Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Joasia 🌼 waży 14 kg Słoneczko 🌼 no to gratulacje dla Adaśka :) Zdjęcia fantastyczne , a ja z komunii na razie czekam na dostawę bo swojego aparatu zapomniałam . No to polej :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizabet 🌼 co ty dajesz Izie do jedzenia normalnie rośnie jak na drożdżach, dopiero ważyła tyle a już tyle i jaka wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Elizabet pomyliłam imiona Iga miało być oczywiście , Chyba słońce mi za bardzo dopiekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia nie wiem:) je wszystko. a poza tym panie w zlobie wywieszaja co miesiac tabelke ile ktore dziecko wazy i mierzy, wiec wpisalam to co wywiesily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Słoneczko🌻 sper, że Tynia ma się dobrze❤️. I że Ją brzuszek już nie boli❤️. O no to dzisiaj bedzie powitanie Matiego:) Fajnie, że macie już założone rolety pionowe:) Dziekuję, ja też się cieszę:) Ile komplementów :), jak zawsze jesteś kochana❤️. No zobaczymy jak będzie z ta przepuklina, wiesz u chłopców to właściwie strawa estetyczna. Agnieszka tez ma małą przepuklinę, ale chirurg powiedział, że na razie nie ma co robić. Jak zacznie ćwiczyć brzuszki, to powinno się samo zejść. Jeśli chodzi o prezent, to Konrad ostatnio chrześniakowi na chrzest kupił złoty łańcuszek i krzyżyk (tylko konsultowałam się z rodzicami co do krzyżyka, bo wiem że nie każdy chce). A Juleczka od chrzestnego dostała pamiatkę, taki obrazek zawieszany na scianie a od chrzestnej posrebrzaną łyżeczkę z wygrawerowaną datą i godziną porodu:) Super są te fotki z AquaParku i z komuni Julki. Wydaje mi się, że Tynia jest podobna do Ciebie:) Próbuję wylukać Twój strój. Widzę, że kupiłaś sobie bluzeczkę i spódniczkę. Fajnie:) Gratulacje dla Adama!!!!! Elizabetaa🌻 no duża ta Twoja Iga❤️. Wera🌻 no to Oskar jest cięższy o kg od Julii:) Asmana🌻 super zdjęcia:) Śliczne masz Córeczki❤️. A z Ciebie jaka lacha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mati wrócił cały , zdrowy i co najważniejsze zadowolony :) Joasiu dzięki za odpowiedź w sprawie prezentu na chrzest i za wszystkie miłe słowa :) Fakt u chłópców przepuklinka pępkowa to sprawa estetyczna , no a u dziewzynek niestety musi zadziałąc chirurg bo potem przy ciązch te pępkowi sa mocno wypychane , oby Agnieszce ten pępuszek się schował :) a co ubrania na komunie u Julki to nie kupowłam nic nowego po prostu ubrałam to co u Matiego na Komuni :) Eli to czym karmią dzieci w Waszym żłobku ??;) Asmanka super zdjęcia ale w tak pieknej sceneri nie mogło być inaczej ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja ja zmierze i zwaze na wszelki wypadek sama, bo skoro mowicie ze wielka, moze za wielka... ale to jutro bo spi, a dzis ide czytac zmierzch, wypozyczylam z biblioteki, zobaczymy co to za ksiazka, o ktorej wszyscy tyle gadaja pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku:) Wczoraj byłam z dziewczynkami u lekarza i kazała pobrać jeszcze kilka dni antybiotyk (biorą juz od tamtego poniedziałku) bo ciągle maja ten katar i kaszel. Krzysiowi oprócz Mucofluidu mam dawać Eurespal. Dziewczynki do końca tygodnia nie pójdą do przedszkola:( A w poniedziałek mają wycieczkę cało dniową z przedszkolem:) Słoneczko🌻 fajnie, że Mati zadowolony:) Nie ma za co dziękować:) Polecam się na przyszłość:) No też mam nadzieję, że Agusia sama sobie poradzi z ta przepukliną. I tak ślicznie wyglądałaś na komuni:) Elizabetaa🌻 widzę, że się przejełaś:) Przecież Iga moze być taka duża dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. My po wizycie u stomatologa.Na początku jak weszliśmy to Oskar nie chciał.Ale jak nas zawołała ciocia bo jest tam siostrą to wszedł.Siadłam ja na fotel a Oskar mi na kolana.Pokazał ładnie ząbki,ma wszystkie zdrowe i bez próchnicy.Następna wizyta w czerwcu przed samym wyjazdem do Warszawy.Dostał od pani stomatolog pastę do ząbków , kolorowanki i miarę na wzrost. Joasia 🌼 zdrówka dla dziewczynek i Krzysia Asmana 🌼 dziewczynki bardzo do siebie podobne, aż trudno je rozpoznać :) Elizabet 🌼 Słoneczko 🌼 Kasika 🌼 jak egzaminy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joasiu zdrówka dla Trójeczki Twoich pociech 🌻 i udanej wycieczki poniedziałkowej , poszłam za Twoja rada i postanowilismy z Adaśkiem że da Stasiowi w prezencie grzechotke srebną :) Wercia super że wizyta przebiegła bez większych komplikacji i co najwazniejsze że ząbki sa zdrowe :) Kasika a Ty chyba opijasz zaliczony egzamin ;) Asmanka żyje jeszcze weekendem nad morzem ;) Eli i jak wymierzyłaś Ige nie mart się na zapas może to taki jej urok albo panie w żłobie maja popsutą waę ;) taka chcemy ofiaowac grzechotke :) http://www.allegro.pl/item637095070_srebrna_grzechotka_chrzest_grawer_etui_gratis.html miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdazylam zmierzyc igi, bo sie zaczytalam, ale skonczylam ksiazke, jutro wypozycze drugi tom. moze w miedzy czasie sie nia zajme:))) ide odespac noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 no to dobrze, że wizyta u stomatologa przebiegła bez żadnych problemów. Dzielny Oskar❤️. Dziękuję bardzo❤️. Słoneczko🌻 dziękuję bardzo❤️. Te srebrne rzeczy na chrzest są super. Są jeszcze srebrne podełeczka na ząbka, grzebyczek na pukiel włosków, wózeczek, smoczek i grzechotka:) Bardzo ładna jest ta grzechotka:) Elizabetaa🌻 a co tak namietnie czytasz? Dzisiaj czeka mnie sprzątanko bo jutro Julia ma imieniny i przychodzą do Niej dziadkowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu wczoraj zmierzch a dzis ksiazyc w nowiu. targaja mna sprzeczne emocje niby takie czytadelko a mnie cholera wciagnelo, gorzej niz dziecko, sama sie na siebie zloszcze, bo mam zamiar przeczytac wszstkie tomy do konca nastepnego tygodnia, by miec juz z tym spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joasiu najlpeszego dla Juleczki🌻👄 Eli to się zaczytałaś :) jutro jedziemy na kontrole do poradni chirurgi dziecięcej i na zdjęcie szwów już się boje jak Tynia tam będzie fikać i pewnie będzei ją słychać w całym szpitalu :( dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asmanka super że Iza się dostała :) My bylismy dziś na zdjęciu szwów , było ich 5 i Tynia była naprawde dzielna praktycznie nie płakała tylko byłłła strasznie rozżalona i pare łezek poleciało ,a le myślałm że będzie gorzej za to lelkarz to jedn wielki buc biegał po stronach internetoeych , tyko spojrzał jak pieęgniarka zdjeła opatrunek i powiedział że wszystko dobrze i dalej przegladał neta miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Elizabetaa🌻 masz rację czasami książki są jak narkotyk:) Słoneczko🌻 Juleczka bardzo dziękuje za życzenia❤️. Super, że Tynia była taka dzielna. Buziaczki dla Niej😘. szkoda, że na takiego lekarza trafiliście:( Asmana🌻 bardzo fajnie, że Iza dostała się do przedszkola❤️. Goście dopisali. W czwartek wieczorkiem przyszłi Przyjaciele-Sąsiedzi (Beatka jest w ciąży i ma termin na listopada. Bardzo się cieszę, po Oni są tacy cudowni i wreszcie będą mieć maleństwo:)), a wczoraj wszystkie Dziadki z Babciami i nawet Pradziadek i Prababcia się odmeldowali i jeszcze mój Brat z Robercikiem (czyli Chrzestny Julii) przyjechał. A mnie oczywiście Krzysiu obudził przed 2 i juz spać nie mogę:( Dzisiaj jadąc na basen kupimy dziewczynom sandałki, a po basenie jedziemy do Konradad Mamy na dzień matki. A w niedzielę do mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może gdzie w allegro jest cos takiego jak \" formularz wymiany\"? My jedziemy teraz do przedszkola na festyn , niestety nie ma słoneczka i jest bardzo zimno.., ale jakos będzie byle nie padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana gratuluje:))) skonczylam trzeci tom, jestem padnieta, nie mam czwartej czesci bo mi zabrala przyjaciolka wiec czuje sie jak narkoman na odwyku. ale na szczescie znalazlam sposob, jest taka strona chomikowo, tam sa ksiazki przetlumaczone przez in internautow, wiec troche podczytuje. no ale dobrze ze to ostatni to moze w poniedzialek moje zycie wroci do normy. pamietam jak na poczatku lat 90 wypuscili na rynek sage o ludziach lodu, to byl szal, a to mialo chyba z 40 czesci, dobrnelam chyba do 18 wieku dalej nie dalam rady... na szczescie wczoraj opowiadalam mojej przyjaciolce jak sie uczylam jezyka polskiego gdy wrocilam z niemiec po kilku latach na jakis starych z lat 60 romansidlach. juz nie wspomne o tych wszystich az wstyd harleqinach ktore przeczytalam, ale dzieki temu w kilka miesiecy pisalam prawie bez bledow i nie mialam problemow z czytaniem w j. polskim. moim postanowieniem noworocznym bylo przeczytac co najmniej jedna ksiazke miesiecznie, no juz mi sie udalo bo bylo ich chyba ze 30 w ty roku wiec mam nadzieje ze utrzymam takie tempo. dzis ide na festyn , musze a mi sie nie chce, ale moje dziewczyny ( z czego sie ciesze) zdobyly nagrody i wyroznienia w konkursie recytatorskim i dzis jest podsumowanie:)) troche sie rozerwe i wroce do ludzi zywych:)) ide ogranac mieszkanie, milej soboty i niedzieli e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dopiero co dzis usiadłam :) Jutro Mati rocznice Komunii, ale imprezy nie robimy tylko do kościoła i obiadek w domowym gronie :) Wczoraj odwiedziła nas kuzyneczka która ma termin na 10 października pogadaliśmy sobie i czas szybko zleciał :) Joasiu gratulacje dla przyjaciół🌻 fajnie że imprezka udana i goście dopisali :)Udanych zakupów i Dniów Matki :) Asmanka mam nadzieję że festyn odbył się bez opadów i dobrze się bawiliście , i nie mam pojęcia gdzie ten formularz wymiany Elizabetka hehehe nie 40 tylko 47 tomów jest Sagi o ludziach lodu wiem bo jestem na etpaie czytania jakoś w latach 90 maiłam co innego do roboty teraz czekam na tom 39 i resztę czyli jeszcze 8 tomów mam do przeczytania i też czuje się jak narkoman na odwyku. Gratulacje dla dziewczyn i udanego festynu :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj trochę później niż wczoraj:) Kupiliśmy dziewczynkom sandałki. Na basenie pływałam z Juleczką (ostatni raz byłam w wodzie z Nia pod koniec lutego:)) i było bardzo fajnie:) U Konrada Rodziców też było w porządku. Gdzieś około 18 Krzysiu zaczął nam marudzić, więc przezd 19 poszliśmy. Jak nam usnął Krzysiu w samochodzie to obudził się około 24 i już Go nie kąpaliśmy (pierwszy raz poszedł spać bez kąpieli). A ja znów jestem niewyspana, bo poszłam spać około 2 w nocy, a o 6 wstałam (i jeszcze o około 4 miałam przerwę na karmienie). Dzisiaj jak będzie ładnie to po obiedzie razem z moimi rodzicami pójdziemy do parku bo ma być festyn rodziny. Asmana🌻 nie wiem gdzie jest taki formularz, ale zapytam się Konrada jak wstanie. No i jak się udał festyn? Elizabetaa🌻 no i jak festyn sie udał. Gratulacje dla dziewczynek❤️ Słoneczko🌻 udanej rocznicy życzę:) No to miło spędziłaś piątek:) Dziękuję w imieniu Beatki:) Dziękuję Ci bardzo za wszystko❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu dziki to byly moje dziewczynki - uczennice:)0 jedna dostala w nagrode dvd, druga kurs multimedialny z j. niemieckiego a trzecie glosniki do kina domowego, a ja dostalam album na zdjecia w prezencie za przygotowania, reszta uczestnkow dostanie w tygodniu jakies drobne upomniki:)) dziewczyny byly w szoku ze takie nagordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już chyba pojechały na wycieczkę:) Wczoraj udał nam sie dzień. Festyn też był ok i nawet pogoda nam dopisała:) Elizabetaa🌻 aha. No to super!! Nagrody niezłe, masz rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a my dzis pol bytomia z iga przebieglysmy szukajac przechodzni ktora usunie idze kleszcza z glowy. poszlam na miasta z iga po julke do szkoly izauwazylam ze ma kleszcza na czubku glowy, w kazdej przechodni po kolei odmawiali, zazdzownilam na przyjaciolki by mi podala nr na pogotowie, a ona wlasnie byla u lekarza z corka wyciagac tez kleszcza, powiedziala ze w szpitalu i na pogotowiu odprawili ja i kazali isc do przechodni rejowowej, wiec dawaj na drugi koniec bytomia i dopiero tam wyciagneli idz kleszcza. dopiero sie wbijal, i byl taki malutki. brrrrr ja naprawde mam coraz gorsze zdanie o sluzbie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tym cudownym dniu jakim jest dal nas Dzień Matki❤️. Dużo słoneczka i usmiechów nam życzę:) Dziewczynki zachwycone wczorajsza wycieczką. Były w mini zoo i było tam ognisko. Tylko Agnieszka była rozżalona, że w autokarze Julia chciała z Nia usiąść i Agnieszka nie mogła sobie porozmawiać z koleżankami i kolegami. Dzisiaj idę z Krzysiem do lekarza. Bo nic się nie poprawiło. Jak miał katar i kaszel tak ciągle ma:( Elizabetaa🌻 no to miałaś wczoraj dużo nerwów. Najważniejsze, że już po wszystkim. Agnieszcce tamtego lata wszedł kleszcz na wsi jak była z Konrada Mamą w głowę, ale już urósł sporo, też pojechali do chirurga i wszystko było ok. Tylko, że Mama sama wyjeła go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkiego najlpeszego, najcudowniejszego, najpiękniejszego dla NaS- mamy, mamusie i mamuśki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Elizabetaka o sużbie zdrowia szkoda pisać :( dobrze że mimo to wszystko pomyślnie się skońcyło:) Joasiu super że dziewczynki zadowolone, dużo zdrówka dla Krzysia🌻 Dziś Adaśko pojechał odebrać prawo jazdy a po południu wybieramy się autkiem po zakupy :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najgorszy dzień Matki jaki miałam:( Krzysiu ma zapalenie oskrzeli i płuc i może to być spowodowane astma alergiczną. bo poza lekkim katarkiem i okropnym kaszlem (który najprawdopodobniej jest spowodowany katarem) nie ma żadnych obajwów. Jest wesoły i radosny, nie marudzi nie gorączkuje. I ma krostki na buzi. Dostał anybiotyk i coś na alergię. W poniedziałek ma przyjśc lekarka do Niego i ma zakaz wychodzenia z domu. Konrad juro spróbuje podzwonić po poradniach alergicznych i pulmonologicznych. O 15 ma przyjść Konrada Tata i ma zostać z Krzysiem, a ja pójdę po dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 no to życze udanej wycieczki autkiem i oby zakupy się udały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tyle różnych lekóów Krzysiu dostaje, że brakuje mi dnia:( A co tutaj takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×