Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Joasia79s
Witajcie!! Wczoraj Julia miała urodzinki w gronie rodzinki i przez ostatnią tragedię, nie były one zbyt radosne. Wszyscy patrzyli w telewizor:( Ciężkie te dni są teraz. Aż nic się nike chce pisać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu dla Juleczki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Juleczko dzisiaj Twoje urodziny! zatem zawsze dziarskiej miny do zabawy mnóstwo siły żeby każdy dzień był miły pełen śmiechu i radości stu urodzinowych gości aut, lal, klocków i pluszaków, stu prezentów, stu buziaków, zdrowia szczęścia i słodyczy Tynia z mamą Tobie życzy. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 MY byliśmy wczoraj na urodzinkach Stasia :) Dziś kończy 1 rok :) nie włączyliśmy jednak tv tyko tylko trochę o tym porozmawialiśmy , życie przecież musi toczyć się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotnia tragedia poruszyła mnie ogromnie. Cały czas moje myśli krążą wokół tego co się wydarzyło a wyobraźnia nie potrafi tego ogarnąć. Jak pisałam w sobotę byłam na urodzinach chrześniaka. Impreza była bardzo miła. Oczywiście rozmowy na temat katastrofy były i atmosfera była spokojniejsza. Moja Aśka po trzech dniach w przedszkolu znowu złapała katar i zaczyna pokasływać. Sprzedała zaraz chorobę Mikołajowi i teraz smarkają się obydwoje. Wszystko dlatego, że rodzice przyprowadzają do przedszkola chore dzieci. Jak Aśkę zaprowadzam albo odbieram to zewsząd słyszę odgłosy pokasływania. Słoneczko pamiętam, że Ty inhalowałaś Martynkę. Proszę napisz mi czy jeszcze to stosujesz i czy przynosi to efekty. I czy inhalowałaś samą solą fizjologiczną czy muhosolwanem? Prześlę Co moje gg albo napisz mi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek Tyni inhalacje zawsze przyniosły dobre skutki , którymi było to nie musiała brać antybiotyku , tylko ostatnio musiała mieć antybiotyk a tak inhalacje zawsze zwalczały pokasływanie :) My stosujemy inhalacje podczas kaszlu : sól z atroventem i sół z pulmicotrem a pulmicort jeszcze 2 tygodnie po ustąpieniu kaszlu , atrovent tylko w trakcie kaszlu , ale namotałam ale mam nadzieje że zrozumiałaś:)Oczywiście oba te specyfiki na receptę. Zawsze jednak mamy w doku bo gdy zaczyna się coś dziać to od razu zaczynamy stosować :)i po 3 dniach idziemy do pediatry żeby osłuchała , jeśli są małe zmiany to inhalujemy bez antybiotyków , oczywiście cały czas obserwacja jak się kaszel zwiększa to znowu do pediatry ale z reguły w 90 % jest to tylko wizyta potwierdzająca że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciu sto lat 🌻 Ja nadal wpatrzona w telewizor, bardzo przeyżywam. Spóźnia mi się okres.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego samych słonecznych i radosnych dni :) Kasika 🌼 długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże oglądałam lądowanie tych trumien, jestem wstrząśnięta... Byłam u lekarza, nie jestem w ciąży, ale on sam nie wie dlaczego nie mam okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja też :( normalnie😭 szczególnie gdy wynoszono tych młodych min Katarzynę Doraczyńską (1978) która miała jechać pociągiem a że nie chciała rozstawać się na długo z 2,5 letnia córeczką Hanią to kolega odstąpił jej miejsce w samolocie :( i te wszystkie płaczące na lotnisku dzieci ..................córki i synowie........:( ja nadal nie wierzę , to jakiś koszmarny sen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika może to z emocji (związanych z katastrofą) rozregulował Ci się okres. Psychika i nasze samopoczucie ma przecież wpływ na cały organizm. A może piszę bzdury już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyczytałam że tych osób jeszcze nie zidentyfikowano :( Do tej pory nie potwierdzono oficjalnie tożsamości następujących osób: MARIUSZ HANDZLIK, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta ANDRZEJ PRZEWOŹNIK, sekretarz generalny Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa JANUSZ KRUPSKI, kierownik Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych GRAŻYNA GĘSICKA IZABELA JARUGA-NOWACKA ALEKSANDRA NATALII-ŚWIAT ARKADIUSZ RYBICKI WIESŁAW WODA EDWARD WOJTAS STANISŁAW ZAJĄC KS. PRAŁAT BRONISŁAW GOSTOMSKI KS. ZDZISŁAW KRÓL GEN. BRONI BRONISŁAW KWIATKOWSKI dowódca Sił Operacyjnych GEN. ANDRZEJ BŁASIK , dowódca Sił Powietrznych GEN. WŁODZIMIERZ POTASIŃSKI , dowódca Sił Specjalnych WICEADMIRAŁ ANDRZEJ KARWETA , dowódca Marynarki Wojennej GEN. KAZIMIERZ GILARSKI, dowódca Garnizonu Warszawa TADEUSZ LUTOBORSKI WOJCIECH SEWERYN EWA BĄKOWSKA EDWARD DUCHNOWSKI JANUSZ ZAKRZEŃSKI Załoga samolotu: ARKADIUSZ PROTASIUK, kapitan ROBERT GRZYWNA ARTUR ZIĘTEK ANDRZEJ MICHALAK NATALIA JANUSZKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj byłam u fryzjera , zrobiłam sobie pasemka i sporo podciełam włosy :) tak więc jestem troszeczkę odmieniona :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Cieplutko się robi super :) Słoneczko 🌼 rób zdjęcia i pokazuj się ja też chyba dzisiaj albo jutro do fryzjera się udam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonwczko bArdzo mi się podoba, lepiej ci w takiej długości. W niedziele robimy Kacprowi imprezke urodzinową, kupiliśmy mu hulajnogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać! U nas pogoda listopadowa:( U mnie w domu dantejskie sceny, bo pożegnałyśmy z lolą smoczka i mała przeżywa i nie chce spać w dzień, Kacper ma zatwardzenie i biega z płaczem, ja mam egzamin i nie mam jak się uczyć:(( Słonko- my kupiliśmy rowerek w zeszłym roku, ale dopiero teraz tak dużo na nim jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dziś na opiece bo Milenka ma zapalenie oskrzeli :( To już 3ci antybiotyk i nie bardzo jej przechodzi ;( U nas pieknie świei słoneczko i aż chce się zyc. My tez mamy już rowerek,ale w ubiegłym roku był ciut za duzy na Lenkę to myślę,ze w tym poszusuje! Kasika współczuję egzaminów! Słoneczko fajna fryzurka :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas też pięknie świeci słoneczko ale do tego tak pięknie wieje jakby chciało głowy pourywać ;) Myślę dziewczyny że Tynia będzie mega zadowolona z rowerka bo teraz non stop jeździ na takim małym i najeździć się nie może :) Kasika udanych tych egzaminów , mam nadzieje że dzieci dadzą Ci trochę powkuwać :) Aniu dziękuje :) zdrówka dla Milenki 🌻 miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi trochę smutno po tym jak doleciały te trumny z ciałami 21 ofiar :( jakoś nie może to dotrzeć do mnie , ja pokazują te osoby jak wspominają to trudno że ich już nie zobaczymy "na żywo" tylko we wspomnieniach :( A Adaś znowu na noc w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Miłej sobotki, u nas zapowiada się nareszcie cudny wiosenny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas także wiosenny dzień :) dziś na naszym podwórku biega zając , Tynia koniecznie chciała go złapać ;) pewno liczyła na dodatkowy prezent wielkanocny :D Joasiu Asmanka Elizabetka gdzie się podziewacie?? , pisać co u Was :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać! Zdałam egzamin, odprawiłam Kacprowi Urodziny, posprzątałam i zamierzam cały dzień leniuchować:) Dzięki Słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gratulacje, fajnie,że egzamin masz już za sobą :) Macie jakieś konkretne plany na majowy weekend? Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×