Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jak czytam co Wasze kochane ❤️ urwiski mówią to mi się przykro robi, że Maks tylko muczy i jęczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina chlopcy tak maja ale do czasu .Leo tez niejest zbyt wygadany,kilka slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale \"mama\" to napewno mówi na Ciebie, a Maks na Przemka, na mnie czasem powie \"ej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem w domu to Andrzej sie nie zajmuje LEONKIEM,najwyzej go przytuli powie jak go kocha i idzie robic cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo mowi zadko lapie mnie za noge i ciagnie gdzie chce,za to tato co chwile.musze na chwile odstapic kompa na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest idealny to czemu nie jesteście razem rodziną ❤️ Drugiej szansy spotkania takiego ideału może nie być ... Warte zastanowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz jeśli On chce i Ty też możesz się postarać to powinno się wam udać :) no nie? Może napisz co w nim Ci się podoba ,a co nie ,wtedy zobaczymy jakich cech jest więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola faceci z natury nie okazują uczuć ;) ale czasem swoim zachowaniem je okazują fantastycznie🌻 Słyszałam ,jak mąż pewnej kobiety kupił jej zamiast kwiatka podpaski naturella te zapachowe :) i ona strasznie się ucieszyła bo prezent wymagał zastanowienia i troski ❤️ Albo, że jak ktoś cicho zamyka drzwi żeby nie obudzić drugiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia dziś nie chciała zasnąć. Lulałam ją prawie pół godziny. Na rękach!!! Ledwie żyję. A ona się tak paskudnie przyzwyczaiła. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz facet-macho to jest gorszy od faceta-pomoc domowa ;) Bo ani nie posprząta ,ani nie pomoże nieść zakupów same wady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z facetami źle, bez facetów źle. Hmmmmmmmmmmmm Powinno się mieć żonę/męża tylko do dochodne. A na codzień mieszkać osobno. Co WY na to? A z innej beczki - czy Wasze urwiski piją ciągle z butelek? Nie mogę nauczyć Martusi korzystania z niekapka. O zwykłym kubeczku w ogóle nie ma mowy, bo do niego wkłada język i próbuje pić jak kotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wiolę położyłam do łożeczka i powoli zasypia :) Adi patrzy na film więc nie wiem czy jej nie rozproszy ,ale ona wie, że z nim tak łatwo jej nie pójdzie ;) szybko ją sprowadzi na ziemię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek niekapek a Wiola nim mi wszędzie kapała ,więc go jej schowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się marzy sytacja kiedy mąż mieszka za ściana w osobnym mieszkaniu :) loli - a Adi ten ilm to sypialni Wioli ogląda? Ninko - Maks pije w dzień z niekapka, ale w nocy ciagnie z butli :( Zdecydowanie woli butelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko tak byłoby łatwiej facet dochodzący ;) Ale oni by tylko po niekolacje wracali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mamy sypialnię w pokoju gościnnym ;) gdzie telewizor bo jako jedyny był na tyle duży i ustawny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ja tam nie mam nic przeciwko przychodzeniu na niekolację, ale ja np. chciałabym przychodzić po naprawy domow, pomoc w zakupach, sprzątaniu, remontach ;) Ehhh, pomarzyć można. A mój mąz na pifko sobie poszedł z kolegą. Tak przynajmniej mówi ;) Ten to ma dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem bardzo zaskoczona, bo Maks nie sunął by w takich warunkach nogdy w życiu ale myslę, że to kwestia przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to - nasz niekapek też kapie po całym pokoju :O Co do spania - kompletna cisza musi być. Najgorzej, że mi ze starości ;) stawy trzaskają i to potrafi moją królewnę obudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×