Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

borsukowa

Pigulki w Czechach i Słowacji - pytanie

Polecane posty

Witam Juz z kilku źródeł slyszałam, że pigulki antykonceocyjne w Czechach można kupić o wiele taniej niż w Polsce. Podobno - mówil mi to nawet mój ginekolog - w Czechach uznawane są polskie recepty i mogę tam sobie kupić pigułki taniej. Sprawdzałam w internecie jak kształtują się ceny Harmonetu w tych krajach: - w Polsce za 1-dnio oopakowanie płacę 28 zl (opakowań potrójnych w Polsce się nie sprzedaje) - w Czechach za opakowanie pojedyncze zapłaciłabym ok. 18 zł (po przeliczeniu z koron na zlote). Tam jednak można kupić opakowanie potrójne, wtedy za listek placiłoby się koło 16 zł. - W Słowacji za opakowanie pojedyncze płaci się 15 zł (opakowanie potrójne wychodzi po 13 zł za listek). Jak więc widać, będąc w Czechach czy na Słowacji warto zabrać ze sobą kilka recept na pigułki... Problem jest tylko taki, że wiem na 100%, ze w Czechach można dostać pigułki na polską receptę, ale nie wiem czy na Słowacji też. Pisalam już do słowackich aptek maile z tym pytaniem - nie dostałam żadnej odpowiedzi. Dlatego jeśli któraś z Was może kupowala pigułki na SŁowacji, albo wie coś na ten temat, to będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millusia
Moge potwierdzic to,ze w Czechach pigulki Cilest mozna kupic z recepty od naszego ginekologa i zamiast placic 95 zl zaplacilam za 3 llistki koło 330 koron. No ze bylo to 3 razy tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×