Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Oj tam niech dziecko wie że w życiu są też przyjemności inne niż mleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobitki jesteście kochane, ale ja sama nie wiem, może to był błąd, moze my nie dla siebie ze tak ciągle sie żremy, mąż jakos probuje załagodzic sytuacje a ja go prowokuje i mowie ze jak chce to niech spada.... Joasia to jak możesz to posiedz z dziewczynkami:) Maja tez troszke zasmarkana. Słonko czytam ze macie jakieś problemy:O mam nadzieję ze wszystko sie wyjaśni:), oo wyjaśnilo się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza !!!!!!a jaki Wy staż małżeeński macie? Pewnie na dotarciu jestescie, kurde nie ma w życiu lekko, ludzie docierają sie czasem dłużej czasem krócej ale trzeba wytrwałości!!!! A jak go prowokujesz bo Cie coś wkurza to najlepiej zrób sobie jakąś przyjemnośc, oderwanie od codzienności np. coś dla urody albo rozwoju osobistego. Pomyśl co sprawiło by Ci przyjemnosc - Może nie koniecznie jakis wypad na Karaiby.... (wiesz co ja własnie jak mysle o przyjemności to kojarzy mi sie wypad gdzieś gdzie są upały ... ale zaraz spadam na ziemie i patrząc jakie są realia - zadawalam sie tym co jest w moim zasięgu). Nie poddawaj sie! To zabronione, absolutnie! Ale, ale Ty nauczycielka jesteś tak? I pracujesz? Kurcze ja nie umiem zapamiętac które tu sa nauczycielkami a jest ich chyba większośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć asmanka co jest, denerwujesz się tym wyjazdem do sanatorium???czy czym innym???❤️ Tynie chyba bierze jakieś chorubsko , pól nocy mi wyła a teraz ma katar:( Ide się zbirerać o 10 z Matim do szkoły Pogoda beznadzieja bo pada Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć A u nas pogoda bardzo ładna, ja jestem już po pierwszej lekcji angielskiego i jestem zadowolona :) zobaczymy co będzie dalej. Róza myślę że musicie się po prostu dotrzeć i wszystko będzie ok, i zastanów sie o co się kłócicie i czy w ogóle warto bo u nas jak były kiedyś niemiłe chwile to potem doszłam do wniosku żze kłóciliśmy się naprawdę o bzdury i tylko się niepotrzebnie na siebie obrażaliśmy, zamiast się kłócić zróbcie coś razem. Asmana jeśli denerwujesz się tym wjazdem i tym z kim zostanie Iza to wcale się nie dziwię, tylko lepiej się nie awalaj nocy bo jak człowiek nie wyspany to jeszcze gorzej myśli. Słoneczko no to nieżle mąz został wkręcony, dobrze że się wszystko wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie ,bo było już wszystko ustawione teśc miał przyjechac a babcia miała pojechac z Natalia a ja zostałabym w domu z Iza. To wieczorem dzwoni teściówka i zaczyna swoje morale prawić że może bedziemy dojeżdżać, że ona nie wytrzyma 10 dni w bezczynności, że chciałaby wracać na noc do domu itd. Jak mnie tym wkur......, Zadzwoniłam dzisiaj do tego sanatorium i pytam czy można tak zrobić bym dowoziła córke codziennie. Jest taka możliwość, ale muszę załatwić od lelarza rodzinnego skierowanie na rehabilitacje ( bo my jedziemy na górne drogi oddechowe) jeżeli uzyskam takie skierowanie, Natalie będzie jeżdziła przez trzy tygodnie o godzinie 8 i będzie wracała o 15 busikiem za darmo.., z wyżywieniem.. Czyli dla mnie to idealna opcja.. na 16:15 jade do rodzinnego trzymac kciuki by mi wypisała to skierowanie jak wypisze to niech teściowa pocałuje się w tą dużą ..... uffffff Słoneczko buziaczki dla Tyni może sie nie rozwinie nic poważnego..., ja jutro do audiologa znowu z Natalią i co z tego jak ma katar:(:(:( Rybko ja języka angielskiego uczyłam sie ponad 10 lat i debil ze mnie nic nie umiem, jakoś nie potrafie go załapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja też zła,brat mój wyjechał do angli a mi na glowie zostawil sprawy.Wszystko na złość się dzieje. Ja sie czuje lepiej ale nadal boli mnie gardło. Asmana trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do jezyka angielskiego to tez jestem tuman nic kompletnie nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka trzymam kciuki:)dzięki w imieniu Tyni ,na razie jest ok. jest taka jak codziennie:)zrobię jej potem inhalcje to nie zaszkodzi a może pomoże:)a swoją droga te teściówki tylko dużo gadja że pomogą a jak co do czego przyjdzie........ Wera to dziś TY musisz strzelić setke na nerwy:) Rybko super że lekcja angielskiego Ci sie podobała:) Renolka co do angleskiego to ja nie posłałabym tak małego dziecka na angielski ,ale to tylko moję zdanie:)i nie chodzi tylko o kase chociż cena jest kosmiczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko biorę jeszcze antybiotyk,ale na pewno by mi to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny flacha na stół Ty słoneczko jaąc masz..., Wera co tam antybiotyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ładnie widze ze mnie omineła mała popijawka, został kielich dla mnie??? Renola ty to mnie teraz pocieszyłaś, jak czytałam co piszesz to sie pod nosem usmiechnełam:), skąd wiesz ze po ślubie jesteśmy dopiero 2 lata:P . muszę wyluzować, zadziwiasz mnie ale nauczycielka jeszcze nie jestem, właśnie robie studia w tym kierunku:) Asmnaka nie denerwuj sie tak:O, z tymi teściowymi, niezle cie wykolegowała przecież to 10 dni ehhh rozumiem twoja zlość. Słonko u nas dziś ładnie i cieplutko:)zdrowka dla Tyni:) Rybka my kłocimy sie o nic, nie ma powodów do kłotni, ale to ja jestem choleryczka w naszym związku :( Wera to masz urwanie głowy teraz, zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskarek zasnął. Kurde byłam z Oskarem na dworku i weszliśmy do domku obok,tam są rowery i takie pierdoły.Myśląc że Oskar spadnie ze schodka chciałam go złapać i sama upadłam.Ręka cała zdarta boli mnie lewy bok :D :D ,a Oskar stał na dworze i się patrzył jak się podnosiłam :) :) :).A ten schodek jest bardzo mały,sam na niego wchodzi i schodzi bez problemu. Pa dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie się podziewacie? Pewnie nabzdryngolone co nie które/Asmana,Słoneczko hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,tyle się opisałam i wszystko mi sie skasowało :( :( :( Nie mam juz siły pisac drugi raz, jestem padnieta po pracy, zaczynam wątpic w swoje nauczycielskie powolanie... :( I jeszcze taka fajna popijawka mnie opuściła ;)A dzisiaj chetnie zalałabym robala... Pojutrze musze jechac na szkolna wycieczkę DWUDNIOWĄ i mam doła,ż ezostawiam Milenkę...Nigdy tego nie robiłam....czuję sie jak wyrodna matka...:( Zmykam kochane!Pozdrowionka!!!Zdróweczka dla maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia dziewczyny piły a Ty sie się przewracałaś! :D Mam nadzieję,że już w porządku i nie będzie siniaczków!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna dasz rade i wcale nie jesteś wyrodną matka.Minie dwa dni bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agnieszka w końcu poszła do przedszkola w poniedziałek. Dzisiaj przyjeżdża moja Mama i ja i Agnieszka idziemy do stomatologa. A jutro odbieram Agulę z przedszkola po obiedzie i jedziemy do logopedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×