Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karola, nie zmieniłysmy tematu, tylko ja wtrąciłam dygresję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, tylko brat mnie rozprasza i nie nadazam za Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy sie pojawiła ale jak sobie pomyslę, że facet patrzył na moje gołe posladki (bo wtedy miałam film na stringi)...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko szukając gazet o ciązy przeczytałam ,że dziecko powinno uczyć się jeść poprzez zabawę jedzeniem i tak też uczyniłam jej radochę ...Ale trochę zjadła :) a reszta na dywanik... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapowiada się ciężka noc... :O Wczoraj było znośnie, żadnych pobudek w środku nocy, dopiero o 6 rano ;) Ale dziś już były dwa alarmy a z pokoju słychać ciagły warkot bąków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dawno nie siedzielismy razem o tej porze,dawne szczeniece :P czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wredna matka, ale z własnej wygody i lenistwa nie chcę pozwolić Martynie na zabawę jedzeniem, choć wiem, że bardzo by ja to ucieszyło.. :( Ale jak pomyslę, ile potem trwa likwidowanie szkód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, lecę póścić sobie wodę i posiedzieć godzinke w wannie Dobranoc Spokojnej nocy, no chyba, że bedzie tu za godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja odpadam nie dam rady na dwa fronty.dobranoc.przespanej nocy i kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Karolinka, nie siedź za długo w wannie ;) Ja tez się odmeldowuję. Miłego wieczoru !! Karolina 🌻 Danti 🌻 Loli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks dzis pobił chyba rekord budzenia się i co dwie godziny oznajmiał, że chce jest i że mama ma przyjść ;). Oczywiście skutkowała tylko butelka kaszki lub mleka :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za radą mojej koleżanki postanowiłam do mleka dodawać mu więcej wody aż z czasem dojdę do czystej wody. Wczoraj był drugi dzień eksperymentu :) Narazie daję tylko 10 ml wody więcej ale Mask się nie zorientował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoję dziś przed nielada wyborem... Przychodzę po poradę ,ale widzę ,że tu pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siorka dziś zadzwoniła,że potrzebują dziewczyny do pracy tam gdzie ona pracuje czyli w solarium. Miało być pół etatu : piątek ,sobota i niedziela od 10-22.00 Pojechałam na rozmowę i okazało się ,że potrzebują na cały etat czyli co drugi dzień od 10-22.00 i to od poniedziałku... Na początku byłam pewna ,że pójdę do pracy :) Ale teraz rozważam i przemyślam ... Płacą nędznie 3.80 /h :( charówka...do nocy i Wiola poza domem... A i czy dodatek dla samotnych mam mi nie odborą? :( niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiapsiólki gdzie was licho poniosło ? Pomóżcie podjąć jakąś decyzję ... Szkoda mi Wioli ... Jednak miałabym własny grosz i jakieś doświadczenie w pracy... Dojazdy jakąś godzinę wcześniej wyjść na autobus,pół godziny jazdy ,a i powrót nocnym ok 23.00 w nocy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ,że wezmę tę pracę ... Na początek dobre i to :) ,a potem Adi mnie zatrudni ,jak interes wypali :) zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×