Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witajcie kochane:) Padam z nog! Ale musialam tu do was zajzec:) uzaleznilam sie od was:) Karolinko, Adi jest przedstawicielem a ja,moja siostra i jej kolezanka jezdzimy jako hostessy:) Nogi mi wchodza w 4litery:)n ale jeszcze tylko jutro:) Uwielbiam takie imprezy,jest tyle ludzi,wszyscy sie smieja zartuja,te spojrzenia...:) (tu Adi jak to przeczyta to sie wscieknie) Dostalam z Gerbera 20 sliniakow i 22 pary skarpetek a z Bobowity 4 lyzeczki:) Zajmowalysmy sie degustacjami tzn pieklysmy pizze i paluszki rybne:) pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - i znowu rozpoczęłas kolejną stronę ;) Cos puściutko dzisiaj. Mam kolejne zdjęcia jak chcecie to Wam powysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola Ja chyba tutaj jestem od rozpoczynania stron:) Nie pytaj tylko wysylaj:) Ninko-Martusia is the best:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamy roczniaków! A moje Szczęście skończy rok za tydzień! Ma na imię Martynka, waży 12 kg i mierzy 86 cm. W sumie kawał ciałka do dżwigania.Właśnie teraz od 3 tygodni nie możemy się uporać z pierwszym katarem w życiu, a dziś po raz pierwszy zagorączkowała do 38.5 :-( Trochę się martwię, ale na szczęście ona nie zwraca uwagi. Fajny ten Wasz topik :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam wasze opowiesci,ale jestem tak zmeczona,ze polowy zapomnialam i nie wiem co pisac:-0 Simonko ale o towjej nowej fryzurce :) to pamietam!!! Czekam z dziewczynami na twoja sesje zdjeciowa:) Teraz pewnie ogladasz Avon:) doskonale Cie rozumie,ja tez go zawsze przegladam 10 razy:) jonko witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezy klocuszek z Martynki:) Prosimy o przedstawienie siebie i corci:) Zagladaj do nas czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zasne 😴 Tyle mamy nowych kolezanek:) az sie❤️ raduje 🌼 dla nowych mamus i dzieciatek:) Przydaloby sie zrobic liste obecnosci:) tzn nick--imie dziecka-miasto-data urodzinek :) co wy na to? Jako zalozycielka spada to na mnie,ale moze ktoras jest chetna? Jak na razie nie mam tyle czasu:( Moze,ktoras sie podejmie? Pisze swoje dane: loli21-Wiola-Katowice-23.08.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie przedstawiam: Mieszkamy we Wrocławiu, mam 27 lat, jestem na stażu podyplomowym w szpitalu. Mała się urodziła 29.10.2004. Przed jej urodzeniem zaglądałm na topik \"końcówka ciązy\" ale dziewczyny się gdzieś rozbiegły po sieci :-( No i dłuższy czas szukałam bratnich dusz, które nie powiedzą\" A ty znowu o tych dzieciach...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Martynko wracaj szybko do zdrowka i niech przestanie bolec cie glowka:) ale mi sie zrymowalo:) Zaluje,ale musze was opuscic....ide 😴 🖐️ 👄 dla milusinskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to w sumie najbardziej interesujący temat na świecie!!! Chociaż nie zauważyłam, żeby w gronie tatusiów był jakoś często poruszany...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to w sumie najbardziej interesujący temat na świecie!!! Chociaż nie zauważyłam, żeby w gronie tatusiów był jakoś często poruszany...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
przepraszam za powtórke, wyszłam z wprawy w korzystaniu z forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko, z facetami to szkoda gadac:( ja z moim to wczoraj bym oszalala:-0 Mamy odmienne zdania co do wychowania corci,no i klotnia gotowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, nie, nie tylko o dzieciach. Czasem jeszcze o fryzurach, smażeniu paluszków rybnych, spacerach po molo w Sopocie itp. Ale rzeczywiście dzieci przeplatają się między tymi paluszkami i fryzurami ;) Witajcie, kochane. Wielkie dzięki za słowa uznania poda adresem mojego dziecięcia. Przekażę jej jutro, bo teraz już śpi słodko i śnią jej się pewnie jakieś misiaczki i smoczusie ;) Moje dane do listy: Ninka - Martusia - Gdynia - 11.08.2004 🌻 Dziewczyny, muszę uciekać, bo mam jeszcze masę prasowania i końcówkę obiadu na jutro do wykonania, a zrobiło się późnawo i nie wiem jak jutro wstanę o tej przeklętej 6 rano (wrrrrrrrrrrrrr). Tyle, że jutro piątek, co oznacza \"łikend\" i pełne dwie doby z haczykiem spędzone z moją dziecinką!!! Czego i Wam, kochane, życzę ... Dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,dziewczyny-smutno mi bo Wiola musi dzis spac u mojej babci:( No ale inaczej byloby ciezko sie pozbierac i wypoczac:( Juz za nia tak tesknie:( Jutro tak ja wysciskam:) mam dostac jeszcze takie mapetki na palce(takie zwierzatka czy cos ) do teatrzyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam kolejną porcję zdjęć, za pozwoleniem Loli ;) Loli - idź spać bo jutro nie będziesz mogła podnieść się z łóżka a my juz dopilnujemy, że topik był na pierwszej stronie ;) Ninka - nie wiem czy te smoczusie są takie słodkie? Ja mam wrażenie, że Maks ma koszmary. Dzisiaj w nocy budził sie co 10-20 minut z takim krzykiem, że aż serce ściskało. Pomagała tylko moja obecność. Danti, Simonka, ania, miska - gdzie jesteście? No chyba nie postanowiłyście nas opóśćić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dzidziusia to napewno nie! Jestem tego pewna jak iczego inneg na świecie. Szkoda mi tylko trochę Maksa ale nie zniosę dalszych \"poświęceń\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko wierze wam:) Musze jeszcze sie wtracic do rozmowy bo wlasnie Wiola tak samo reaguje jak Maksiu:( co to moze byc?zabki raczej nie?koszmary?Adi jest wlasnie o to bardzo zly,bo musi spac z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te prezenty to dostalam od przedstawiciela z Gerbera:) za darmo:) Faceci maja do nas slabosc ;) Co do tego dziwnego lamentu nocnego to zastanawiam sie czy nie isc z nia do lekarza?to juz tak trwa jakies 4 tygodnie(nie co noc ale czesto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żadko biorę Maksa do siebie do łóżka, z prostej przyczyny, nie chcę go potem narażać na stres odzwyczajania od spania z mamą. A po drugie, nie mogę się z nim wyspać bo uwarzam wtedy na każdy ruch. A to budzenie nie wiem czym jest spowodowane. Martwi mnie jeszcze jedna rzecz - Maks zasypiał sam. Zostawiałam go w łózeczku a on w ciągu 5 minut usypiał. Teraz każda próba wyjścia z pokoju, a nawet położenia go w łóżeczku kończy się histerią. Usypiam go w wózku i przekladam do łóżeczka. Czy Wasze dzieci też przechodziły takie fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaW :) Już się melduję :) do listy: miśka27-Adrian-Bielawa-20.09.2004 loli21 ja myślę o drugim dzidziusiu coraz częściej, a mój mąż to już by chciał drugie :) On chyba częściej o tym mówi niż ja :) Ale na razie postanowiłam zrzucić trochę kilogramów po ciąży (przytyłam 30kg:( ) i za około 2 lata napewno zdecyduję się na dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) no więc jak nietrudno się domyśleć mam na imię ania, mój roczny maluszek Paulinka, moja pięcioletnia panna Patrynia i wszystkie trzy jesteśmy z Nowego Dworu Mazowieckiego ;) dodałam nowe zdjątka na stronkę więc jak ktoś ma ochotkę obejrzec moje skarby to zapraszam. a i ja tez chciałabym zobaczyć wasze pociechy :) chętnie pooglądam śliczne bobaski, jesli nie sprawiało by to wam kłopotu wysłac mi, to mój adres aniand76@op.pl http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;126/st/20040920/n/Paulinka/dt/7/k/f1d1/age.png www.ania28.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misko- to cudownie,ze maz chce dzidzie:) to rzadkosc! Karola i ta histeria u mnie tak samo!!! Usypiam ja na rekach a jak probuje tylko polozyc w lozeczku ryyykkk:( co robic😭 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z uśpieniem raczej nie ma poblemu ale drażni mnie to wstawanie w nocy po kilka razy. Do tej pory to koło 5 brałam go do siebie, dawalam kaszkę w butelce i jakoś usypiał do 7-8 ale dzisiejszej nocy pobił samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sa sliczne:) przeskiczne:) a jak sie kochaja:) Az mi zal,ze Wiola nie ma siostrzyczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×