Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anouk

Kto się wydaje za mąż w październiku?????

Polecane posty

Gość wkrótce żonka
No witam!! :-) kobietki które juz są PO opowiadac!!! jak było i w ogóle :-) ja ciągle jeszcze czekam na ten dzień i juz nie moge sie doczekac :D to juz za dwa tygodnie :D pozdrawiam i czekam na relacje odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
u nas pięknie było cudna pogoda bajkowe wesele teraz zbieram glosy z gratulacjami nawet nasz ktorki wypad miodowy byl w cudownej aurze jesieni :) bosko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
a jak było u innych forumowiczek? jak przygotowania u tych, co ślubują jutro???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
Witam! ja mam jeszcze troszke czasu i zasadniczo zostało mi zorganizowanie kolacji dla gości bo nie robimy wesela tylko w domu taki skromny poczęstunek :-) pewnie nie będzie tak skromnie bo obliczyliśmy koszty i razem z alkoholem wyjdzie nas to ok. 600-700 złotych... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
zapomniałam dodać ze spodziewamy sie ok. 20 osób :-) i oczywiście planujemy ze zabawa sie rozkręci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsups
no dalej bo nam temat padnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
No kochane!!zadna sie nie chwali jak było!!?? ja juz pojutrze trzymajcie kciuki bo mam stresa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już żonka
Ech juz po wszystkim... było cudownie przepięknie, mogłabym wyhodzić za mąż co tydzień :P hehe wszystkim młodym parom życzę dużo szczęscia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×