Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Danti - dostałam zdjęcia :) Dzieki :) Leonek jest przecudny :D, a jakie robi ciekawe minki ;) A czemu sie tak podrapał? Na poprzednich zdjęciach zauważyłam, że ma takie same rajstopki jak Maks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nic mi nie da, że się zapytam kiedy skończą bo może się okazać, że zacznie sie remont w innym mieszkaniu :( Zresztą nie wiem czy chciałabym żeby powiedzili mi, że będą jeszcze wiercić przez trzy miesiące :O chyba bym dostała zawału serca na miejscu. już i tak parzę sobie meliskę na uspokojenie, ale wczoraj stweirdziłam, że powinnam ją mieć podłączoną z kroplówki prosto do żyły, żeby mi pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkraczam do akcji z 50 minutowym opóżnieniem;) Karola jesteś jeszcze? Net chodzi znowu tak,że sie zaraz wścieknę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti Leonek jest cudny :) no wiesz...;) skoro Ninka swata Martusię z Maksem to my udeżamy do Leonka ;) Fantastyczna byłaby z nich parka;) Oczywiście poślę wam fotki w mini - niech Leo sam oceni czy taka panienka może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wyrzuciły mi się jakieś chrostki na brzuchu -najwięcej i straszliwie mnie swędzą - może to ospa;) ? Kurczę mam schizy z tą ospą;) wiem,ale nic nie poradzę...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli 🌻 My też czekamy na zdjęcia w mini bo Maks musi mieć jakis wybów ;) Tyle pieknych dziewcząt dookoła, niech się chłopak chociaż napatrzy skoro matka wyswatała go z córką psiapsiólki internetowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie :) To napewnoo nie ospa bo wysypałoby Cię na całym ciele :) Może to jakieś uczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam za ta pocztę, ale jeszcze nic nie doszło a ja zaraz muszę lecieć się wykąpać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jszcze nie wysłałaś ?! A ja tu co chwilkę sprawdzam pocztę bo myślałam, że sa juz w drodze. No trudno, obejrzę rano bo już mi się chyba nie będzie chciało włączać komputera jak wyjdę z wanny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz odebrałam. Nie mogłam tego zostawic do jutra ;) Wioletka, jak zwykle, prześliczna :D A jakie ma świetne buty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - słodycz, słodycz, słodycz. I te wielkie, granatowe (?) oczka! Loli - no już bez komentarza, bo słów zachwytu mi zabrakło nad Wioletką. Mówcie co chcecie, ale dziewuszki powinny chodzic w spódniczkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 nie wiem jak u Martusi, bo ja w pracy a ona w domu. :( Mam nadzieję, że dobrze. Rano, jak wychodziłam do pracy, to smacznie chrapała. :D A Maksiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuuuuuu, na gg to zupełnie się nie znam. Nie mam i nie będę miała, bo to wciąga gorzej niż to forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, gratulacje 👄 🌻 Rozpoczęłaś 100 stronę!!! Ależ masz małego 😴 w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to zakupy? Ostatnio bardzi mi się spodobał wypad z koleżanką do Manhattanu. Zauwazyłam, że nawet nie musze kupować. Wystarczy wyjść, połazić, poprzymierzać, napic się kawy i pogadać. A dzidzia w domku w objęciach tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby ten śpioch nie budził sie co noc o 3 i nie chciał spać z mamą to byłoby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×