Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Kurcze dziewczyny miałam mały problem z kompem...:-0 Nie wiem co się stało,może to Adik coś zrobił? Zostawił laptopa włączonego,jak wychodziłam to go wyłączyłam,a jak go włączyłam to wszystko co było zapisane sie wykasowało? :( Nie wiem czemu? Samo z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku 😭 utracilam wszystko co bylo w skrzynce mailowej:( dlaczego? Znowu bedzie na mnie bez powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem,ale nic nie zalatwilam wypadlo mi cos innego:( jutro ide z samego rana. Loli na komp.nic Ci nie poradze -nie znam sie :) jak tam Adi bardzo zly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadlysmy na druga strone aj aj bolalo ,ale juz nas podnioslam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke się przywitać! I pochwalić, że prawdopodobnie nic mi nie jest :D Zajrzę wieczorkiem o ile Maks szybciutko uśnie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z Leonkiem na rynku ,gdzie jest pelno golebi.Leo biegal za nimi chcial zlapac jednego na obiad :P ale mial radoche ,az sie zasapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Danti 🌻 Ale sie udało spotkać. no więc skoro jesteś to możemy chwilkę pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie wiem jak jest ze szczepionkami bezpłatnymi u mnie w przychodni bo szczępię Maksa tymi płatnymi, więc Ci nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem u mamy.Leo zjadl kanapki i ucieka wszystkim po calym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie. Czy Wasze dzieciaczki spokojnie siedzą podczas jedzenia? Ja mam z reguły okropny problem podczas posiłków, bo Maks pomimo tego, że jest głodny to nie chce siedzieć spkojnie i tak długo wykręca głowę aż znajde mu zjaęcie, które go pochłonie całkowicie :O. Zaczyna to byż ciut uciążliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od nastroju :) rano jak jest glodny to siedzi w krzeselku i zajada.w ciagu dnia gorzej:( najczesciej musi cos robic albo ogladac bajke.czasem przychodzi ugryzie i idzie(i tak az sie naje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przynajmniej się najada, a Maks nie chce jeść wogóle dopóki nie dostanie czegoś ciekawego do zabawy. A Leonek sam zjada kanapki? Wogóle je już sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy zderzyl sie z futryna(maly guzik),jak byl mniejszy ok.8msc spadl za tapczan (przysnelam z nim)na szczescie nic sie nie stalo ale to byl szok,spadl blisko kaloryfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dobrze to jeszcze nie jest:( ja karmie albo trzymam kanapke a Leonek gryzie sam.dzisiaj zlapal parowke i sam ja zjadl(ostatnio lubi mnie karmic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks karmi mnie odkąd pamiętam, najczęściej gotowaną marcheką, którj szczerze nienawidzę :O No alejak tu odmówic dziecku ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę kończyć bo chce jeszcze poszukac pomysłów na kolacje dla Maksa bo \"znielubił\" kaszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tapczan pod oknem przy kaloryferze musze zaslaniac go poduszkami jak jest Leo.albo zascielac(co rzadko sie zdarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje polecam platki kukurydziane na mleku. kupilam takie male kuleczka cherios??? jak namokna to Leo zajada bardzo chetnie,na koniec pozostale mleko wlewam do butelki i wypija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo szaleje z moim bratem,prawdziwe akrobacje w powietrzu.szkoda ,ze nie mam aparatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×