Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmanka u na są oceny takie jak W,B ,D,P,S.F,:D Asmnaka wiem że w naszym przedszkolu za 8 godzin i 3 posiłki płaci sie ok 400-450zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no prosze Cię takie kosmiczne ceny??? to ja myślałam że płce strasznie dużo, bo 250 zł za to moja siostra płaci 150 u mnie przedszkole czynne jest do 16:30 a u niej do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmnaka no cóz miasto widocznie miastu nie rowne, tyle że ja placilam ok.300zł a teraz to przedszkole do którego chodził Mati zostało częściowo zprywatyzowane i może cena dlatego taka kosmiczna:a przedszkole czynne jest do 17:00(dodam że limit miejsc jest wyczrpany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z miejscami też jest kosmos, ja już się zastanawiam co zrobię za rok, czy wsyłac Natalie do zerówki do przedszkola czy do szkoły?? Może Ty wiesz co lepsze?? Ize chce do żłobka wysłać i zacząć szukać pracy.., ale opłacić przedszkole i żłobek będzie ciężko, ale znowu ze szkoły trzeba odebrać dziecko o 13.. Jak mam znaleźć tą prace kto mi dzieci odbierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati chodzil do zerówki w przeszkolu i uważam to za bardzo dobre rozwiązanie:) zostal świetnie przygotowany i oczywiście odpadł problem z odbieraniem o 13:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mam taką kołomyje w głowie już teraz , a co dopiero będzie za rok jestem przerażona:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze wszystko sprowadza sie do pieniędzy:(a skoro chcesz iść do pracy a cała pensja miałaby iść na przedszkole i żłobek to tez bez sensu, nie martw sie na zapas , będzie dobrze , może w między czasie wygrasz w totolotka albo odziedziczysz spadek po jakieś ciotce z Ameryki:P Uciekam po matiego a musze obudzic jeszcze Tynie:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ksiadz rozdał dzieciom podrecznik do religi i zeszyt z ćwiczeniami i jestem przerażona tym czego muszą sie nauczyć przygotowując sie do I Komuni:(są tam takie pojęcia że dużemu trudno to zrozumieć ale co zrobić szkoda mi dzieciaków że maja tak dużo do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane! Widze,że pojawił sie temat opłat za przedszkole. Ja za rok mysle o posłaniu Milenki, u nas przyjmują juz dzieciaki po ukończeniu drugiego roczku więc zobaczymy. Ale niestety nie wiem ile dokładnie kosztuje jednak na pewno nie 400 zł, cos ok. 150. Wiecie co,ja mam pytanie do mam , które maja opiekunki. Ile im płacicie????Bardzo prosze o odpowiedx bo kompletnie sie nie orientuję. A wyobraźcie sobie po przeprowadzce, nie dośc ,że uwolniłam sie od teściówki :D to jeszcze mam sąsiadkę anioła ( moja byłą wychowawczynię z podstawówki), która jest na emeryturze, uwielbia Milenke i chętnie z nią zostaje. Kilka razy juz ratowała nas z opresji ( np. Misia chora ,my oboje do pracy , a babcia w szpitalu...)Nie chcemy jej jednak wykorzystywac i chcemy jej płacic od godziny ale nie wiemy ile a ona nie chce powiedziec...PORADŹCIE coś!!!! Renolka a ile lat ma córa? Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke. Anna80 u nas stawką podstawową dla opiekunki jest 5zl/h ale slyszalam ze nawet 8zl daja lecz wieksza obsluga jest :) ja placilam 5 zl. pozdrawiam i jak tylko znajde wolną chwilke to cos napisze lecz ciagle brak czasu. jeszcze pranko wstawilam wiec musze czekac zeby wywiesic. na szczescie grzeją wiec wszystko szybciej schnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Impreza się udała:) Ciasto Prince polo z brzoskwiniami pychotka. Polecam wszystkim. U mnie zrobiło furorę:) Dzisiaj odbieram Agusię po obiedzie, po jedziemy do moich Rodziców. Dokładnie rok temu zmarł mój Dziadziuś i będzie Msza za Niego❤️. Aha, bym jeszcze zapomniała. Jakies pół roku temu zapisałam Agnieszkę do logopedy. I właśnie przedwczoraj zadzwoniłą pani i od przyszłego czwartku zaczynamy chodzic do logopedy. Bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 jak się czujesz? Dużo zdrówka życzę❤️. Słoneczko🌻 mi też się bardzo podobało. Był to łańcuszek, a ponieważ ja nie lubię łańcuszków, przerobiłam to trochę:) To super, u nas w przedszkolu dzieci z pierwszej grupy mają oddzielne dwa pokoje do spania. I pani dyrektor nie zgodziła się, żeby Agnieszka sama bawiła się w pokoju tym normalny bez opieki. Asmana🌻 211 zł 64 gr(czesne 98,28 + przygotowanie posiłków 9,36 + wyżywienie 20 dni x 4, 60 czyli 92 zł + komitet rodzicielski 12 zł) + 34 zł ubezpieczenie + 9 zł rytmika + 18 zł korekcyjna. No i zamiast kupować wyprawki wpłacilismy do pani 30 zł i pani Justyna na bieżąco będzie kupować to co potrzeba:) U nas do 17 jest czynne. No to za rok będziesz mieć trudny orzech do zgryzienia. Słoneczko🌻 to chyba Wasze przedszkole jest prywatne? Strasznie drogo? No może przez tą częsciową prywatyzację tyle kosztuje. Fajnie, że masz taką sąsiadkę❤️. Dowa🌻mam pytanie. Nie wiem czy zmienił Ci się adres internetowy, ale jak coś do Ciebie wysyłam meilem, dostaje odpowiedź, że nie doszło. Anna🌻 niestety nie amm pojecia ile bierze opiekunka:) Uciekam robić Mężowi kanapki. Pa!! Macieja 🌻 a co u Ciebie? Jak się czujecie? Pamietaj, że zawsze tutaj jesteśmy❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu to płacisz jak za darmi, bo ja dodtakowo do 256zł muszę zapłacić 24zł ubezpieczenie + 18rytmika angielski 25zł i jeszcze traz książki 56zł. +20 zł ( na ksero itd) + wyprakwe musze zrobic sama ok50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moja Bidulka znowu chora, a ja jak zwykle nie mam czasu nawet zeby do Was zajrzeć. Renolka dziękuję za pamięć i Wszystkim Wam za miłe ponowne powitanie, bo chyba z tego wszystkiego to zapomniałam podziękować. Słoneczko a cóz to za oceny u Was? Joasiu zwróciłaś się do Macjej z zapytanem co u Niej, więc ja też Was pytam co dzieje sie u Was i pozostałych dziewczyn z forum? Renolka duzoo cierpliwości dla starszej córci zycze. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 26 widzisz coraz mniej nas niestety , dziewczyny nie mają czasu na nasze forum, praca, dom dziecko..., niedługo znikniemy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Joasiu fajnie że imprezka się udała i ciasto smakowało:)a tą fajna sąsiadkę to ma Ania80:)to przedszkole do którego chodził Mati nie było prywatne o ceny prywatnych lepiej nie pytac już 2 lata temu były po 500zł za miesiącfajnie że u WAs tak tanio:) Aniu ceny w Gdańsku za opiekunke od 5-8zł/godz. Dowa :) Asmanka to u WAs wcale nie tak tanio:( Aniu zdrowka dl Milenki🌻 a oceny sa takie w klasach od 1-3 (W-wzorowo,B-bardzo dobrze,D-dobrze,P-poprawnie,S-słabo, F-fatalnie) z tym że ta ostania ocenia raczej tylko jest jeszcze nie słyszałam że ktoś ją otrzymał:)oczywiście do każdej może byc dodany+,- itp. Lece bo pizza mi sie przypali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam taki pomysł skoro porównujemy ceny ineresuje mnie po ile u WAs bbochenek zwykłego chleba bo u nas 1,80w piekarni a nawet dziś w durnej żabce kupiłam po 1,90 krojony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są jak nie z tej ziemi a do końca roku drób ma wzrosnąć o 30%:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka o ceny podobne:(niedługo większośc wyplaty będzie szła na żarcie:( Ja tez uwielbiam drób i to też mnie martwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze żeby zarobki tak sżły w góre jak żarcie..., zarobki w każdych miastach przeważnie takie same a jedzenie też, więc gdzie sprawiedliwość??:(( Jakbym tylko miała możliwość wyjechałabym stąd.., gdzieś gdzie bym wedziała że moje dzieci będą miały lepszą przyszłośc... Jestem taka wq... na dodatek MArcina złapali na radar i 300zł pójdzie sie...., bo tylko dzwonią do niego pospieszaja a Ty płać ze swojej kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie żeby pensje szły w góre w takim tempie a co do wyjazdu za granice Polski to chyba bym ie nigdy nie zdecydowala no chyba ze na rogu każdej ulicy rozdwali by kasiorke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam Macieji na marcowym i kwietniowym2008 bo myslałam że gdzieś się ukryła ale nie znalazłam- Maciejka odezwij się:)!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejka może ma mdłości i nie zagląda tutaj, bo napewno wszystko jest w porządku:) Ja byłam dzisiaj w Tesco z Izulka i z nią to mogę wszędzie chodzic, ale jak już jest Natalia do towarzystwa to cyrk na kółkach.. Zaraz jade po nia i jedziemy na rower i spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar w swoim żywiole czyli rozrabia,ale za to zjadł 4 talerze zupy ogórkowej. Byłam u lekarza przepisał antybiotyk,gardło czerwone.Po antybiotyku już czuje się lepiej. Erni też był u lekarza gorączka, gardło no itd,itd. Lece bo Oskar woła.Pa Do wieczora Joasiu dziękuje czuje się już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje po dlugiej nieobecnosci, niestety brak czasu to moja zmora od 3 wrzesnia. nie mam sily, czasu i energi na cokolweiek. dzis poraz pierwszy od nie pamietam kiedy wlaczylam komputer w celu rozrywkowym:) U nas ok, zabki ida juz mamy 10:) Z praca oki tylko z etatu(18 godzi) robie 27godzin, mam mnostwo zastepstw i wychowawstwo. w poniedzialek mam pierwszy raz zebranie z rodzicami. ciagle jakies tetsy kompetencji, ankiety, mowie Wam mam dosc. Mialam juz 2 powazne kryzysy. Organizuje w szkole Dzien Edukacji Narodowej, konkurs czytelniczy i recytatorski. Tak robie staz wiec trzeba byc aktywnym wybitnie. Za duzo jednak jak na mnie...a Oliwci tak mi jej malo:(((( Mam nadzieje, ze poczytam i dowiem sie co u Was. Asmanko kurcze szkoda z tym radarem...ale tak wlasnie, wszystko szybko, szybko. Buziaki!!!! POzdrawiam wszystkie kwietniowki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asmana🌻 to strasznie dużo wychodzi w całości. U nas pierwsza grupa nie ma angielskiego, ale chcemy Agnieszkę zapisać do jakiejś szkoły językowej dla dzieci. Jeśli Agnieszki grupa się sprawdzi to zapiszemy Ją jeszcze w przedszkolu na warszaty teatralno-muzyczne, które kosztują 20 zł. No to nie ciekawie z tym radarem:( Ania🌻 dużo zdrówka dla Milusi❤️. Oby jak najszybciej wyzdrowiała😘. U mnie Agnieszka od wczoraj ma katar i coś mówiła wieczorem, ze Ją gardło boli. Własnie zrobiłam syrop z cebuli i bedę Jej i Julii (Julia też coś zaczyna katarzyć:( ) podawać i syrop prawoźlazowy i Bioaron C. Mam nadzieje, że w poniedziałek będzie już ok i pójdzie do przedszkola. Najgorsze, że dziś mieliśmy iść na dwa latka Sąsiada, a jutro mieli przyjechać nasi Przyjaciele (Magda jest w ciąży) z dwójką chłopaków (4 i 2 latka). I nie wiem co teraz z tymi planami:( Słoneczko🌻 to ja przez pomyłkę napisałam o tej Sąsiasce do Ciebie?! Przepraszam❤️. A jak u Konrada w pracy chłopakom smakowało. Tort tak nie wchodził Im jak to ciasto. Dzisiaj idzie Konrad do pracy i będzie z Szefem(a On ma chyba dzisiaj urodziny) i Mu zaniesie też trochę ciasta:) To strasznie drodzie u Was w Gdańsku są te przedszkola. U nas może być też trochę tanie, bo to przedszkole jest bardzo małe i jest na parterze bloku. No ja często muszę z obiema dziewczynkami sama chodzic do supermarketu. To chlebek u nas podobnie 1,70-1,80. Ale nie w każdej piekarni taki tańszy można dostać. Macieja🌻 bo my wszystkie się o Ciebie zaczynamy martwić. Odezwij się!!!! Wera🌻 nie ma za co❤️ Dużo zdrówka dla Oskarka i Erniego❤️. O to że rozrabia to chyba znak, że ma się lepiej Oskarek😘. Kinga🌻 10 ząbków, bardzo fajnie❤️. U nas ciągle 9. Zapracowana jestes strasznie. Nie martw się napewno wszystko się tak ułoży, że znów bedziesz miała więcej Oliwki❤️. Miłej soboty wszystkim życzę❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze tematyka zajec dodatkowych :)0 tez na poczatku szalalam z zajeciami, ale w koncu zapislam jule w ostatnim roku na gimnastyke z elementami baletu, bo dziecko przez 3 lata chodzilo i na rytkime i na gimnastyke do przedszkola i jakos efektow nie zauwazylam a po tym jednym roku odrazu. Na angielski to fajnie tylko 3 latki to troche za male, sprawdzcie w szkole czy angielski maja od pierwszej klasy, bo kolezanka poslala w przedszkole corke na angielski a potem w nauczaniu poczatkowym nie mieli i w zasadzie zapomniala wszystko. Jestem zdania ze najfajniej jezykow uczy sie od pierwszej klasy podstawowki, te pierwsze trzy lata to taka baza pod juz cos konkretnego. No ale ale jezyki w przedszkolach sa modne, tylko nie zawsze przeklada sie to na jakosc:)). Ide do pracy dzis odrabiamy 2 listopada - sprzatamy swiat, biore jule ze soba niech troche posprzata. Nie przesadzajcie z iloscia zajec, naprawde max dwa dodatkowe. W mojej drugiej pracy jak widz ejak rodzice zapisuje po kolei dziecko na wszystkie zajecia dodatkowe, tu na balet, na tance, na plastyke na angielski , na gitare i jeszcze na teatr, a potem to bedne dziecko tylko siedzi i caly dzien i od jednych zajec do drugich. Julka w tym roku na zadne dodatkowe zajecia nie pojdzie, bo i tak ma duzo w szkole, angielski, rytmike 3 godziny tygodniowo, wf, dwie godziny basenu, dwie lekcje skrzypiec, dopiero jak sobie zorganizuje czas i codziennie wdrozy sie w ciwczenia to potem posle ja na plastyke, ale pianino bo i tak w szkole w 5 klasie dochodzi akompaniament. na szczescie mamy jeszcze duzo czasu, dam jej troche dziecinstwa, na wyscig szczurow jeszcze ma czas. nie przynudzam. milego dnia e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×