Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jakos nie moge się z Tobą dziś rozstać ;) Ale zaraz będę miała wymówki, że stukam klawiszami :( Teraz to naprawdę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ostatni widziałam na Allegro klawiature wyświetlaną na blat stołu. Taka napewno nie stuka więc może mąż Ci taką sprezentuje pod choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Ostatnio trochę zapracowana jestem więc mnie mało widać. W sobotę i niedzielę mam koło i jeszcze pracę semestralną do napisania, a na bieżąco przygotowuję się do rocznego remanentu. Muszę jeszcze rozliczyć pracowników i skompletować ich kartoteki, więc sporo tego. Mam nadzieję, że wybaczycie mi tę okresową nieobecność. Maciuś wczoraj dostał chodzik i zasuwa w nim jak szalony, aż się boję, że się gdzieś rozbije, ale może w końcu ośmieli się do chodzenia. U nas nigdzie nie ma dywanów i chociaż chodzi przy meblach to jednak boi się ruszyć naprzód. To na razie, wracam do pracy. Papatki 🖐️ Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! znów szybciej mnie wypuszczono z pracy :) Kupiłam po drodze kaszkę dla Martynki, bo się rano skończyła, przy okazji nie zapomniałam o sobie i o Was, kupiłam ciasteczka Digestive z czekoladą, moja wielka zmora ;) Zapraszam, pomóżcie mi je zjeść, bo całe opakowanie to mi sie na pewno odłozy ;) Martynka na spacerze z babcią. Mogłaby juz wrócić, stęskniłam się za nią! W nocy budziła się kilka razy z płaczem i wołaniem \"mami, mami\" jak poszłam do niej, natychmiast wyciagneła rączki, wzięłam ja na kolana a ona sobie tak leżała, z otwartymi oczkami i głaskała mnie rączka po dekolcie :D :D :D Dla takich chwil warto poświęcic kilka godzin spania ;) nawet o 4 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, świetne dziedzictwo Ci sie trafiło, nie ma co ;) Ale może Ty lubisz pakowanie prezentów :) Bo ja tak, tylko żeby to nie była jakaś monstrualna ilość... Zobaczymy co wyjdzie u nas z tego mojego pomysłu, żeby prezenty dać tylko dziecim, czyli w praktyce tylko Martynie :) Nie chce mi się wymyslac a tym bardziej kupowac nic szwagierce i tesciowej :P Moi rodzice i brat mają wszystko co potrzebują ;) A Mariusz niecierpi przymusu dawania prezentów więc dostawac też nie lubi bo to rodzi konieczność odwzajemniania się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - nie chcę Ci się wtrącać w wychowywanie dziecka, ale czy naprawdę jesteś zwolenniczką chodzika? Tyle sie naczytałam o wręcz szkodliwości chodzików, że juz teraz nie wiem, czy dawać, czy nie? Martynka też zaczęła chodzić sama dopiero po 2 tygodniach od pierwszych urodzin, wcześniej się chyba bała bo mamy śliskie podłogi, ale teraz zasuwa ostro po domu a po dworze to wręcz biega! Oby Maciusiowi posłuzył ten sposób poruszania po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem zwolenniczką chodzików, ale ten prezent dostał od klienta mojego męża, a poza tym Maciuś nie usiedzi w nim dłużej niż pół godziny dziennie i ja go więcej nie zmuszam wręcz przeciwnie. Ale jak opiekunka przygotowuje obiad to przynajmniej Maciuś jest bezpieczniejszy bo nie pakuje się na schody. A męża nie mogę się doprosić o bramki już z pół roku, więc inaczej kombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie, jak masz duży dom :) Na naszych 42 metrach nie było sensu pakowania jej do kojca, jeździka, czy innych wynalazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla was i urwisków ! Mam niezłą lekturę do nadrobienia;) Wczoraj wywaliło nas z sieci 😠 i dlatego nie odpisywałam... Dziękuję za ciasteczka i melisę ,która uspokoiła moje skołatane nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny już się odnalazłam na naszym topiku ;) Więc od czego tu zacząć ... Jeśli chodzi o chodzik - to również jestem za... Choć wiem,że nie ma pochlebnych opinii,to jednak Wiola jest bardzo żywiołowa i nie wyobrażam sobie jej dzieciństwa bez niego ;) Ja i moje siostry również wychowałyśmy się w chodziku . Ostatnio Wiola ćwiczy podskoki ;) przezabawnie to wygląda,jak taki kurczaczek ,który nieumiejętnie skacze :) ale jest za cężki i opada na ziemię ;) No jej słownik też się wzbogacił o dwa wyrazy: dziękuję - w jej wydaniu : kuje ;) no i bardzo ciężki wyraz schody ;) ale nie wiem jak to zapisać;) ja się zorientuję ale obca osoba ...ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tu jakieś prezenciki ;) Ja ostatnio mam jakąś manię i jak byłam w Biedronce nie mogłam się oprzeć laleczce ... I kupiłam ją Wioli... Teraz męczę się bo ma być to prezent pod choinkę po Wigilii :) a tak mnie kusi jej ją już pokazać ;) i zobaczyć jej reakcję :) Lala jak żywa:) na baterie. To taki symualtor niemowlaka, jej bużka zmienia wyraz ,jak się smieje,płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh ... znowu was niema:( Wiola jeszcze nie śpi,więc może to lepiej bo i tak byłabym rozbiegana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 I jak zwykle zaczynam od naszych sparaw ;) Byliśmy w szpitalu na USG i okazalo się, że Maks ma refluks, nieduży ale ma. Podejrzewalam to wcześniej ale jakoś żadna lekarka nie zwrócila na to uwagi, chociaż mówilam o tym kilkakrotnie. No nie ważne, najwazniejsze jest to, że musimy to kontrolować bo wada powinna się sama cofnąć ale tak nie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - :) A mój Maks nadal nic nie mówi, ale zauważyłam, że reaguje na pytania. Jak się pytam czy chce iść na spcer to kiwa głową na \"tak\" a jak pytam czy chce coś do jedzenia to kiwa na \"nie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chodzików to pomimo tego, że mam małe mieszkanie to nie wyobrażam sobie życia bez chodzika, szczególnie, że Maks zaczął stawać jak miał jakieś 7,5 miesiąca. Wytrwałam w pozycji pochylonej 2,5 miesiąca al potem mój i tak schorowany kręgosłup dał się we znaki tak, że nie mogłam z łózka wstać. tego dnia pojechaliśmy kupić chodzik :O Nie chciałam tego ale niestety nie dałam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłodniałam dziewczyny :( Idę coś przyszykować;) I zaraz wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do prezentów to faktycznie po tylu latach to już polubilam to pakowanie ale przyznam, że tn rok mnie ciut rzytłacza bo mam o spakowania chyba 8 swetrów, które za nic nie dają się ładnie zapakować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola 🖐️ Nie zauważyłam cię :) teraz mi wyskoczyłaś:) jak Filip z konopii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to? ja tu sie produkuje już od pół godziny a Ty mnie dopiero zauważyłaś ? Chyba sie pogniewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bojowy nastrój 😠 Nadziałam się kupując jedną bluzkę 😠 Pan uwzględnił reklamację,ale nic nie napisał ,że pokryje koszty jej ponownego wysłania i przysłania- dlatego mu to napisałam wprost! Że powinien to zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miałam dostępu do netu,a dziś też są problemy 😠 Adi też 😠 bo płacimy 50zł a chodzi jak żółw! i czasem nie ma dostępu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×