Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Własnie urwałam sie z pracy a w domu jeszcze nikogo nie ma, Martynia na spacerze z babcią. Właśnie wróciły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie, to inne dziecko hałasowało na klatce schodowej :) Ale Wam fajnie, Ninko, też bym Martynę pokazała na jakimś \"balu debiutantek\" ;) No i okazja do kupienia nowej sukieneczki... Nie dostałaś tych zdjęć, które wysyłałam po świętach??? Wysłałam Ci dwa razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Jonko! Zdjęć nie dostałam. Czy mogłabyś jeszcze raz...? Sukienusia fajna (w Cubusie) i z przeceny z 70 na 35 zł. Welurowa i z haleczką z tiulem. Zaszalałam, nie ma co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martynka ma od wczoraj problemy z kupka, robi kilka razy dziennie małe ilości, ale normalnie wyglądające, nie wiem, co o tym myśleć :( Wczoraj wieczorem była u nas koleżanka Mariusza i potem Mariusz ja odwoził do domu, dlatego mogłam tak późno wejść na Cafe :D Jak wrócił to jeszcze chwile rozmawialiśmy a potem, jak poszedł się kąpać to ja zajrzałam do Martynki i cos mi podejrzanie zaczęło pachnieć... Znowu narobiła przez sen :( Takie rzeczy sie nie zdarzały przez 10 miesięcy, a ostatnio 2 razy :( Biedna taka była, jak ją wzięłam do przewijania... Przewijak mamy w łazience, więc światło, hałasy... a była północ! No i był potem problem z ułożeniem do snu spowrotem, bo sie wybudziła, chciała sie bawić. Dla mnie to kompletnie zaskakująca sytuacja, ona od 3-go miesiąca zycia przesypiała noc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki kolor ma Twoja sukieneczka??? Bo moja Mama kupła martynce też w Cubusie welurową sukieneczkę na halce :) Zaraz Ci poślę zdjęcia, mam nadzieję, że tym razem dojdą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam problem z Martusi kupkami. Pewnego dnia dostała biegunki i potem już jej tak zostało, że robi normalne kupki, ale 2-4 dziennie. Dla mnie to dużo, ale lekarz twierdzi, że tak może być. Sama już nie wiem. W sumie oprócz niezłego \"zapachu\", wszystko jest OK. Może u Martynki to chwilowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienusia jest bordowa. Żartuję, że to królewska purpura. ;) Ale były też niebieskie w tym samym fasonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAsza też bordowa :) Martynka wróciła ze spaceru i rozrabia, właśnie mnie pociągnęła za włosy po obu stronach głowy, bo nie chciałam jej dać się dotknąć do monitora 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zostawiam Was ,przyszli moi rodzice. A Leo robi jedna kupke na dzien ,czasami 2 ale to sporadycznie. PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer. Może to ta sama sukienka. Z weluru i zapinana na ramieniu na dwa guziczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, sprawdź skrzynkę, wysłałam na razie jedno zdjęcie, może tak pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sama!!!! Hahaha. Super mają te nasze córcie. No i Ty jaka fajna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Danti!!! Ninka, ale się moja mama zmartwi, jak sie dowie, że przecenili tę sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to jej nie mów. Zresztę przecenili prawie wszystko o 50%. Twoja Martynka duża jest. Tę sukienke kupiłam w rozmiarze 104 i jest Martusi prawie do kostek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za komplementy ;) No to teraz wyslę Ci reszte zdjęć, tez pojedynczo. I czekamy na Wasze zdjęcia w sukience ;) A na razie się odmelduję, czas się zająć dzieckiem, które wariuje jak pijany zając. Dorwała taki gruby łańcuch choinkowy i biega z nim po mieszkaniu ;) Będę po 13 jak Martyna zaśnie. Bądź, dobraaaa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, chciałabym w stopce mieć taki samouaktualniający się paseczek dla Martusi, ale zupełnie nie umiem go zrobić. Jak to się \"produkuje\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie! :) Dzięki za pocieszenie z tymi kupkami, zastanawiam sie czy to nie efekt moich eksperymentórw kulinarnych, wczoraj np dałam jej troche serka Danio, bo sama jadłam. Acha - cz Ty dalej miksujesz Martusi zupki na papki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miksuję. W sumie doszłam do wniosku, że skoro potrafi gryźć (mame i tate też), to taka papka na obiad będzie jej szybciej wchodzić. Dziecko się najada w miarę szybko i nie nudzi się przy jedzeniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na www.tickers.tickerfactory.com chyba... A jak nie, to spróbuj wejść na mój paseczek i potem w pasku strony wykasuj kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam A moja odpowiedź w sprawie miksowania jest na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, no to mi ulzyła, ze wszystkich stron słyszę, że powinnam juz jej dawać nierozdrobnione kawałki, ale jak tak robie, to nie dość, że ona wypluwa połowe, to jeszcze resztę znajduje później w pieluszce, całkiem niestrawione :( To po co tak dawać??? Martusia gryzie Was? Martyna jest pod tym względem straszna, wystarczy dać jej palec a ona łapie go w zębiska i tak mocno zaciska szczęki!!! Albo przyszczypuje zębami taki mały kawałek skóry, to dopiero jest atrakcja :P Kiedyś myślałam, że mi odgryzła kawałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dostałaś pozostałe zdjęcia? Robiłam je w domu moich rodziców, tam jest \"kiikaa\", ulubieniec Martynki ;) Niestey bez wzajemności, ciekawe dlaczego ;) Udało Ci sie zrobić suwaczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaaaaaaaaaaaa! Udało się Dzięki. A z tym gryzieniem to jest horror. Ona tak nas gryzie jak sie bardzo cieszy. a że to jest bardzo radosne dziecko, to zaczęłam się poważnie zastanawiać nad kupieniem jej kagańca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny :) Zupełnie inny, niż te, które do tej pory widziałam :) To juz niedługo te urodzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×