Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość olga olga
teraz doczytalam na forum prizee ze wystarczy wpisac "triforce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descramblerr
na http://www.prizee.ovh.org w dziale Bybly \ Rozmowa z rybka macie opisane to jak zamowic Triforce jak i jak po nieudanej probie zamowic ponownie.. na stronie roziwniez masa innych (moim zdnaiem) ciekawych informacji... a ciagle sie stronka rozwija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tam jest napisane
jak zmowic ponownie? bo ja nie widze:D moze slepy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle szukalem
:D a ile razy mozna podejsc do tego zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
a zna ktos tego typu stronki tylko angielskie ( nie chodzi mi o jezyk bo na niektorych mozna zmienic, ale o typowo angielskie stronki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Na podstronie rozmowa z bubbly stoi jak byk pod pozycja 6 Recommencer Triforce ..... Tylko 2 razy mozna podejsc do Triiforce.. wiec radze zaczac zmagania kiedy juz bedziecie pewni ze uda wam sie zakonczyc wszsystkie trzy gry w wymaganym czasia... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyskaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
piszmy cos bo nam topik wygasa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się. Piszemy!Piszemy! Klawiatury w dłoń!:D to może opowiem jak u mnie naprizee. A ostatnio baaaardzo dobrze. Wygrałam 1 euro a zgadnijcie gdzie... w cocktailu cociaz wcześniej uważałam to za niemożliwe. A cuda sie zdarzają...faktycznie kiepskawo z tymi nagrodami bo na polski rynek same takie nie ciekawe:( oj szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
na prizee.prv.pl jest pare osob ktore chca zrobic co w rozdzaju apelu - zapraszam do poczytania i o przylaczenia sie do apelu jesli to kogos interesuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
o co chodzi w tej nowej grze tymczasowej?? u mnei wogole nei jest dostepna... powiedzcie co zrobic zebyw nia zagrac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa
wykorzystalam juz max packa, tego po 5 dniu.... ale nie jest dostępna, chyba z emusialabym teraz wykorzystac jakiegos... kurcze, skomplikowane to jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
Nie wiem dlaczego, ale juz od jakiegos czasu mam problemy z Sinky Frog :( Otwieram gierke, zaczyna sie ladowac i koniec... jakby sie zawieszala :( A kiedy wracam do strony glownej, to pokazuje mi, ze juz gra zostala wykorzystana :( Od 3 dni juz tak mam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
do mnie wlasnie dzis dotarla nagroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek
co dostałaś za nagrode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
zycze powodzenia :) ja zakupilam wczoraj los na tombole na klapki, ale niestety mnie nei wylosowali :p niedlugo bede na nie polowac ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Do mnie nagroda dotarła 19.09 .. niedlugo na mojej stronce screany nagrody.. :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Olga Olga a czy mogla bys mi przeslac fotki nagrody.. oczywiscie jesli chcesz.. to umieszcze ja na stronce ... Pozdrawiam http://www.prizee.ovh.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwusia
pewnie juz ktos o to tutaj pytal ale nie chce mi sie czytac wszytskiego. dostał juz ktos z was cos z prizze? a konkretnie to chciałabym si dowiedziec czy to odbiorca pokrywa koszty transportu tej paczki a jak takk to ile zapłącilicie i za co?z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim znalazłam baaaardzo fajną stronkę o prizee po polsku rzecz jasna, wiadomości bardzo fajnie opisane, strnoka z tego co zauważyłam dopiero się rozrasta więc zaglądajcie tam często bo bedzie coraz więcej info, jest także foru:) Myśle że znajdziecie wszystkie odpowiedzi na swoje pytania oto adres tej stronki http://www.prizee.web.up.pl/ Polecam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę
"For the first time, you have chosen a present in the gift shop. Thank you! This present being available only in limited quantities, a draw shall take place soon so as to determine the winners. If you are one of the winners, the amount corresponding to the previously chosen gift will then be debited from your Treasure Chest. The presents that have been won are directly shipped after the draw. Thank you for your loyalty." Czy możecie mi powiedzieć o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste podziękowali ci w prywatnych wiadomościach za pierwsze złożone zamówienie w gift shopie, zamówiłaś coś a oni przysłali ci odpowiedź że jesli zostaniesz wylosowana pobiorą piedziądze z twojego konta - kuferka. Czy wszystko jasne??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę
dziekuję Ci bardzo. bez znajomości języka zupełnie na oślep się tam poruszam.;) wybrałam czek na 10 euro. ale nie pytano mnie o numer konta bankowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu mieliby pytać? Przecież oni wysyłają czek i ty go realizujesz ich konto jest podane na czeku, ty nie musisz nic podawać ja tam z angielskiego to jakoś ciągnę(dobrze:D mi idzie:P) ale francuski to już leże:O no ale w końcu mogłam pomóc więc sie cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę
dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×