Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziewczyny raaczej juz nie spia,Ninka w pracy(choc czasem w pracy tez nam odpisuje:) Maksiu pewnie dawno wstal to Karola tez juz nie spi:) A moze maja ladna pogode i sa na spacerku. Wiola nie daje mi pisac,jest marudna znowu te zabki...:( Co robi Destiny kiedy ty piszesz na kafe? Mojej corci to sie nie podoba woli jak bawie sie z nia:) to jest oczywiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh nie ma sprawy....odpisz jak bedziesz miec czas nawet jutro:) destinka-to aniolek,owszem dokuczny bardzo,ale jak ja pisze to ona sie bawi obok na podlodze lub oglad bajki na tv dziewczyny poddaje sie zapisalam z loli cala stronke...oh teraz to chyba tu bede dopiero w niedziele:) musza mi oczy odpoczac i kregoslup tez!! milego weekendu-jesli tu nie zajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - masz rację. Maks nie śpi dzisiaj od 7.30 z kilkoma przerwami w nocy. Niestety kiedy on jest na nogach ja nie moge siedzieć przy komputerze - nie da mi spokoju tak długo dopóki nie pozwole bawić mu sie myszką. To nic, że ma swoją ale niepodłączoną i nie świeci. Simonka - zdjęcia doszły, ale tylko jeden mail zawira zdjęcia. Piękna Twoja córeczka. Gdze poznałaś męża? Wybacz, że pytam ale chyba też jest czarnoskóry, co? Skoro jesteś jedyną Europiejką to musisz być niezłą atrakcją w swojej wsi ;)? Maks ma katar czwarty dzień i nic nie pomaga, więc popoludniu idziemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dawno mnie nie bylo (awaria kompa) , ale teraz bede tu zagladac w kazdej wolnej chwili. czy o tej porze tylko ja nie spie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie:) Najwyrazniej sie rozmijamy:) znowu nikogo niema?:( Wiola tez podobnie jak Maks lubi bawic sie myszka,i pstrykac zasilaczem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XBBNNNNNNNNNNN TFTFCVVFBDCD ZZZZZZZ OK MUSZE UCIEKAC WIOLA DORWALA KLAWIATURE ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam leonek wlasnie ucial sobie drzemke to mam chwilke dla siebie :) jak nie spi to niemam szans posiedziec przy kompie , odrazu lapie za klawiature albo mysz. na kolanach szybko sie nudzi i ucieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam Wam wczoraj, ale Maks znowu jst chory :( - jakaś infekcja górnych dróg oddechowych. Dostał Eurespal, krople do nosa, spray do gardła i nosa. W sumie zstawołam wczoraj w aptece prawie 100zł :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tylko na chwilkę, bo Martusia wiecznie spragniona jest mamy i nie pozwala mi nawet spokojnie porannej kawy odpić. Ona też chce coś napisać: u iibungfdkikm jokv4k9i x kos Oj, miałam urwanie głowy z zębęm przez ostatnie dni. W końcu wczoraj musiałam go usunąć, więc nie miałam kiedy zajrzeć. Ale lekcje odrobiłam. Wszystko przeczytałam. Simonka - byłam kiedyś w Stanach. Fajnie było, ale mieszkać tam nie chciałabym na stałe. Za daleko od rodziny. Loli - Ty rzeczywiście młodziutka jesteś. :) Karolina - Jak Maks? Mam nadziję, że już lepiej? Danti - pozdrawiam i może prześlesz fotki Leonka? Na razie! Wpadnę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie zazdroszę przeżyć z zębem :(. Maks zachowuje się takjakby wogóle chory nie był. Tylko dłużej i spokojniej śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ninko w mojej stopce jest odnosnik do stronki gdzie sa zdj. leo pozdrowienia dla Maksa-trzymaj sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Maksiu zyczymy mu duzo zdrowka i szybkiego powrotu do zdrowia:) Danti-ja tez czekam na fotki Leosia:) Ninko-ja tez mam problem z zebem:( tylko mnie nadal boli:( Simonka rzeczywiscie ma mnie dosyc bo dzis nie zajrzala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko jest zgrac sie w czasie. jestem teraz u mamy i korzystam z komputra od brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek jeszcze nie spi,Wiola wyjatkowo juz tak,tylko na jak dlugo?Ostatnio bardzo wczesnie wstajw przed 7 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wiem cos o tym,jak jestem z mala u mojej mamy lub babci to Wiola balagani u nich:) ale posprzatac tez trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore go do lozka i jeszcze pospi , albo kula sie pomnie i mezu.czasami tak nas wykonczy ze przed sniadaniem mamy juz dosyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×