Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość katinka78
do loli21 Natalcia jest poprostu super dla braciszka. Jast bardzo rozgarnięta jak na swój wiek i od początku ciąży(niespodzianki) starałam sie ją pozytywnie nastawić na przyjście dzidzieusa. Jak skończyła roczek to niewiarygodne ale mówiła już parę słów. Jak miała 1,5 to szło się już z nią całkiem nieźle dogadać. ps. Jestem z okolic Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka78
mój mały bardzo niespokojnie sypia. Strasznie się rzuca. W łóżeczku nie spi bo pomimo ochraniacza obijał się o szczebelki i co pół godzinki usypianko od nowa. mleko lub herbatka na zmienę nawet ze 4-5 razy Z córką niemiałam takich kłopotów. przed rokiem przesypiała całą noc. pa mamuśki oby wasze maluszki spały słodko do samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze jedno karmienie w nocy to duzo:O ala szczesciara zemnie hi hi hi. zycze przespanej nocy PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Widzę, że nie tylko moje dziecko tak niespokojnie śpi. Staram się jednak jej w nocy nie karmić. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti to hurtownia rybna AMUR moj chlopak tam jezdzi bo jest przedstawicielem handlowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w nocy Wiolka byla niespokojna i poplakiwala wiec spala z nami,wiec sie nie wyspalam:( Co do karmienia w nocy to tez czesto pije mleczko bo nie chce wypic calego od razu tylko na raty:( no ale ja sie juz do tego przyzwyczailam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje,mnie tez sie na tym zdjeciu podoba bardzo:) Dziewszyny co radzicie na porost wloskow? Jakies mikstorki domowej roboty?Podcinalam jej dwa razy wloski na wzmocnienie,ale i tak ma malo:) szkoda,ze nie odziedziczyla wlosow po mnie :( no i ze nie jest do mnie podobna:( a wasze dzieci kogo bardziej przypominaja:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, u nas włosków tez ciągle mało, chociaz ostatnio nawet takie małe \"kukuryku\" na czubku główki gumką związałam. Tak ogólnie to Martusia jest podobna do mojego męża, ale ponoć te całuśne usteczka ma po mamusi :) No a włosy .... niestety, nie po babci, która ma piękne gęste i czare włosy. Jak byłam mała, to też do drugiego roku życia miałam raczej rzadkie włosy, więc to pewnie po mnie :( Co tam, muszą w końcu urosnąć. Ale jeszcze jej nie podcinałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obserwacji zauwazylam ze pierwsze dziecko,a szczegolnie dziewczynki,przewaznie podobne sa do tatusiow. W mojej sytuacji wolalabym zeby byla do mnie:) no i mam nadzieje,ze na wygladzie podobienstwo sie zakonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonek mial juz trzy razy podcinana grzywke , reszty jeszcze nie obcinam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do loli21 juz wiem gdzie jest ta hurtownia. w stopce podaje adrse gdzie mozna zobaczyc leonka. Wiola to super dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka78
loli21 super fotki Jeśli chodzi o włoski to same urosną. Maje dzieci mają wspaniałe czupruny. Jakub był już 2 razy obcinany, a z Natalią mam problemy bo się niechce czesać. PS. nacka straszna, nały miał chyba jakieś koszmary bo budził się średnio co godzinę z płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. Maks był juz dwa razy u fryzjera i raz samo go obcinałam. Ma bardzo bujną fryzurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
witam dziewczyny.....fajnie,ze trafilam na ten topik.moj Antos 22 wrzesnia skonczyl roczek wiec chyba sie "łapie",co?;) milo wiedziec,ze w razie czego jest sie kogo zapytac ,poradzic co i jak:).pozdrawiam fotka z Kropeczka w zoltym szlafroczku jest sliczna!tzn Kropeczka jest sliczna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a co myslicie o szczepieniu przeciw grypie(chodzi mi oczywiscie o dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lekarkapowiedziła, że nie ma sensu szczepić takich maluchów jeżeli nie mają kontaktów ze zbyt dużą ilością ludzi, np. w żłobku. Umotywowała to tym, że po pierwsze trzeba takie dziecko szczepić dwa razy a nie ra tak jak dorosłego, po drugie - małe dzieci żadko chorują na grypę, więc jeśli rodzice się zaszczepią to wystarczy. Nie wiem jeszcze czy mogę do końca ufać tej lekarce bo opiero niedawno ją zmieniłam i nie jest jeszcze w pełni \"wypróbowana\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dobrze, że o tym wspomniałyście. Mam ten sam dylemat - szczepić, czy nie szczepić (oto jest pytanie). Męża i siebie absolutnie tak, ale dziecka chyba jednak nie zaszczepię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczeta! Witam Viorike:) Wioletce wyszla 5 lub4 musze jeszcze to sprawdzic:) a JA sie zastanawialam skad ten histeryczny placz...:( Co do szczepienia na grype to nie wiem,ale mojej kolezance zaproponowala lekarka szczep. na ospe wietrzna (m.in.) i taka kompleksowa szczep. kosztuje 160zl! Juz i tak sporo placi sie za lepsze szczep.,na 18 mies musze zaplacic 130 zl(narazie tyle kosztuje) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!Danti Twoj synek rewelacja!A te wloski... O takich to Wiola narazie moze pomazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×