Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziewczyny,troche nuda powiewa na naszym topiku... Niech kazda napisze troche o sobie:) np. ile macie lat,(ustalimy,ktora jest najmlodsza,mam nadzieje,ze to nie bede JA ) Ciage rozmawiamy o dzieciaczkach a o sobie malo co wiemy:) Ja o sobie pisalam na poprzedniej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie,to juz chyba 3 strona,ktora ja rozpoczynam:) Ale ze mnie gadula,chyba wszyscy maja mnie dosc:) bo nikogo niema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamamusie witam-wybaczcie nieobecnosc:D wczoraj-piatek-maz zabral mnie do resteyracji meksykanskiej-jedzonko nawet dobre bylo:P potem na chwile na male zakupy...i do wypozyczalni video ,bo maz caly weekend w pracy,a nam sie nudzi-wiec wypozyczylam kilka bajeczek:P to sobie poogladam z coreczka nie wiem dlaczego inne e-maile nie chca sie wam otworzyc?:(-przykro mi-ja wyslalam je do siebie na poczte o2 i tu sie otwieraja? ja jestem w stanie otworzyc fotki...no nic trudno jak zrobie zdjecia z helloween to poprosze u fotografa o dysk moze jesli je wysle w taki sposob dojda do was?moze? mam aparat digitalny,le kabelek sie zagubil i nie mam jak podlaczyc do kompa:-o moze sprobujcie otworzyc jeszcze raz?? u mnie pokazuje sie szare okno i pytanie czy na pewno chce otworzyc-klikam-open-i fotka wyskakuje prosze sie nie martwic o virusa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danti-witaj🖐️-buzka👄dla leonka loli21-hej:) karolina w-tak mi przykro,ze twoj maks chory:( oh,ale te leki w polsce drogie:( moja coreczka na szczescie ma wszystko za darmo:)-chociaz tyle,bo ona tez bardzo czesto choruje:-o ninka35-ukochaj martusie-❤️-piszesz ,ze bylas w usa-w jakim stanie? hm..mi tez sie tu za bardzo nie podoba-no ale mam tu meza..i corcie,dom:) hej loli jestem jestem:) no to jak juz chyba wiecie-ja mam 28 lat,meza poznalam we wloszech,gdzie kiedys mieszkalam,a on tam wtedy pracowal... zakochal sie we mnie,a ja w nim....niestety musielismy sie rozstac,bo jego kontrakt sie skonczyl i musial wracac do stanow. gdy sie zegnalismy-prosilam go,by nie mowil, mi ,,zegnaj,...tylko ,,do zobaczenia,,,...... w sercu mialam wielka nadzieje,ze to nie koniec,ze jeszcze sie spotkamy ale zdrowy rozsadek mi mowil,bym zapomniala,bo ameryka jest daleko i on pewnie jak tam wroci to szybko zapomnie o mnie... nie zapomnial:D-dzwonil codziennie prawie przez rok,potem visa..i moj wyjazd do usa...zareczyny...slub.... i juz tu jestem 3 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to pochodze z ostrowca swietokrzyskiego,ukonczylam liceum plastyczne,dlugo mieszkalam we wloszech....gdzie mam rodzine...a teraz-no to juz wiecie...siedze tu i zmieniam pampersiki:P wiekszosc czasu spedzam przy kompie na zabawie z corka ogladajac bajeczki w tv lub na spacerach-codziennie od 17....do prawie 20:) oczywiscie jesli pogoda dopisuje czekam na wasze historie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastycznie:) jak w bajce:) Pedze na kolacje,Adi przyrzadzil spagethi:) Moze za pare lat bede was mogla poczestowac przez maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj syrena ma niezly glosik jak ryknie to zatyczki przydalybysie :) leos jest juz zmeczony zaraz jedziemy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Danti - ja też jestem ciekawa co to za syrena? Pewnie jakiś wóz policyjny, co? Simonka - a to Z ciebie podróżnik ;). Taki Jaś Wędrowniczek, co? No ale chyba gdzieś zagrzejesz miejsce? Leki to jest okropność! Żeby chorować w Polsce trzeba być bardzo bogatym i mieć anielką cierpliwość. Mój brat mieszka w Miami. Jeżdżę, a raczej jeździłam do niego regularnie. Ale teraz to jest spory problem bo Maks nie usiedzie spokojnie nawet 5 minut a o usnięciu w samolocie mglabym tylko pomarzyć. Ja mam 26 lat. Mieszkam w Sopocie. I nie wiem co mam więcej o sobie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sopot Sopot-piekne miasto :)a Miami-to mi sie marzy,a narazie to se tylko pomarze,bo mnie nie stac tam leciec:( a i nie mamy tam nikogo:( musi byc super-cala plaza,te lokale,ludzie...itd.... danti-ja nie mam twojego e-maila wiec nie mam ci jak foto wyslac,bo nie masz adresu podanego w profilu tu na kafe...wiec jesli chcesz mnie blizej poznac to skontaktuj sie ze mna:D no ja jestem wielki wedrownik,ale chyba tu juz na stale:P...sie zadomowie-najwyzsza pora:D loli21-=miedzy nami jest 7 godzin roznicy-u mnie teraz 19:20 na moim zegarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli21-widzialam te teletubbies na allegro-sa okropne i takie ceny,ze szok!:-o maciupkie i 40zl..cos tam....:P te ponoc z muzyka-jakies twarze maja powykrecane jakby z kilo cytryn zjadly a te drugie to nawet ladniutkie-tylko,ze male 20cm..cos jak ja tu widzialam nawet podobne,tylko te tu, to ten kwadracik na brzuszku to maja jako zdjecie kwiatow-laka-moze to ta laka gdzie one mieszkaja? nie wiem nie widzialam wszystkich kolorow,ale chyba zoltego na 100% i chyba tego czerwonego tez-nie znam ich imion,bo one leca tu okolo 7:30 z rana,a my jescze spimy smacznie o tej porze:P no dziewczyny moj chlop wrocil z roboty-hi hi jakby wiedzial,ze tak tu napisalam,pewnie by sie obrazil- wiec moj ukochany maz powrocil z pracy ide go ucalowac👄❤️👄-i cos cos....na kolacyjke przygotowac. 🖐️ milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola w nocy nam koncertowala,ale dzis dla odmiany Adrian ja uspokajal...Stal przy jej lozeczku tak dlugo,az zasnela... Faceci sa tacy,jak to ujac-nie maja takiego instynktu,jak my i sa bardziej konsekwentni.Bardzo chcialam ja przytulic:( ale bylam tak zmeczona po wczesniejszych nocach ,,we troje,, ze lezalam i przygladalam sie co z tego mu wyjdzie.... Porzdzil sobie dobrze,a my wyspalismy sie:) tzn Adi jeszcze spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona:)az sie posmialam z opisow tych telet-dupisiow-jak napisalas:) No moze niektore sa troche znieksztalcone... Jakbys mogla to napisz mi ,ktory najbardziej przypomina ci tego co widzialas u siebie:) A tak z ciekawosci to Destiny slucha bajek po Polsku czy Angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie toznowu ja-pewnie mnie macie juz dosyc:P destinka bajeczek polskich niestety nie ma:( bo polskie kasety video nie dzialaja w tutejszych video,nie wiem jak dvd? moze? nic nie mamy po polsku:( moze kiedys jak wroce do kraju to jej wszystko pokupuje a na razie to internet po polsku i moje wymyslanki te teletubbisie-tu sa podobne do tych na allegro-nie do tych tanczacych z krzywymi minkami-raczej wygladaja jak male przytulanki,sa miekkie i zrobione z milych ,dobrych gatunkowo materialow. szukalam troche po internetowych sklepach,ale jakos nic nie widze:( by moc ci pokazac dla porownania w usa zabawki dla dzieci sa bardzo ladne czesto chodze do sklepow i bawimy sie tu z godzine:) tak,tak tu pozwalaja siasc na dywanie i bawic sie czym tylko zapragniesz nie musisz kupowac zabawki:P to samo w ksiegarni jest taka jedna,gdzie jezdzimy z mezem my ogladamy gazety,ja rozne ksiazki ze zlotymi myslami,a destiny bawi sie tam maja tez zabawki i milion ksiazeczek puszczaja tez bajki na video moze dzis sie tam wybiore wieczorkiem? lubie tam chodzic,maja pyszna kawke i czekolade do picia i mrozone napoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!:) U nas nie ma takich miejcsc bo zaraz by wszystko poniszczono lub rozkradliby ludzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona wyslalam na maila piosenke dla Destinki:) napisz czy dalas rade ja odsluchac i czy doszla papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wyslalam chyba do wszystkich zdjecia Leonka.napiszcie czy doszly. teraz male wyjasnienie,(LEONEK WLACZYL SYRENE) tzn. ze placze -a raczej ryczy-jak wsciekly i tylko mamusia moze go uspokoic hi hi hi. teraz troche o sobie - mam 29lat ,jestem z Raciborza, od urodzenia Leo siedze w domu i troche mam juz tego dosyc.rozgladam sie za jakas praca. ale sie rozpisalam uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, może podarujmy sobie \"chwalenie się\" tym wiekiem, bo mnie jako babcię zaraz stąd pogonicie ;) Martusia dzisiaj była słodka i grzeczna jak aniołek. To chyba wpływ taty, który zajął się dzieckiem po południu. Wiadomo córeczka tatusia. Loli - z tym zębem nie zwlekaj. Jak powiedziała moja siostra: samo nie przejdzie, a może być gorzej. Całuski dla królewny Wioletki. Danti - zapomniałam, że Twoje dziecię już wcześniej oglądała. Moje ulubione zdjęcie - zabawa z oponką. :) Simonka - byłam w Seattle. No i tambylcy mi wyjasnili, że to wyjątkowo mało reprezentatywny stan jak na warunki amerykańskie. Ponoć sa bardziej europejscy niz cała reszta USA. Te teletubisie, to przez jakiś czas była ulubiona bajka mojego siostrzeńca. Ale o ile dobrze pamiętam, to bardzo szybko z niej wyrósł. Teraz królują już Gwiezdne Wojny i to te ostatnio nakręcone części. Chyba szkoda jednak kasy na drogie Teletubisie. Powiem Wam, że kiedyś przyniosłam Martusi taką pluszową żyrafkę. Bardzo się z niej ucieszyła, ale większą radość sprawiło jej pudełko po kosmetykach Vichy. :P No i jak tu kupować dziecku prezenty? Ostatnio dostała od babci lalkę. Lalą bawiła się 10 minut, ale za to kartonem po lali dwa dni. Karolina - może ten antybiotyk (dobrze pamiętam?) nie był potrzebny? Najwazniejsze z dzidzią już dobrze. Dziewczyny, pozdrawiam Was serdecznie i do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek juz spi ,u babci zawsze tak sie wyszaleje, ze zasypia nam w samochodzie w drodze powrotnej :) mam pytanko po ukonczeniu roczku dajecie swoim pociechom mleko junior(modyfikowane) , czy krowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My też juz wróciliśmy od babci z obiadku :) Danti - ja nie dostałam zdjęć od Ciebie :(. A co do mleka to Maks wogóle go nie pije. Je tylko kaszki mleczno-ryżowe i jogurty. Maks tez zasnął w samochodzie w dorze powrotnej od babci co mnie wcale nie cieszy bo w domu miałam straszny problem żeby go uśpić. Ninka - nikogo nie przegonimy a poprostu chcemy wiedziec czy nie zwracać się do kogoś per pani ;). Żartuję oczywiście! Maks nie dostawął antybiotyku ale on tak reaguje na wszystkie leki - znaczną poprawą po pierwszej dawce. Simonka - ja też mam mnóstwo piosenek dla dzieci po polsku więc jak chcesz to Ci wyślę. Mój brat mieszka przy samej plaży więc uroki plazowania ma na codzień. Ja mieszkam tylko 20 minut piechotką od morza więc w sumie tez mogłabym codziennie chodzić na plaż ale wierzcie mi, że przed urodzeniem Maksa ostatni raz byłam tam z pięć lat temu. Aż wstyd sie do tego przyznać. A druga córka to często Was odwiedza? Miałam się jeszcze pyatać dlaczego na spcery wychodzisz dopiero po 17? Pewnie czekasz na mężą, co? Zajrzę jeszcze na inne topiki i spać. Życzę wszystkim dobrej nocy a niektorym udanego dnia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina W Leonek jak zasnie w samochodzie to spi do rana ,klade go do lozeczka,rozbieram, przebieram w pajacyka i klade do spiworka.Leos caly czas spi,czasem jeknie to dam smoka i spi :) fotki wysle jeszcze raz jutro. spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie kolezanki po pierwsze jak sie ciesze,ze was poznalam:) tak tu milo duzo piszemy o dzieciach.... tu nie mam kolezanek,ktore maja roczne pociechy,a wsrod was to jak w domu❤️ loli21-dziekuje za e-mail danti-👄 ninka35-oj pozwol sie nam troszke pochwalic:P ah Seattle-nigdy tam nie bylam,ale maz tam kiedys pracowal,wiec jakies stare foty ma i kilka pocztowek-piszesz,ze malo reprezentacyjni...to co powiedziec tu? Luizjana jest popularna tylko ze wzgledu na jedzenie i Nowy Orlean a reszta to tragedia:( jesli chodzi o zabawki to masz racje,czasem wydam tyle pieniedzy,a nikt sie nie chce bawic:( dzieci bawia sie pudelkiem lub moimi butami,a zabawka lezy obok:-o KarolinaW-pytasz o corke-ta starsza-niestety jeszcze tu nie byla:( jest we wloszech z moja mama i swoim tatusiem:) troche tragiczna ta cala historia.....to jedyne dziecko jakie on ma! jedyna jego rodzina! kazda wolna chwile spedzaja razem. na razie jest jeszcze mala,ale moze za dwa lata gdy bedzie pora do szkoly uda mi sie namowic jej tate na zezwolenie bym ja tu zabrala i by mogla tu rozpoczac szkole:) nie wiem co bedzie?? doprawdy nie wiem? bardzo przezywam z nia rozstanie,bo to moje pierwsze dziecko i jestem bardzo mocno zwiazana uczuciowo z nia❤️ zycie nie jest uslane rozami...sa tez ciernie nie zawsze mozna miec wszystko no dziewczynki szykuje herbatke dla was powinno byc sniadanko,no ale u mnie wciaz noc 24...na jedzenie troche pozno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja mam już 36 lat :( Chociaż czuję się jakbym miała 25 :) Mieszkamy w Gdyni. Dziś w nocy Martusia miała podwyższoną temperaturę. Nie wiem czy to ząbki czy jakieś świństwo, które dopiero się ujawi. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam Was gorąco i może wieczorem się odezwę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam wszystkim 🖐️ Dzis wybieram sie do dentysty :-0 Od dwoch dni bardzo mnie boli zab,az promieniuje mi do oka i czola:( Jak bylam miesiac temu,to stwierdzila,ze to tylko wrazliwe szyjki dziasel(mialam odsloniete) To wszystko przez moja manie mycia zebow 6-7 razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×