Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anouk

Kto się wydaje za mąż w październiku?????

Polecane posty

Gość jaaaaaaa
lilijeczkka___my jak sie wybierzemy w podroz to do Karpacza! moja tesciowa jest całkiem ok.(rzadko ja widuje),a twoja teraz taka nerwowa czy w ogole? A wiesz z tym kwiatkiem to ja nie wiem gdzie go przyczepic, ale raczej w kieszonce jak sie tak zastanowie-masz juz wybrana wiazanke ? i nie przejmuj sie na pewno po slubie da wam spokoj, chyba ze bedziecie razem mieszkac to moze byc ciezko! wkrótce żonka----> nie wiem czemu ale nie moge otworzyc tej strony ktora podałas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
witam skopiowałam link do tej strony ale może cos nie wyszło :-( przepraszam najlepiej wpisać w google meteo to zaraz pierwsza ze stron to ta właśnie :-) albo moze tu kliknąć to się uda :-) http://meteo.icm.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
nie, kurcze kliknęłam i się nie udało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak21
A JA MAM JUZ NIEDLUGO 22 PAZDZIERNIK HEH...ODCZUWAM DZIWNY LĘK....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam
10 layt temu w pazdzierniku-i byla piena sloneczna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
wkróce żonka____napisz co bedziesz miała na ramionach na slubie- ja nie moge sie zdecydowac czy bolerko cz szal ? i czy sciagnac jak bede w kosciele na mszy? a tak w ogole to juz wszytko macie załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
Witam!! Jaaaa 🌻 na ramionach bee mieć szal ale ciagle myśle co jeszcze włożyc bo przeciez bedzie zimno mi tylko w nim :-) ogladałam bolerka i etole ale wszystko nie takie :-( na pewno cos jeszcze włoże bo ja zmarzluch jestem :P ale do przysięgi zdejme na pewno (mam ślub troche nietypowo bo po mszy wieczornej w czwartek) kiecke mam w kolorze bordo a góra ecru mechate bolerko odpada :-( załatwione mamy prawie wszystko :-) w piatek odbieramy obrączki musimy jeszcze zamówic kwiaty. A dzis ide do fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękicie
a ja powoli zaczynam odczuwać zdenerwowanie........niby wszystko jest niby wszystko załatwione ALE.......... ja chcę tylko żeby było słonecznie, no tylko żeby nie padało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
witam dziewczynki !! napiszcie cos o swoich bukiecikach slubnych, bedziecie miały cos wygrawerowane na obraczkach ? bo my o tym zapomnielismy i tak sie zastanawiam czy czy nie dac tych obraczek do zrobienia ! a jak u Was beda wygladac podziekowania dla rodzicow -jakies prezenty, my mamy tylko kwiaty!trzymajcie za mnie kciuki bo ja w tą sobote ! pozdrawiam bardzo goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
my mamy wygrawerwana date ślubu żebyśmy nie zapomnieli o rocznicach :P a kwiatki to beda eustomy i gloriosy w kolorach czerwono-smietankowych :-) pod kolor stroju oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękicie
też mam grawerowane kwiatki róze, i eustomy- białe dużo zieleniny i dziurawiec do dekoracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek75
Dnia środa, 28 września 2005 09:42, Wkrótce Żonka napisała: > a kwiatki to beda eustomy i gloriosy w kolorach czerwono-smietankowych :-) > pod kolor stroju oczywiście Kurcze... przepraszam za to co powiem, ale to po prostu brzmi apetycznie :-) czerwono śmietankowe kwiaty :) eustrony i gloriosy... Jak jakieś pyszne greckie dania :) Chyba głodny jestem... idę do garów... Dziś moja kolej na robienie obiadku :) http://fotografiaslubna.mzdybel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
Witam! Marek 75 --- to naprawde nazwy kwiatów!! :D poleciła mi takie koleżanka-ogrodniczka bo ja sie na tym nie znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
eustomy to są najcudowniejsze kwiatki pod słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczkka
jaaaaa- niestety moja tesciowa jest taka zawsze i watpie w to ze po slubie sie uspokoi:( Co do kosciola jak mowil bede miec szal i to na calej mszy bo nasz ksiadz jest niezbyt zadowolony jak panna mloda ma odkryte ramiona wiec nie bede go denerwowac:) Co do bukietu bede miec podobny jak na tej stronce 4 bukiet od gory http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=322 a dla druhny mamy bukiet z cherbacianych margerytek. A na obraczkach mamy wygrawerowane "Na zawsze (imię)" i date slubu. Co do podziekowan to przed oczepinami chcemy podziekowac rodzicom i wreczyc im takie recznie robione podziekowania.Mielismy miec kwiaty ale zaraz zwiedna a tak cos zeby mieli na pamiatke. U mnie juz wszystko pozalatwiane tylko jutro jedziemy ubrac sale i ide do kosmetyczki i odebrac ciasto na poprawiny.Kurcze ale sie boje:)To juz pojutrze!!!!!!! Jaaaaaa trzymaj za mnie kciuki bo mam wczesniej od ciebie a pozniej jak juz ja bede po ja bede trzymac za ciebie:)Byle by przezyc kosciol a dalej juz poleci!!! A jak przewidywania z pogoda:)??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
Lilijeczka a gdzie mieszkasz to powem Ci jaka pogoda :-) u mnie w Katowicach niestety w sobote deszcz i dość chłodno :-( trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczkka
Ja mieszkam w Tarnobrzegu:)Wiec jaka pogoda bo dzis to od samego rana pada i zapowiada sie ze bedzie padac:(az mi sie cos robi jak jutro tak bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
Lilijeczka!! jutro w Tarnobrzegu nie powinno padać ale dość chłodno niestety...max 13 stopni :-( i pochmurno także ale moze wyjrzy jednak słonko choc na ten czas gdy bedziecie brac ślub :-) czego Ci życzę i w ogóle duzo szczęścia na nowej drodze życia :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsups
halo październikowe młode panny!!pisać pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
za tydzie o tej porze będę u fryzjera, mam już wszystko dograne i pozałatiane, sukienka wisi u rodziców, moj przyszly maz zna tylko kolor:P a teraz obmyslam alternatywe dla sesji zdejciowej w plenerze, czyli co zrobimy jak bedzie padac:P alkohol juz kupiony ciasta zamowione kwiaty tez owoce tez pozamawialam WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczkka
Czesc kochane ja juz na nogach od 5.30:)Na 6 do fryzjera a pozniej do kosmetyczki i juz jestem w domku i jestem baardzo zadowolona z fryzurki i makijazu:)Okropnie sie stresujei nie wiem co z soba zrobic:)Teraz tylko siedze i czekam az zacznesie ubierac i az przyjedzie moj przyszly maz;) A jak u was???? na szczescie u mnie narazie nie pada i oby tak zostalo jest zachmurzone ale moze wytrzyma z deszczem:)w kazdym badz razie but na oknie stal:) ja znikam troszke odpoczac i trzymam za dzisiejsze panne mlode kciuki!Za mnie tez trzymajcie:) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek75
Dnia sobota, 1 października 2005 10:30, użytkownik cała w błękitach odpowiedział na forum w temacie: > > a teraz obmyslam alternatywe dla sesji zdejciowej w plenerze, czyli co zrobimy jak bedzie padac:P Retty... moim zdaniem to nie problem... Po prostu umów się z fotografem, że w razie bardzo fatalnej pogody sesję zdjęciową przełożysz na jakiś inny dzień... Założę się że fotograf się zgodzi. W końcu to jemu zależy na uczciwie zarobionych pieniądzach i zadowolonych klientach... :P http://fotografiaslubna.mzdybel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijeczkka
Czesc kochane:) U mnbie juz po wszystkim i powiem wam ze bylo cudnie:)!!!!!!!!!Od samego rana chodzilam zdenerwowana a przed czekaniem na mojego meza myslalam ze zwarjuje tak sie denerwowalam:)Ale przyjechali i jak to wszystko zobaczylam az zaczely mi lzy leciec.......Moj misiek slicznie wygladal i jak zobaczyl mnie az jemu sie łezka zakrecila........W kosciele tez bylo cudnie: wzruszajaca msza na ktorej co chwile mi łza leciala i nie tylko mi, pozniej przy kosciele wspolne zyczenia i kazdy mowicy nam jak slicznie wygladamy i ze w nas jest sama milosc!! Ogolnie wszystko bylo po mojej mysli.Pogoda super dopisala, goscie tez i kazdemu zabawa sie podobala a orkiestra rozkrecila kazdego:) Ok 4 nad ranem wrocilismy do domu okropnie zmeczeni i bardzo szczesliwi ze juz jestesmy razem.A na drugi dzien pojechalismy na plener na ruiny zamku gdzie rowniez wszystko wyszlo super. A pozniej poprawiny gdzie rowniez sie wybawilismy:)Naprawde jestem bardzo szczesliwa i bardzo milo bede wspominac ten dzien.Jedyn takie przezycie...........Oby moje zycie z moim mezem bylo tak cudne jak wesele!!! A jak u was ???????????Zdajcie relacje?? Ja jutro wyjezdzam na tydz miodowy jak wroce dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
8-pażdziernikowe będziemy miałe extra pogodę i chyba te kapotki będą nam zbyteczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
cała w błekitach --- fajnie że juz mozecie sprawdzić pogode na ślub ja musze jeszcze poczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapooh
hej ja jestem 8-październikowa mam małego stresika, ale już nie mogę się doczekać pogoda też ma być ładniutka, wszystko gotowe chcę już już już już już :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce żonka
witam!! ale mamy piekną pogodę!!ja sie tylko modlę żeby tak było do końca października bo ja to jestem na końcu tej kolejki :-) no i ciągle martwi mnie brak odpowiedzi ze strony rodzinki, wybierają się do mnie czy nie... :-O pozdrawiam a jutrzejszym młodym pannom życzę duuuużo szczęścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
U nas piękne słonko świeci, super pogoda, a ja zaraz zaczynam maraton fryzjersko-kosmetyczny. Ufffff, to juz dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bede swiadkowac 15 i tez licze na piekna pogode zwlaszcza ze maja byc pozowane zdjecia w plenerze i jak nie bedzie w miare cieplo to ja poprostu zamarzne-bo mam sukienke z ktrotkim rekawem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×