Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

no możę, ale bardzo wątpię ;) Mam tylko nadzieję, że to się zmieni jak wyjdą mu te wstrętne trójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś nie pojadę bo Adi nie ma ostatnio czasu:( i wiecznie gdzieś w pogoni za kasą ... Narazie jakoś muszę da sobie radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik-klik , kto poklika? Dziewczyny ale u nas wieje! U was też taka wichura? Straszne, okna mało mi nie wypadną,a firanka tylko powiewa, nie wspomnę, odgłosów na sieni- myślałam ,że okno ktoś otwarł, bo aż mi drzwiami narywało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli 👄 Ja własnie położyłam Maksa spać i nie wiem czy nie będę musiała zaraz do niego lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja sie tylko przywitam i uciekam. niestety jak juz kiedys pisalam piatek i sobota mi odpada,mamy malego goscia i nie wypada siedziec przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też nie wiem jak długo posiedzę, bo Adi niedawno wrócił i może być zły, że nie siedzę z nim ;) Piękny prezent taki kalendarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Net chodzi jakby chciał a nie mógł 😠 Ale postaram się \"poklikać\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,ale to cena samego kalendarza,czy razem z kosztami przesyłki? Gdzie to znajdę? W jakiej dziedzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka śpi, chociaż przez tą wichurę jest bardzo niespokojna. Cichcem wyszły jej dolne czwórki :D Poza tym ok, katar przeszedł niezauważenie :) Nie odzywałam się, bo sie popsuło coś w kompie, \"wentylator w zasilaczu\" czy coś takiego Dalej jest zepsuty, ale przynajmniej nie warczy ;) Karolina - Extra ten kalendarz! Jak to sie robi??? Loli, a jak Wiola, przstała tak się \"źle\" zachowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah więc to tylko projekt... No i ,jak Ci się podoba? Jeśli mogę się wtrącić to ładniej by było jakby dali jakieś elementy graficzne dodatkowo;) Więcej kolorów i żeby fotki były na całości strony ;) Jak myślisz? net zwalnia niepokojąco :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba same koszty kalendarza, nie pamietam, włąsnie dzis próbowałam sobie przypomnieć i nie mogę ;) A ja znalazłam to w rzeczach dla dzieci, wpisałam kalendarz i wyskoczyło kilka a ten mi sie spodobał i był w przystępnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina i jakie są Twoje wrażenia z pobytu na badaniach? Oczywiście oprócz tego, że Maks ma wysypkę? Bardzo płakał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko z tym złum zachowaniem , to nie będzie łatwo:( Myślę,że jest za bardzo rozpieszczona... No ale czym i kto ??? ;) no jak do tego doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie jakis tak udziwnień i ten mi odpowiada, ale były tez chyba takie o jakich myslisz, tylko za odpowiednio wyższą kwotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w sumie Maks był bardzo dzielny. Płakał na początku i przy pobieraniu krwi ale w trakcie całych badań leżał spokojnie. Puszczaliśmy mu muzyczke z telefonu i to go uspokoiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do badań, to sama nie wiem. Podejrzany wydaje mi się ten wynik. No bo niby skąd ta okropna wysypka :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ,że od małego lubi stawiać na swoim to ,jest przekochana:) Dziś myłyśmy razem łazienkę ;) Dałam jej szmatkę i pucowała ,a jaką miała radochę i taka dumna,że mi pomagała:) Nie wspomnę już o zapale do pracy :) i przejęciu się zadanej pracy ;) Potem czyściła lustro,które wcześniej wypalcowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też jest chyba rozpieszczony ;) Mam nawet na to swoje słowo: \"rozpsuty\" ale w odróżnieniu od Ciebie ja wiem kogo winić ;) oczywiście nie mam na mysli siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla Maksa Dzielny chłopczyk ❤️ Dla Wioletki Na pewno nie jest rozpuszczona To chyba normalne, próbuje jaka ma władzę nad Wami Dopiero teraz trzeba uważać, żeby jej nie rozpuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - widzę, że Wioli taki pomocnik jak z Maksa :) Maks wyrzuca wszystkie znalezione paproszki do śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×