Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z klasą

Babska kawiarenka

Polecane posty

widzę że dzis już z zadną z Was nie poklikam szkoda zaraz muszę znikać :( :( :( to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion
Moje kochane dziewczyny .Zapomnialam wam napisac ze ja przeciesz jutro jade na urlop .Bede za dwa tygodnie to wszystko wam opowiem jak bylo .Musialam to wam napisac bo jeszcze pomyslicie ze was olalam a ja bede za wami tesknic .No to pa dziewczyny i nie pozwolcie zeby ten topik umarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety, jaka beznadziejna sierpniowa pogoda, nic dziwnego, że jeszcze wszyscy śpią 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczova
U mnie od trzech dni jest ochydna pogoda 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczova
Zamawiam kawsko! Najczarniejsze z czarnych :( Bez cukru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez prosze. Kawusie oczywiscie. NO po pierwszym lyku, moge juz swiadomie, a nie na spiocha powiedziec dziendobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, czy możecie mi zasugerować co mogę kupić na imieniny ciotce po 60-ce? Ciotka jest w stylu Pani Dulskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczova
Hmmm... Może jakąś ładną pościel, może coś do kuchni - jakiś komplet eleganckich szklanek albo coś niepraktycznego, np. perfumy czy biżuterię (np. łańcuszek z zawieszką, bransoletka albo broszka). Pomysłów może być mnóstwo tylko trzeba dobrze rozejrzeć się po sklepach. Zależy też do jakiej kwoty chcesz coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkie koleżanki bardzo cieplutko dopiero wróciłam z zakupów i już nic mi się nie chce a tutaj domek trzeba oblecieć, ale cóż trzeba to trzeba u mnie też pogoda okropna jesień nastała zimno i pada deszcz wypiję herbatkę i zabieram się za robotę wpadnę popołudniu zobaczyć co tam u Was słychać a z tym prezentam dla ciotki to problem jeśli nie jest Ci tak bliska może dobre czekoladki i bukiet kwiatków wystarczy, ale to wszystko zależy jaka kwotę chcesz przeznaczyć, nie wiem czy moja rada się na coś przydała ale starałam się :) i chyba nic innego mi w tej chwili do głowy nie przychodzi narazie buziaki pa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczova
No właśnie. Bukiet kwiatów i czekoladki też mozesz kupić. Może i nie jest to jakiś trwały prezent ale na pewno bardzo klasyczny i elegancki. No i na pewno nie jest to jakiś osobisty prezent. Ja tez mam raczej kłopot z kupowaniem prezentów. Czasem trzeba się nieźle nagłówkować a i tak nigdy nie ma pewności czy prezent rzeczywiście bedzie komuś odpowiadał. Ja najbardziej nie cierpie kupować prezentu dla mojego faceta. Tortury niesamowite. Zawsze mam problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki :D no i pana rownież:),widzę,że coraz częściej nas panowie odwiedzają...Ja dopiero wstałam,pogoda okropna,jakby jesienna:o Mykam na śniadanko,potem do Was zajrzę,bo jeszcze zakupy przede mną.Życzę miłego dnia,papatki 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczova
Kurcza co mi się taki wielki odstęp zrobił ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) ja wstałam już daawno ale takie tam miałam rzeczy do roboty. na zakupy chodzić nie muszę, więc standardowo nic nie robię. ale w końcu od tego są wakacje :) zajączek- wczoraj poszło właśnie o moje nicnierobienie....jak to można mnieć 21 lat i nie pracować!! a kto do cholery chciał żebym poszła na dzienne? szkoda gadać, ale takie kłótnie to standard niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pomysły. Postanowiłam kupić książkę o podróżach - ciotka lubi zwiedzać - i kwiaty. Myślę, że to dobry pomysł, tym bardziej, że ciągle dostaje od wszystkich to samo, czyli patery, szklanki i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotopulo super pomysł chyba Ci za bardzo nie pomoglyśmy ale licza sie checi :) no dziewczynki troszkę porobiłam obiadek wydalam teraz znikam bo mam jeszcze robotę a i tak widzę że żadnej z Was nie ma pozdrowinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczova
Z tą książką to nawet nie wpadłabym na to i też uważam że to świetny pomysł. Widzisz, Ty sama znasz swoją ciocie lepiej niż my tutaj i wiesz czym się interesuje, wiec sama dokonałaś jak sądzę najlepszego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczova mi się zdaje ze to byl facet ten co prosił o poradę w sprawie prezentu :) kurcze nie moge sie oderwać od kom tym bardziej ze mężusia nie ma w domu więc nie bvędzie komentarzy :) ale nie teraz juz idę naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny . Nie wiem , czy dobrze trafilam , ale skoro babska kawiarenka to poprosze jedna kawe i sie troche wygadam . Kolezanek u mnie brak , podazylam za mezem 400 km zostawiajac za soba wszystko . Przez te szesc lat dorobilam sie tylko dzidziusia , nerwicy i wrzodow zoladka . Moj maz traktuje mnie jak pamiatke , juz niepotrzebna , ale ciezko sie z nia rozstac . Jest mi zle , bardzo zle . Zastanawiam sie , ile moge jeszcze zniesc . Mam 30 lat , a czuje sie jak staruszka . Nie mam wlasnego zycia , wlasnych spraw , a ostatnio dotarlo do mnie , ze nie mam do tego prawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczova
A mi się z kolei wydaje że to była kobieta bo wyrażała się o sobie w rodzaju żeńskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Kuchcik nie wiem czy to jest pocieszenie ale znam tyle babek co mają takie same problemy, kurcze moze są dni kiedy jest fajnie? napisz mi jeszcze czy pracujesz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię kuchciku!!! :) wiem ze Ci napewno ciężko zdala od znajomych i najbliższych co mam Ci powiedzieć ja juz jestem po 30 i wierz mi ze i u mnie bywaja takie dni, że mam ochotę rzucic wszystko i wyjechac choć na parę dni sama odpoczac przemyslec pare spraw, ale są dzieci i nie mogę ich zostawić ja pracuje, wychowuje dzieci prowadze dom i tak w zasadzie w kółko bez żadnych wiekszych niespodzianek czasem ta rutyna doprowadza mnie do szału ale chyba juz sie z tym pogodziłam, a moze na to pozwoliłam poprostu żyję czasem marze sobie ze spotka mnie w tym moim życiu coś pięknego nie wiem co to by miało być ale moze ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchcik moze porozmawiaj z meżem wiesz tak delikatnie bez krzyków i opowiedz mu o swojich rozterkach zobaczysz co on na to powie nie martw się moze się wszystko ułoży :) ale ja tutaj widzę że piszę sama do siebie szkoda mężusia nie ma w domku porobione wiec mam luzki wprawdzie nie wiem jak długo narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zajączek, być może już Cię nie ma a jeśli jesteś to może ucieszy Cię to że ja się pojawiłam, synek śpi mam nadzieję że jeszcze chwilkę to potrwa a mąż dał mi dojść do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jesteść zajęte albo odpoczywać po całym tygodniu pracy, szkoda bo ja akurat znalazłam chwilkę dla was.Ale to nic bardzo was serdecznie pozdrawiam, jeszcze chwilkę będę i jutro się odezwę napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski kobietki moje i wszystkie nowe:) No Pomarańczova nam się wkońcu rozkręciła ;) :P Życzę wszystkim udanego weekendu,ja powoli szykuję się na wypad,troszkę się rozerwać na mieście,pewnie zaglądnę wieczorkiem,pozdrowionka:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już nie zabawię tutaj za długo maż wrócił, a teraz poszedł na drugi kom popykać w grę ale pewnie dlugo tam nie zabawi bo dzieciaki nie sa uszczesliwione ta sytuacją :) w razie czego życzę Wam wszystkim super wieczorku sobotniego i milutkiej niedzieli trudno mi powiedziec czy zajrzę jutro ale postaram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie mam ochoty na żadną zabawe- tzn wyjście itp. Czekam do jutra na mojego Aniołka, bez niego nie mam ochoty nigdzie imprezować...dziwne, bo zawsze uważałam że weekend bez imprezy- to week stracony :D a teraz siedzę sama w domu, cała rodzina gdzieś wybyła, a ja jako ten osobnik siejący zło, zostałam sama. przynajmniej mogę robić co mi się podoba, bo tak to nawet od wczoraj unikam bliskich spotkań z resztą familii.....no jedynie siostra wyjątek.ehh, cóż za \"miła\" atmosferka! :-/ mam nadzieję że im wkrótce przejdzie. A Wam wszystkim życzę udanej soboty, cokolwiek miałoby to oznaczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×