Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

agnes zdrowka dla dzidziola a wpadl mi nowy temat do glowy- jakie ohydstwa lubia wasze dzieci, hii moja np uwielbia mydlo na jego widok zaczyna mlaskac, albo korek z prysznica, szczegolnie ten spod z osadem, normalnie jak to widze to mi sie niedobrze robi, juz nie wspomne o wsadzaniu reki do pampersa jak ja przewijam, lizaniu podeszwy butow, i innych dziwnych, bleeeeeeee, ciaglym podkradaniu jedzenia psu, koszmar, :) jakie obrzydliwe rzeczy lubia wasze pociechy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu26! miło słyszeć, że u Ciebie juz lepiej. Jesteś dzielna i poradzisz sobie :) ładnie, że Milenka już mowi, moja tylko uuuu albo mama ale nie do mnie tylko jak jej sie krzywda dzieje, czy cos boli. Mama,. czyli pewnie\" ratunku\" :) Ja moze tez niedlugo bede sama z Julka... Pomijajac to, ze srednio nam sie uklada w malzenstwie, to maz ostatnio ciagle mowi o wyjezdzie do pracy na wyspy. Sama juz nie wiem co o tym myslec. Niestety pieniazki sa potrzebne, trzeba auto zmienic, bo tym gratem strach jechac nad morze i w tym roku chyba sobie odpuscimy. Poza tym od czerwca mamy raty za mieszkanie, ehhh Róza to ja poproszę kawałek na osłodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Elizabetaa dobre:) maja też lubi brac do buzi buty, korek z wanny, obgryzać gąbki do mycia ciała, wsadzać rece do muszli:O o misce psa nie wspomne, musi stać wysoko bo wszystko z niej wyjmie:) ojj dużo rzeczy by sie znalazło Ostatnio bawiła sie w wodzie z oknewki a tam była stonka juz rozmoknieta a ona ja cp do buzi i na pół przegryzła- az mi sie niedobrze zrobiło. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę odkroic Agnes. Moj mąz tez coś wspomina ze mogłby wyjechać, ale ja mu nie pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka tez roączki wkłąda do pampersa jak ja przebieram, reće do kibelka to standard i myje się tą wodą, lizanie butów, gryzienie komus palców u nóg, poznawanie świata:):) Wy nie chcecie puscić męzów a ja namawiam swojego:P, za to On nie chce. U nas narazie nie pada, ale wszystko wisi w powietrzu. Aniu26 świetnie, że dałaś znak o sobie i Milence i super, że sobie radzisz i trzymaj tak dalej, a rany z czasem się zabliźnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mnie tez na sama myśl mam nadzieję ze juz tak nie zrobi Mojej kolezanki syn tez rok zjadł robacznice muche a na wieczor porządnie zwymiotował:O Ale pada a ja musze do sklepu iść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze te rzeczy, hii sa norma, w takim razie Julia odstawala od normy, nigdy nic nie wziela do buzi, nigdzie sie nie wspinala, byla aniolem, a teraz to jej przeszlo i sobie odbija z nawiazka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wczoraj nawiedziła mnie teściowa z którą miałam ostre spiecie i jeszcze do teraz mnie trzyma na moich stosunkach z mężem też się to odbiło, ech ..... odezwę się później bo Kacpi chyba mam bombę w pieluszce i \"uroczy\" zapaszek roznosi po całym domu więc trzeba działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia z tymi teściowymi.... ale ja nie mogę narzekać, jeszcze nie miałam z nią spiec i mam nadzieję nie mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Włączyłam Tyni tubisie więc mogę ppisać:) Wczoraj byliśmy u kuzynstwa i 10 miesięcznej Marty. jak weszliśmy to Tynia tak kurczowo się mnie trzymała że byłam w szoku no ale po ok. 15 minutach juz razem się bawiły:) Aniu 26 suer że się odezwałaś ,, czas kiedys wyleczy rany na jwązniejsze że maz Cudowna Milusię- pozdrowionka i buziaki dla WAs👄👄 Asmanka no to powodzonka na festynie i dużej wygranej , u nas główna nagroda były meble ogrodowe - niestety musimy kupić ;)i gratulacje dla Izulki za smarkanie :)🌻i dobrze że z uszkiem Natalki lepiej:) Elizabetka dzieki a co do paskudztw to TYnia preferuje całowanie brudnych rzeczy np. bucików albo piłek z podwórka , psa mamy na podwórku ale raz jeden udało sie jej posmakowac jedzenie dla niego jak przygotowywłam;)i lubi całowac moje stopyble , ale jeszcze nic obżydliwego nie zjadała:) Serek współczuje z tymi zabiegmi :( Roza dzięki ten termos t taki mały moze z dwie szklanki weja ale dobre i to:)A co do chodzenia Majeczki to ja myśleże przyjdzie i na Majeczkę czas , jeszcze się nachodzi:)a co się mężusiowi odmieniło w sprawię dzidzi?????? Elizabetka oj to mials przeprawę z tymi dziećmi, ale ja tak sobie myslę że z własnymi jest inaczej, do Matiego jak przychodzą koledzy to też zarzekam się że nigdy wiecej żadnych dzieci:) Kinga gratulacje dla Oliwki za to gadulstwo:)i za wszelkiego rodzaju wspinaczki (to tak jakbym czytała o Tyni)a jak Maciek wyjechał ???????????????????????? Agnes zdrówka dla Julki i udanego zalatwienia spraw:) Rybko tak aby do piątku , tyle że u nas to koniec roku szkolnego Hurra:D Silvia te teśiowe to po protu szkoda gdąc ,a le nie przejmuj sie bo nie warto:) Ja mojego chłopa tez bym nie pusciła ,bo widze co się dzieje z malżeństwami na odległość:(:( Zmykam na kawe , Tynia siedzi wpatrzona w tv i ogląda tubisie po raz enty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas przestało padać:) Joasiu a gdzię TY się podziewasz , zakopaliście się z Konradem w jakimś sianku i nie wychodzice czy jak???????????????????????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko nie wiem:( czasem sie odzywa w nim egoista, chce odpoczac, ale rok nie robi roznicy i pozniej bedziemy odpoczywać ale jeszcze bede wiercic dziure w brzuchu:) Fajnie ze tynia sie troszkę pobawiła:) Przestaje padać - lece do sklepu narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ostatnio Joasia była zmęczona wiec może teraz wynagradza mężowi :P:P;) i sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ja Cię do niczego nie namwiam ale wiesz czasmi w gumce może byc dziurka:P albo zapomisz wziąć pigułke:):P no ewetalnie dni P mogą się pomylić z N:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie .... pieprz.... teściowa namieszała tak ostro i jak zwykle nakłamała że teraz to nawet mój mąż jest obrażony głupia piz.... nie zostawię tak tego !!!!! wredna kłamczucha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia dokop jej i to ostro tępic takie..... , ale żeby mąż się na Ciebie obraził przez nia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia nie daj się , nie macie gdzieś niealeko targowisko - idz kup jej granat żeby się troszeczkę rozerwała:P Asmanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia a jak kolanko Kacpra?? Ja mam tak zawsze że po wizycie teściów z mężem się pokłócę, ale jak przyjadą moi rodzice to jakoś tego nie ma, nie mam pojecia dlaczego ??? a już wiem poglady moich teściów są nie do wysłuchania , brrrrrrryyy dobrze że już dawno ich nie było i jeszcze jedno u mnie teściowa to jes ok za to teść robi za 100% teściową, wtrąca się, daje rady, prawi morały ostatnio na miom parapecie leżały suche listki kwiata a on wlazł za firanę pozbierał liście i wyrzuciał do kosza , jak wyjechali juz kłótnia, raz wlazł mi do sypialni i otworzył okno i jak się nie kłócić ......... ja mam takich przykładów bardzo dużo. Aniu 26 fajnie że u Ciebie lepiej, oczywiście że cię pamietamy, zaglądaj częsciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dzici to ja dzięki Marcelowi stałam się sprzataczką świata, czego to ludzie nie wyrzucają na trawniki, ulice i chodniki a kosze tak blisko. Marcel zawsze biegnie tam gdzie lezy jakis kubek, papierek butelka, ostatnio w parku nawet podpaska sie znalazła całe szczęscie zdążyłam go zabrać zanim dotknął, teraz dopiero widze ile u nas smieci. Pezed domem to tylko siedzi tam gdzie jest kratka ściekowa, a wiadomo tam deszcz zmywa wszystkie śmieci. A w domu jak tylko klapa od wc podniesiona to już rączką miesza, ale staram się zawsze klapę opuszczać (ja zawsze z mezem gorzej) i do łazienki drzwi zmykać. muszę kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×