Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

ostatnio powiedzieli ze prawdopodobnie beda dopiero po nowym roku musze sprawdzic jak jest w innych przychodniach ,ale jeszcze nie mialam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo tez wszedzie wypatrzy dzidziusia ,ale nie pokazuje na siebie.zawsze sie smieje do dzidzi ,przytula do siebie i daje buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolina!!! 👄 Super, że Twoje wyniki są dobre!!! Trzymałam kciuki cały czas! Danti - koniecznie zajrzyj do innych przychodni i może spytaj w aptekach? Powinni mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolina rozgosc sie ,czuj sie jak u siebie i pamietaj ze jestes w gosciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To te wasze dzieciaczki raczej rozrywkowe :) Maksa nie interesują ani inne dzieci ani on sam :O Jonko - dzięki 🌻 Danti - właśnie, pytałaś w aptece o te szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najśmieszniejsze z Martynką jest to, że ona wcale nie wygląda jak taka słodka, mała ziewczynka, jak np Wioletka Loli, tylko jak spory chłopczyk - urwis :) A tu taka skłonnośc do strojenia się ;) Kiedyś dopadła do sterty ubrań ściągniętych ze sznurka, do prasowania i chyba z pół godziny wszystkie targała na sobie po kolei, do lustra i spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co pamiętam, Karolina, to Maks lubi innych ludzi (straszyć) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też ciąga ubrania za soba ale to chyba dlatego, że pokazuje że mam sie ubrać i iść z nim na spacer ;) No i umie schować skarpetki do szuflady jak składam pranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszenie mu przeszło;) Teraz na spacerze zajety jest zbieraniem kulek a jak mu niepozwolę to jest tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpadlam na to:( zapytam .ale ja chce za darmo ,odplatne to maja w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zdolny! I skąd on wie, że trzeba schować do szuflady? Dzieci są zaskakujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpadlam na to:( zapytam .ale ja chce za darmo ,odplatne to maja w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie kulki Maks zbiera na spacerze? I jak Maks i Leos zareagowali na śnieżek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, danti, za te w aptece będziesz musiała zapłacić. Nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać :O Idź może jeszcze do dyrektora albo jakiegoś kierownika to może sie pospieszą. Jonko - on wie gdzie są skarpetki bo mu pokazywałam a zresztą przełozyłam skarpetki i bieliznę do szuflad, do których ma dostęp żeby nie wyciągnąl np. cyrkla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulki to są kamyki a najlepiej takie czerwone owoce, które rosną na krzaczkach wzdłóż deptaka po którym spacerujemy. Pierwszy krzaczek jest już ogołocony ;) Ale on zawsze i wszędzie znajdzie cos co da się zerwać ;) W przyszłym roku wysyłam go na zbiór winogron do Włoch ;) Nie zarabia na pieluchy i mleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A snieg dopóki tylko leżal to prawie wcale go nie intersował. Potem się zbrylił i Maks postanowił go pozbirac ;) Był zaskoczony temepraturą i tym, że topnieje, i pokazywał że mam mu rączkę wyczyścić. Potem jak zaczeło padać to się rozglądał skąd to leci ale nic nie odkrył i przestał się tym interesować ;) Wogóle u nas snieg leżal jeden dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to moze Maks zarobi jeszcze na jakies ciuszki dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Leonek. 👄 od nas jak się obudzi. My przy czwórkach mieliśmy horror :O Maksowi chyba wychodzą górne trójki dlatego tak źle je :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to moze Maks zarobi jeszcze na jakies ciuszki dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, ale sie uśmiałam z tego winobrania :D Danti, 👄 dla ząbkującego Leonka Zaczynam miec kompleksy, Martynka dopiero skompletowała sobie jedynki i dwójki ;) A Leonkowi już czwórki. A trójki juz ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Bo ja się już zestresowałam. Ale, ale - nowość! Zaczęłam Martynce myć ząbki pastą elmex, koleżanka mnie przekonała, bo jej 2-letni synek ma próchnicę! A tak dbali i jeszcze zanim ząbki sie pojawiły to juz mu przecierali dziąsełka gazikiem z wodą, nie pije z butelki, karmiony piersią do roku... :( I nic nie pomogło, dentystka powiedziała, że trzeba własnie myć pastą z fluorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×