Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej Byliśmy wczoraj na imprezie andrzejkowej, wróciliśmy o 3, a dzieci już o 5.30 zrobiły nam pobudkę:) Iga ma ADHD????? Wercia chodzi Oskar do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Zdjęcia z nowego mieszkania pokaże jutro.A jak na razie mieszkamy tu gdzie mieszkaliśmy. Kasika 🌼 nie chodzi.We wrześniu poszedł po 3 dniach zachorował i cały wrzesień przesiedział, w październiku na początku poszedł 3 dni i znowu chory.Bardzo byśmy chcieli ale jak ma chorować non stop to zrezygnowaliśmy, a poza tym to cały czas czekamy na termin zabiegu Oskara, to też lepiej żeby był zdrowy i nie miał styczności z innymi chorymi dziećmi. Pozdrawiam i zapraszam na gołąbki w sosie pomidorowo-paprykowym i do tego ziemniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz sie mnie spytal, bo to co ona ogolnie wyprawia do przechodzi ludzie pojecia, przeczolagala sie przez caly gabinet, ale wiekszosc ludzi sie mnie pyta o to, bo jest bardzo ruchliwa. w zasadzie malo siedzi. no chyba ze jej puszcze jakas bajke to nawet potrafi ale tak to biega i biega. ogladaliscie kiedys nianie?/ tam sa takie dzieci jak iga;) ale z iga mozna fajnie pracowac nad zachowaniem, ale o ile ja jestem konsekwentna to nie wszyscy i potem rodzi sie chaos i frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia a myślałam, że Oskar nadal chodzi. W następnym roku myślę znowu go zapisać. Eli- Kacper też nie może usiedzieć długo w jednym miejscu, no chyba, że włącze mu jego ulubione bajki. Napisaliśmy listy do Mikołaja, Kacper pomalował, a Karola chciała je zjeść. Jutro zostawiam dzieci z teściową i wyruszam na zakupy mikołajkowe. Dla Kacpra robota, pościel ze ze spidermanem, i coś z lego city, a dla Loli to nie mam pojęcia, dopiero miała urodzinki i ma wszystko:) Może jakieś klocki i kucyka? Zobaczę na miejscu. A Wy co kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik duzo jak na mikolajkowe prezenty, u nas jest zwyczaj symbolicznych prezentow mikolajkowych, wieksze sa na swieta:)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika u nas też raczej przezenty mikołajkowe sa symboliczne z reguły są to słodycze :) ja tera czytam intruza ale nie jest tak fajny jak saga zmierzchu :) Eli żywe dziecko to zdrowe dziecko tak mówła moja śp babcia , ja cały czas twierdze że mój Mati ma niezdiagnozowane adhd jak wraca zeszoy to ciągle skacze i z piłka szaleje , na szczęscie panie z szkoły nie zgłaszają zadnych zastrzeżen do jego ruchliiwości :) Wercia czekamy na zdjęcia pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności, byłam w szpitalu dwa tygodnie z Natalią..., stwierszono u niej cukrzyce:(:( Sama wiadomość łomotnęła nami, że hej, łzy 1000 pytań jak to będzie jak ona sobie poradzi... Dzisiaj spędziła pierwszą noc w domu bałam się jak cholera narazie idzie nam nieźle zobacymy jak będzie od poniedziałku kiedy wróci do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asmanka szok :( jak to się stało że trafiliście do szpitala (juz ze stwierdzoną cukrzycą czy z podejrzeniami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jak znajdę hasło to wkleję zdjęcia bo zapomniałam do fotosika a wiem że gdzieś napisałam. Asmana 🌼 duuuuuuuuuuuuużo siły dla Was .czy Natalka będzie brała insulinę ? Wiesz co teraz jak panuje grypa to może powinnaś się wstrzymać z pójściem Natalki do szkoły?(To jest tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko my podejrzewaliśmy.., miała objawy.., zmierzylismy cukier a na glukometrze wyszło hi - czyli cukier nie wykryty czytaj - ponad 400, do szpitala przyjęli nas lekarze tylko potwierdzili to co wiedzieliśmy aczkolwiek mieliśmy nadzieję, że jednak nie. Cukier miała ponad 600 Wercia tak jest na insulinie i tak już do końca życia:( Teraz przechodzi faze remisji - jej trzustka jeszcze pracuje i dostaje insuline tylko długodziałającą na noc, dieta oczywiście jest ścisła, musiałam nauczyć się przeliczania wszystko na wymienniki, co najlepiej jeść o jakiej porze a czego nie powinno się wieczorami. Remisja może potrwać miesiąc , dwa a nawet trzy lata. Po remisji niestety będzie musiał wstrzykiwać już insuline cztery razy dziennie :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka a jakie Natalka miałą objawy ?? Dużo siły dla Was ❤️ u mojej kuzynki wykryto cukrzyce po pierwszej ciąży , długo zwlekali z druga , bna nawet Natalka ich córka miałabyc jedynaczką ale po 16 latach urodził sie mały Gracjan, kuzunka i mały czuja sie dobrze (kuzynka jest na unsulinie 4-5 razy dziennie:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo sikała i piła a później po rozmowach z lekarzem kojarzyłam fakty takie jak, drażliwość, bóle brucha, złe widzenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie odwrotnie, pod choinką są tylko symboliczne prezenty, a teraz większe. Asmana- ❤️ dużo siły i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika obejrzałm fotki na nk - dzieciaki cudne a Kacpi to taki przystojniacha że aż dech zapiera :) Ty takż świetnie sie przentujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Słoneczko, dzieciaki rosną, a ja walczę z kilogramami, zapisałam się na aerobik idę dziś wieczorem, tak bym chciała schudnąć:( Karolcia wstała z gorączką i nie wiem z czego, a mieliśmy iść dzisiaj na szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Nie wkleję zdjęć do fotosika bo bym musiała wykupić jakiś abonament bez sensu :( .Skasowałam nawet jeden album ale i tak nie mogę dodać nowych zdjęć.Powysyłam Wam na pocztę. Kasika 🌼 już nie narzekaj świetnie wyglądasz, dzieciaczki śliczne. Zdrówka dla Karolci, daj znać co jej jest?A może ta gorączka to na ząbki? Słoneczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ❤️ duzo sily i wytrwalosci. Z cukrzycą mozna zyc, u mnie wiekszosc w rodzinie ma cukrzyce, tak ze znam temat. a musze sie wam pochwalic dzis mialam postepowanie na nauczyciela dyplomowanego :)) i jestem nim:)) zdam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli to gratulacje:) WERcia- byłam z mała u lekarza i jakaś wirusowa infekcja. dostała leki i zobaczymy. co z Joasia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga od rana szaleje po mieszkaniu, uwielbia bawic sie w mamusie, wszystkie misie, lalki i inne pluszaki to jej dzieci, ustawia je w szeregu kazde dziecko dostaje posilek, ksiazeczke, milo jest patrzec na takie zabawy. jak cos kombinuje to ucieka i chowa sie w moim pokoju albo wlazi pod stol. niestety nada bierze wszystko do buzi, pani doktor stwierdzila ze edukowac, ale z iga jest tak ze robi wszystko odwrotnie. Zaobserwowalam ze lubi ukladac karty, wyciagac i wkladac do pudelka, ulotki rowno rozkladac, koncentruje sie na tym i chwila jest cisza. Jak maluje to zawsze kartke cala w jednym kolorze, kredkami mniej , najczesciej cos ala sloneczko, lubi bawic sie puncherami, przybijac pieczatki. niestety zazwyczaj wylize kazda i jest cala sino fioletowa. mialam miec wczoraj wizyte u alergologa, na ktora czekalam kilka miesiecy i lekarz ja odwolal, najwczesniej moge sie umowic dopiero w styczniu i tez nie wiadomo kiedy. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas po staremu, Oskar bardzo dokucza i nie słucha mnie wogóle. Wysłałam do Was zdjęcia , ale tylko cześć, coś mi poczta szwankuje nie chce załadować fotek . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WErcia a mi się ten kolor podoba, nawet bardzo i łazienka superowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia zgadzam sie z kasik, zobaczysz jak powiesisz zdjecia na scianie, postawisz meble bedzie to inaczej wygladalo, narazie kolor moze przytlaczac, ale bedzie dobrze. buzka e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia ja w domku mam tylko takie żywe kolory i mi one sie bardzo podobaja:) sufity w pokojach mamy w panelach ale w kuchni sufit jest w kolorze :) tekst Tyni z wczoraj , zauważyłam dużego(naprawde wielkiego) psa chyba doga takiego łaciatego i mówię do Tyni zobacz jaki duży pies a Tynia na to to nie pies to krowa przecież krowa ma takie kolory , uśmielismy sie że hej :D Byliśmy tez wczoraj w odwiedzinach u kuzynostwa i ich dzieci Marty i małego Stasia - było fajnie, ocywiście Mati już znami nie jeździ bo to niejgo klimaty dwie -3 -latki i jeden niemowlak ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witajcie w grudniowy poranek Dzis Mati pojechał z klasą na wycieczkę na przystanek św. Mikolaja :) Joasiu odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas jest ok. Pisałam do Joasi na Nk ale jak na razie nic mi nie odpisała, martwię się . Pewnie jej się kom zepsuł. Dzwoniłam ostatnio do CZD i nadal Oskar nie ma wyznaczonego terminu zabiegu, bardzo miła siostra powiedziała abyśmy dzwonili co tydziń i się pytali. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak tam po Mikołaju? U nas Kacpi od razu rozpoznał wujka Tomka. KaROL na szczęście go jakos zagadał, ale to już ostatni raz, gdy mikołajem był ktoś znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my na mikołaju bylismy obejrzeć przejazd mikołaji przez trojmiasto :) http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Mikolaje-rzadza-w-Trojmiescie-n35974.html a potem na skwerku kościuszki gdzie był koncert "i ty możesz zostac św. Mikołajem" ale nie na całym tylko jakis 2 godzinki :) Tynia stwierdziła że mikołaje na motorch i kładach którzy jechali to przebrani oszuści tojej slówa :D a dizś tak śpiwewała zabiore cie własnie tam gdzie słonce i wiatr :D Kasika mysle że tynia tez by rozpoznała jeśli Mikołajem byłby znajomy wujek :) Wercia mam nadziej że u Joasi to tylko "tylko " awaria kompa i trzymam kciuki żeby wkońcu wyznaczyli Oskarowi termin. Asmanka a co u Was , jak Natalka odnajduje sie w nowej sytuacji ???? Eli spóźnione gratki 🌻 miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×