Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika dobry tekst z tym gajowym i zjedzeniem Karolinki:) Aniu80 supre że Milence podoba się w przedszkolu ale masz rację czas tak szybko zasuwa ale jeteś w lepszej sytuacji odemnie bo możecie sobie jeszcze zafundowąc dzidzię a u nas wszystkie dzieci w domku:) Asmanka moje gratulacje🌻 napwno dasz radę:) To Izulka będzie pod opieką babci dopóki nie znajdzie się miejsce w żłobku?? Mam nadzije że u audiologa i logopedy będzie ok:) Byli u nas dziś teście a potem przyjechało kuzynostwo z nowina że będą mieli drugą dzidzię (Martusia ma 2 latka) a dzidzia ma przyjść na świat w maju:) Jak słyszę o kolejnej ciąży to nachodzi mnie tęsknota za takim małym szkrabkeim ale rozum mówi nie , muszę wyjść trochę między ludźmi dla własnego dobra i dla dobra całej rodzinki:) A nie napsiałam \\Wam jeszcze wczoraj zadzwonilam do położnej do przychodni że chce przyjść po anty a położna mowi mi że jest nowa pani doktor która nie przepisuje antykoncepcji uznaje tylko metody naturlane , myslalm że z krzesła spadnę , umówiłam się tylko na cytologie i zobaczę co to za pani doktor a po anty będę muisiała zapisac się do innej przychodni ( idę we wtorek) Spotkaliście sie z taką sytuacja bo ja pierwszy raz w życiu Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana gratuluje witaj w budzetowce:))) dasz sobie rade, tydzien dwa na ogarniecie tego a potem pojdzie juz jak z platka. serio serio milej niedzielki e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Słoneczko 🌼 ja robię placki tak jak chyba każdy, a sos to mięsko z piersi kurczaka bo szybko jest miękkie , dodaje cebulkę pokrojoną jak bądź i pieczarki , to się wszystko dusi a na koniec zalewam to śmietaną dużą 18 lub jaka kupię i to wszystko. Słoneczko no to świetna ta pani doktor,ja też mósze iść do lekarza po tabletki Asmana 🌼 szkoda że Iza nie dostała się do żłobka, a może do przedszkola ? Gratuluję i trzymam mocno kciuki :) Dasz sobie radę Kasika 🌼 a to cię Kacpi załatwił :D :D A ty co mu odpowiedziałaś ? Aniu80 🌼 fajnie że się odezwałaś :) Dokładnie dopiero co nasze dzieciaczki były takie malutkie , jeszcze nie chodziły nie mówiły a teraz już takie duże .To fajnie że Milenka chętnie zostaje w przedszkolu i że jej się podoba, ja może na przyszły rok zapiszę Oskara do przedszkola,i będę szukała pracy bo jak na razie to nie mogę pracować bo pobieram zasiłek na Oskara 650 zł z MOPS-u a warunek jest taki że nie można pracować. Elizabet 🌼 coś ci się chyba pomerdało , przecież dzisiaj jest sobota :) no chyba że na zaś :) Pozdrawiam wszystkie kobitki :) Joasia 🌼 hej hej gdzie jesteś????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nacieszyłam się przedszkolem Milenki...Juz jest chora...ma obrzydliwy katar i pokasłuje.... :( :( :( A przez ostatnie 8 miesięcy była zdrowiutka... 4 dni w przedszkolu wystarczyły...Cholera! słoneczko ale jazda z ta panią doktor :) :) :)W zyciu nie słyszałam takiej historii....Widzisz może to jakis znak dla Ciebie??? ;) Myslisz o małym szkrabku, tabletek nie chcą Ci przepisac, wszystko sie układa :D .... Ja ponad miesiąc temu odstawiłam tabletki bo zaczęłąm sie źle czuc.Bardzo drętwiały mi łydki, codziennie miałam dokuczliwe bóle nóg.Do tego bóle głowy...Poczytałam o zakrzepicy i stwierdziłam,że przerwa.... Tylko,że dziś 42 dzień cyklu a ja ciągle okresu nie mam... Nie myślałam o az tak długiej przerwie !!! ;) asmanko gratuluje znalezienia pracy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) My już po obiadku, sernicek sie piecze, Adaś w pracy ale niedługo wróci:), Tynia śpi ,Mati odrabia lecje:) Elizabetka każdemu mogą pomylic sie dzionki;):) Wercia dzięki za odpowieź w sprawie placków :) Fajny masz ten zasiłek a moge zapytac z jakiego to jest tytułu??? bo my nawet teraz sie nie załapalismy na ten comiesięczny 112zł na dwójke bo przekroczyliśmy magiczne 504 zł Joasiu martwimy się odezwij się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miłej sobotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie Aniu to tylko taka złośliwość losu;) wykopie te tabletki choćby z ziemi:D A możz Milusi szykuje się rodzeństwo???:) zdrówka dla niej , przedszkola mają niestety ten urok że dzieci choruja:( Z Matim było tak samo wychorował sie za wszystkie czasy ale odkąd poszedł do szkoły zero choroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jezu dziewczyny u nas upał niesamowity i dopiero skończyłam sprzątać, padam na twarz. Serek- pierwsza miałam cesarkę bo mały był ułożony miednicowo i dodatkowo odklejało się lożysko. A teraz to jeszcze zobaczymy, jeśli Karlolina bedzie duża to też casarka. Wercia -powiedziałam mu, że gajowego to ja sama znajdę w odpowiednim momencie:P Asmana- gratuluje, napewno się sprawdzisz. Słoneczko ale jaja z tymi tabsami, ja tez kiedyś trafiłam na takiego katolika:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Nie mam czym oddychać, jest tak gorąco wszystkie okna , drzwi pootwierane i nic nawet firanka się nie ruszy .Wieczorkiem mają przejść gwałtowne burze oby nie były złośliwe . Słoneczko 🌼 biorę kasę bo Oskar ma przyznaną grupę ponieważ ma wadę serca, stawaliśmy na komisję i ma przyznany zasiłek pielęgnacyjny 160 zł miesięcznie a to co teraz pobieram dodatkowo 450 zł to jest za to że opiekuje się chorym dzieckiem i jestem osobą bezrobotną i nie zarejestrowaną w urzędzie . Anna80 🌼 ja pamiętam jak mojego brata syn poszedł do przedszkola może w ciągu roku szkolnego to przechodził 6 miesięcy resztę przechorował, co wrócił z powrotem to za 2 -3 dni znowu chory.Tak to jest w przedszkolach. Dużo zdrówka dla MIlenki :) Idę robić obiadek Pozdrawiam i spokojne j niedzieli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia nie strasz tymi burzami, ale fakt trochę ochłody by nie zaszkodziłó. ręce i nogi mam popuchnięte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar od rana jakiś płaczliwy .Ciągle płacze sam nie wie czego chce a to ta zabawka mu nie pasuje a to coś tam 😠 jak się prześpi to może mu przejdzie . U nas dzisiaj chłodniej,deszczyk delikatnie pokropuje raz na jakiś czas aż miło :) A co z Wami kobitki ?????????????? Asmana 🌼 Izie już znikł ślad po ukąszeniu? Kasika 🌼 jak się dzisiaj czujesz? Joasia 🌼 hej hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez po wczorajszym mega-upale ochłodzenie i deszczyk. Słoneczko ja raz miaąłm taka akcję z tabsami,że moja gin była na urlopie i nie było innego gina wprzychodni więc poszłam do mojego pediatry po receptę, usmiechnęłam się ładnie i dostałam. Swoją drogą to nieźle by sie narobiło, dopiero odstawiłam tabsy, ale nie myślałam TERAZ od razu o dzidzi...Ale jakos zamartwiac się nie będę.Będzie co ma byc....Niby nie bardzo to mozliwe, ale @ jak nie było tak nie ma...... Dam znac co i jak :) Misiula ma sie lepiej, jest u babci.Nie posyłąm jej narazie do przedszkola , bo panuje jakis cholerny wirus u nas.Ale mnie pocieszyłyście z tymi choróbskami przedszkolaków ;) W pracy masakra, same stresy, przykrości.Ja chcę innej pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja za chwile jad do tej ginki :) Tynia mi się chyba rozchorowała ma katar i zaczęła pokasyłwać ale to pewnie od tego kataru:(:( pewnie jutro się z nia przejde do pdiatry Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam od ginki Normalnie typowy moherowy beret ; stara ok.65 lat(nie obrażając nikogo)pomarszczona , mina grobowa normalnie strach się bać Stwierdziła u mnie lekka nadrzerk e jak to powiedziala informuje o nadrzerce i zalecam wypalenie,.Już o nic jej więcej nie pytałam normalnie mówie Wam horrror w biały dzień Tyni zapisałam na jutro do pediatry może wypiszę mi jedno opakowanie cilestu bo do ogólnej była taka kolejka a tam nikt Cię nie przepuści nawet tylko po recepte Wercia powiedz mi jak Ty to załatwiłaś z tą wypalnka nadrzerki - prywatnie czy w szpitalu????? Idę na kawe Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wercia tak po jednym dniu smarowania jej przeszło. Porobiłam wszystkie badania, jutro idę do lekarza medycyny pracy i do urzędu. Mam nadzieję, że jutro podpiszę umowę jak się rozmyślą to nie wiem co zrobię... Namówiliśmy babcie, żeby przyjeżdżała rano do Izulki w te dni w które jest potrzeba- będzie 7-10 dni w miesiącu. Dla mnie lepiej bo nie będę musiała jej zdzierać z łóżka o 6 , i sama będę miała więcej czasu, i nie będę musiała po pracy się spieszyć by odebrać Natalie- bo babcia to zrobi....Narazie jest wszystko dobrze, chociaż nie powinnam zapeszać. Teraz pytanie do tych które wiedzą, powiedzcie mi, bo ja nadal jestem w trakcie okresu wypowiedzenia. Jeżeli uda mi się podpisać umowe z dniem 10 września, to jaką date najlepiej umieścić na rozwiązaniu umowy??? Ja wczoraj byłam u audiologa z Natalia - kontrolnie jutro idziemy jakieś dwa badania wykonać.., ten miesiąc mam przepełniony lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko:)) Co za potwór;) ja też powinnam się wybrac do gina tak kontrolnie, zrobić cytologie.jezu brakuje mi czasu i zapału:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj na 16:15 mam zebranie w przedszkolu, ciekawe jak ja sobie poradzę tam z moim łobuzem- pewnie znowu posiedze 10 minut i wyjdę i nie będę wiedziała nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko cześć 🌼 jeszcze nie była u gin. czekam w kolejce dopiero w przyszłym tyg mam wizytę zobaczymy co powie wiem tylko tyle że będe miała opatrunki ale jak coś to pójde prywatnie. Asmana 🌼 no to do roboty idziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana 🌼 wydaję mi się że powinnaś wcześniejszą datę umieścić , ale zapytaj się w nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś na wywiadówkę do Matiegoa raczej na zebranie organizujące:)i zostawienie kasy Tynia kaszle jak traktor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia dzieki za odpowiedż🌻 i koniecznie daj znać po tej wizycie Asmanak ja niestey nie orientuje się w tych wypowiedzeniach, no to powodzenia na wywiaówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słoneczko ja miałam prywatnie robioną nadżerkę, nie wypalana tylko zamrażaną, nie wiem jak się to fachowo nazywa. Dwie wizyty w gabinecie i po kłopocie. Zdrówka dla Tyni. Asmana ja się nie orientuje niestety. Wercia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×