Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z klasą

Babska kawiarenka

Polecane posty

Gość orion
Bardzo chetnie pogadam .Ja jestem orion i mieszkam wsrod gwiazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale to forum jest BABSKIE
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie dziewczyny więc o czym macie ochote pogadać? :) Do panów -bez obrazy-ale jak pisze ze babskie to po co tu wasze złośliwości :P załóżcie sobie męskie i bedzie oki ,nie to zebym wyganiała,ale nie musiscie sie tu na nas boczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wam tylko przyjdzie na myśl,i o czym bedziecie chciały o kazdej porze dnia i nocy-piszcie ;) to własnie jest najfajniejsze-taki spontan;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu nie ma zadnego
faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion
Z takiej odleglosci liczonej w latach swietlnych Widze ludzi jako cos wyjatkowego i niezwyklego .Nic nie moze sie rownac z czlowiekiem to piekne zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion
Kurcze lece bo maz wrocil z pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może porozmawiajmy o ludziach. :) Kobieto z klasą, czy rzeczywiście Twoim zdaniem ludzie, to \"takie piękne zjawisko\", jak określa to Orion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o ich wyjątkowość jako istot żyjących na ziemi, chodzi mi raczej o kontakty międzyludzkie w kontekście ich wad ich zalet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion
Mam nieślubne dziecko z 46 letnim spoconym konduktorem z Białogardu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklopotka>> czy m.in chodzi Ci rowniez o tchorzostwo i podszywanie sie pod innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcik, o to też ;) Kiedy widzę tych podszywających się pod inne nicki mam wrażenie, że brak im odwagi by napisać coś z sensem pod czarnym nickiem. Do tego, to wcale nie jest śmieszne. Świadczy o jedynie o pustogłowiu podszywacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, zbyt szybko piszę - miało być Efciak :) mam nadzieję, że nie masz mi tej pomyłki za złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion
Zakłopotka w ogromnym skupieniu wylizuje odbyt mojemu psu (2 letniemu pekińczykowi), zajadając potem z wielką pasją jego dzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakośćPierwsza >> bo moze poprawka jakas jest konieczna ;) nie martw sie, ja jak umyje okno, to golabki robia zrzut na nie ;) nie wiem co jest gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklopotka >> no co Ty, zdarza sie kazdemu, a podszywaczowi glupoty nie ma co gratulowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakośćPiersza >> chyba rozumiem Twoja strategie. Napracujesz sie przed urlopem a potem bardziej doceniasz wypoczynek :) no i porzadek masz od razu (2w1) Sprytnma bestia z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakość pierwsza --> nie martw się, okna mają to do siebie, że lubią się brudzić ;) A gdzie wyjeźdzasz? Pochwal się :) Efciak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja tez mam pecha,jeśli chodzi o mycie okien:o,moja mama tez zawsze miała, a teraz na mnie przeszło,hehe:) Co do podszywaczy,szkoda na nich zwracać uwagę,przecież tego od nas oczekują,a ze są denerwujący to druga sprawa,widzę,ze nam się troszkę zaludniła kawiarenka :) Cieszy mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam mozna się przyłączyć??? ja też mam pecha jeśli chodzi o mycie okien ostatnio myłam jak byłam w zeszły tydzień na urlopie piękna pogoda niebo niebiesciutkie i co po południu przyszła ulewa i po oknach życie jest okrutne a co do podszywaczy na topikach to miałam przejścia z takim jednym przesladował mnie gnojek jak nie wiem gdzie bym nie napisała zaraz menda sie przywlekła ostatnio mam spokój i całe szczescie pozdrowiona dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Zajączka w naszych skromnych babskich progach:) :D A wybiera sięktóraś na wakacje? Bądz była? Jak jeszcze nie:o cały czas praca :( pozdrawiam wszystkie kobitki ;) Zarzućcie jakiś temacik?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakośćPIerwsza >> podziwiam, bo jesli chodzi o mnie, to taki spontan odpada: musze wiedziec, co, gdzie, jak ;) kobieta z klasa >> zajaczek >> klub myjacych okien na prozno nam sie powieksza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×