wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania:) wczoraj myslałam co sie dzieje u was:), dobrze ze masz radość z coreczki to najważniejsze, a na rany może trzeba wiecej czasu .. Trzymajcie się:) ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×