Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość Łodzianin
Justyna B. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
dokladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
wiecie tak juz sobie teraz siedze na spokojnie:) i mysle, ze zadna kasa z prizee nie jest warta tyle co radosc z nawet takiej nieprzydatnej mi nagrody :) to tylko dwa euro a cieszylam sie jak wygralam jak male dziecko :P w moim zyciu to dopiero 2 wygrana rzeczowa:D to naprawde frajda :) sam fakt, ze mnie wylosowali :P to juz cos, pozdrawiem wszystkich i serdecznie, zycze wysokich wygranych i wielu upominkow 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Te usteczka byly skierowane do mnie ? :D Masz racje, fajnie jest cos wygrac szczegolnie gdy sie tego nie spodziewamy. Kiedys nie mialem co robic i rozwiazalem krzyzowke w przegladzie sportowym, wyslalem nie zwracajac uwagi co mozna wygrac. Jakie bylo moje zaskoczenie i radosc gdy okazalo sie, ze wylosowalem pilke z podpisem znanego pilkarza :) Bylem w siodmym niebie. Szkoda tylko ze pilka byla cienkiej jakosci i po kilku miesiacach bylo do niczego :D Ale co tam, wazne ze udalo mi sie ja wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Olga olga to jak dojdzie do ciebie ta kolorowanka i masz mozliwosc to przeslij jej screana a wzuce na swoja stronke... Łaodzianin wielkie dzieki za ten przyszły screan ktory mi wyslesz.. ja czekam na notatnik bo wygralem go w Gift Ticket... :D a jua od 8.09 mam status send :D Pozdro ALL !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
No i dzis kolejny PrizzPas z Find-Joux :D Jednak oplacalo sie tam zapisac zey dostac max Paca(dodatkowe) szanse gier w Prizee .. jak sie tam zapisac i wszystko o tej dodatkowej stronce znajdziecei tu http://prizee.ovh.org/web/jeux.html Pozdrawiam i zycze milej gry!! http:www.prizee.ovh.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
Mam do Was nastepujace pytanie:) czy nie wiecie czy w grze Sinkyfrog's Ark zawsze dostaje sie 1 euro po wskoczeniu na 16 levelu do wody? czy moze to tylko jeden raz dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Z cała pewnoscia tylko jeden raz bo tak to za dobrze by bylo.. Pozdraiwiam... Jesli chcecie wygrac wiecej na prizee zapiszczie sie tez na to co pisalem wyzej.. i zbierajcie pkt ktore wymienicie na dodatkowe szanse na Prizee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssss
nie moge grac na fix cos tam :( zalogowalam sie juz dawno wchodze spoko wszystko, loguje sie jest ok, chce zagrac to mi sie wyswietla jakas stronka z trzema takimi tabelkami i ciagle cos no nie moge zagarc buuu :( moglibyscie tak w "pigulce" napisac ile pkt trzeba miec zeby zdobyc prizz pass na: 1) fix dejueux (wiem ze cos w nazwie pokrecilam ale nie chce mi sie sprawdzac) :) 2) gratto code 3)cashkado dziekuje bo juz sie gubie w tym wszystkim, prosze napiszcie ile w kazdym trzeba zdobyc pkt. zeby zdobyc max packa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak na find-jeux na prizza potrzeba 70.000 pkt i tyleż samo na cashkado na tym trzecim niestety nie wiem ale łatwo sprawdzisz skoro tam grasz na tej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
chyba raczej 700 000 pkt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
na cashkado 70 000 reszty nie wiem bo tam nie gram, tu zbiera sie punkty dosc wolno, okolo 2 miesiecy potrzeba na kod:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
sluchajcie a jak u Was z tymi podkowami? czy ktos z Was chociaz je widziala? ja poluje na nie juz jakis czas i nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Na Find-Jeux napewno 700 000 pkt zbiera sie okolo 1 lub 1,5 miecha.. zalezy jak sie i w cos sie gra.. nio i od szczescia.. :P Podkowy widzialem i to juz nie raz... moze juz jutro na mojej stronie http://www.prizee.ovh.org beda zamieszczone dokladne godziny pojawiania się poszczegolnych podków :P wiec zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
godziny pojawiania sie podkow sa podane na forum prizee, wiec kazdy moze sobie wejsc i zobaczyc, ale bardziej skompilowane jest czychanie na nie:D moze mi sie kiedys uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssss
ja oczywiscie znowu niezorientowana :( no ale mam inen sprawy niz przegladanie nowinek prizee ;) o co chodzi tak po krótce z tymi podkowami i gdzie godziny można zobaczyc? please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
wiecej na ten temat na forum prizee lub na polskim forum o prizee: prizee.prv.pl tam jest wszystko dokladnie opisane i nawet jest pokazane gdzie one maja sie pojawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
sluchajcie, mam pewien problem:O mianowicie nie moge wziac max packa za kod bo ciagle pojawia mi sie tylko mozliwosc wziecia go poprzez karte VISA :O kto mi wytlumaczy o co chodzi:O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
nio mianowicie,, ja ci moge powiedziec.. ta inf jest poufna ale niech bedzie :P wchodzisz tak jakus niby chiala zaplacic za max karta.. i okienko ktore sie uruchomi zamykasz a na prizee pojawi ci sie miejsce w ktore mozesz wpisac kod ktory masz i po sprawie.. w zamian za te inf moze sie zapiszesz na mojej stronie do jednego prrogramu .. jest na http://www.prizee.ovh.org o gory strony jest cos jak Sponsor.. i tam sa banerki jak by cos to zapiszcie sie do polsiekgo ebay.pl jesli jeszcze tma nie jestescie to jest zupelnie darmowe.. lub Ilove.pl tez zupelnie darmowy zapis do serwisu rankowego :D Z gory dzieki .. Pozdro ALL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja klikam,klikam na flage angielska i caly czas mam po francusku.Pojecia nie mam,czemu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
po pierwsze to juz otrzymalam info na prizee.prv.pl dlaczego tak sie dzieje i nie jest to poufna informacja to raz, a dwa to co w tej chwili robisz to jest nic innego jak spam i moglbys sie wstydzic zamieszczania tu takich informacji!!! poza tym mielismy sie tu wymieniac informacjami, a nie zasilac Twoje konto za nowych zarejestrowanych uzytkownikow. Zastanow sie troche nastepnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Ooki przepraszam .. ;/ glupio mi teraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
spoko, uznajmy, ze nie bylo tematu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
dokladnie tylko wtedy mi to zadzialalo :) a teraz podpowiedz dla szukajacych podkow: aby strona szybciej sie ladowala nalezy w narzededziach internet explorer wylaczyc pokazywanie na stronie obrazkow, w moim przypadku zadzialalo, ale i tak jeszcze nadal ktos jest szybszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
gratulacje :) kupil go czy licytowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
"triforce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
aha ten kod mozna wpisac podobno nie 50 dnia, ale od 50 dnia poczawszy i mozna wpisac go tylko dwa razy i miec dwa podejscia do ukonczenia tych 3 gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
wiec tak jeszcze na innej stronie znalazlam ze nalezy wpisac: "Peux-tu me parler de la Triforce ?" potem masz 30 na ukonczenie 3 gier: Prisme - 12 poziomów, Ange Gardien - 18 poziomów i Intrusion - 24 jesli Ci sie uda dostajesz 3 trzy PrizPassy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×