Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość lowczyk
Mam pytanko prizpassy służa do aktywowania max packa, którego wygramy w grach w prizee? czy prizee pass to to samo co max pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee...
Słuchajcie, ja już nic nie rozumiem! Powiedzcie mi, co to jest Max Pack, Prizeepas i Jackpot! Jak je zdobyc? Do czego służą? Czy coś jeszcze takiego można zdobyc? Proszę was! Jestem początkująca... Wytłumaczcie mi to od A do Z! Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee...
naprawde was proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee...
jak skasowac swoje konto na prizee? plis o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee...
jak skasowac swoje konto na prizee? plis o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
otworz jeszcze ze 2 z tymi samymi danymi co wypisywalas wczesniej to w koncu Ci zamnka sami😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowca
Utworzenie paru kont z takimi samymi danymi nie jest najlepszym pomysłem... ;/ ----wejdz w 'your account' > Signing off > ok----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiaj.avatary.pl
widze bardzo interesujecie sie grami na prizee, ja tez w to gram juz dlugo, skorzystalem ze sklepiku tylko raz i wygralem swiecacy dlugopis, teraz do polski wysylaja jeszcze lepsze nagrody co zacheca do granai i wykorzystywania maxpackow, dlatego jakby ktos chcial je nabyc bardzo tanio to zapraszam na www.zarabiaj.avatary.pl do sklepiku :) jak sie kupuje hurtem to wychodzi naprawde tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do użytkowniczek prizee, które banki na pewno realizują czeki prize?i jakie procenty pobierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebt25
Najlepsze strony na których można zdobyć różne kody: Allopas B i A, Priz i wiele wiele innych www.darmowekody.prv.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka22
Ja juz wygralam kilka nagrod m. in skakanke elektr. 3 radyjka, maskotke zabke. Mozna miec na prizee kilka kont z jednego komputera ale trzeba wtedy podać inne dane i adres. Inaczej mogą zablokować konta, co jest zgodne z regulaminem. Niektorzy sie rzucaja ze co z siostrą , (lub bratem) ktora też chcialaby pograc itd. Sprawa jest prosta.. mozna grac na jednym komputerze. Ale nikt sie nie przyznaje ze kilka kont jest mu potrzebnych do zbijania kasy ;) zachlannosc, ot co. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Mam nowy adres kilka dni temu dostałam od nich gadżety ( dwie zapalniczki, długopis i dwa otwieracze).Zależy mi na jednym konkursie „Badania całowania”, więc mam taką prośbę abyście się rejestrowali się, chociaż 2 razy z mojego linka, potem napiszecie na mojego e-maila, jakie nicki macie a ja wam prześlę adres do tej firmy.Mój link: www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=13942e-mail: ola.ola0@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania całowania - sprawdź
www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=13942 Sprawdz czy wygrałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patri20
Na find-jeux nie musicie polowac na PrizPassy, mozecie lapac też SpeedCody które są nieco droższe, lecz także działają na Prizee. Po za tym mam jeszcze jedna stronkę z kodami konkretnie www.yacado.com/inscription.php?parrain=patri20 . Chcialbym abyście zostawili tam moj nick. Opis rejestracji i zdobywania punktów: http://www.prizee.pl/yacado.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobroduszny
Ja niby wygrałem radio i mi nie wysłali oszustwo szkoda czasu na tą gierke lepiej poszukac czegoś lepszego nie polecam pozdro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaw48610
hej jestem nowa i gram od wczoraj na prizee o co tam chodzi niech mi ktos kompetentny wyjasni,ile placi sie za przesylke i kto ja dostarcza nasza poczta polska czy kurier od nich ,nie moge w to uwierzyc zeby tak za darmo cos dawali tylko za granie w gry(przesylki do innych krajow sa drogie a chyba zaloga prizee nie ma z tego wysylania i grania na ich stronce zadnych profitow ale moze sie myle)Przeczytalam na tym forum ze jak chce zamowic np brelok i jest wieksza liczba chetnych to czekam w kolejce i mam pytanie ile czasu czekam na zamowiona rzecz i czy jak jest sytuacja ze na jeden przedmiot jest duzo chetnych i trzeba czekac to dostaje go tylko czesc osob a reszta nie czy dost.wszyscy tylko to wydluza sie w czasie z powodu kolejki? niech mi ktos odp moze juz ktos z was lub z wasz4ej rodziny cos juz wygral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaasiaa
hej a na tmtej stronie z ta gra to jak sie zmienia jezyk bo tam nie znlazlam w tej ikonie polskiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh gra jest super.I pwoeim ze z maxpackami ejst jeszcze fajniej mnostwo kasy w tych grach tygodnia za ostaniego max packa co kupilem w sumie wygralm 4bubz calutkie 4 bubze.A za mapacka zaplacielm 4,8 zł na alegro.Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie darmowe maxpacki!! wejdzcie na strone http://www.packbarre.com/?pa=12946 Rejestracja 1.wejdz na link http://www.packbarre.com/?pa=12946 i wybierz S\'inscrire 2.Uzupelnij Email - email Password - haslo Confirmer - powtarzamy halo 3.Zaloguj sie, kliknij na Telecharger la packbarre - rozpoczynie sciaganie bara, zainstaluj go. 4.Pozniej otworz bara i zaloguj sie. Zaczynaja wyswietlac sie reklamy, za co dostaniesz procenty :), przypominam 100% = maxpack. Dostaniejsz jeszcze email potwierdzajacy :) w razie pytan pisac na gg 5921716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tRUSKAW48610 ZA przesyłke nic nie placisz.. to jest darmowe.. a oni zarabiaja jak sie odnich kupuje maxpacki ii gra w te gry płatne.. w kolejce musisz stac jest okreslona ilosc tych nagrod.. ja jeszcze nic nie wygrałam zbieram na toster, ale znam osoby co wygrały juz nie raz ;) wiecie co to maxpacki? gdy masz maxpacka mozesz miec 15 lub 45 parti gry, zalezy od wyboru gry.. do tego 2 inne gry oraz gra tygodnia!! waiadomo zeby miec kody do maxpacka trzeba zaplacic ale teraz mozecie miec darmowe maxpacki!! checie darmowe maxpacki!! wejdzcie na strone http://www.packbarre.com/?pa=12946 Rejestracja 1.wejdz na link http://www.packbarre.com/?pa=12946 i wybierz S\'inscrire 2.Uzupelnij Email - email Password - haslo Confirmer - powtarzamy halo 3.Zaloguj sie, kliknij na Telecharger la packbarre - rozpoczynie sciaganie bara, zainstaluj go. 4.Pozniej otworz bara i zaloguj sie. Zaczynaja wyswietlac sie reklamy, za co dostaniesz procenty , przypominam 100% = maxpack. Dostaniejsz jeszcze email potwierdzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×