Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ale przyszedł mi jeszcze jeden pomysł - tylko nie wiem jak bedzie z jego realizacja bo zupełnie bez sensu ;) - ubierz mu sandałki, takie z odkrytymi paluszkami, może wtedy da radę, bo jak go złpiesz za stopę to nie za goła tylko za buta. Tylko zupełnie nie wiem czy tak się da dotrzeć do wszystkich paluszków. A może skarpetka z obciętymi palcami? Tylko sie nie śmiej z mojej wyobraźni, zawsze miałam bujną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks to sie tak niecierpliwy jak chce jeść, że nie może nawet poczekac na podgrzanie obiadu. przebiera wtedy nogami a ja tylko czekam na atak histerii :O Zupełnie nie wiem jak sobie ztym radzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooobre:) Karolina,sandałki raczej nie ale skarpetki ...musze sprawdzić.dzieki za pomysły ,napisz jak jeszcze na coś wpadniesz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama myślała że ja głodze Leonka I BIEDNE DZIECKO chodzi głodne i rozpaczliwie woła am am i przebiera nogami i wrzeszczy z głodu:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba limit pomysłów mi sie wyczerpał ;) Ale cała noc przede mną ;) kiedyś, jak jeszcze chodziłam do szkoły to 3 dni głowiłam sie nad zadaniem, ale je rozwiązałam - Przysniło mi sie co i jak. wstałam i napisałm po czym spokojnie poszłam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym mieć takie sny ,życie byłoby łatwiejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mama twierdzi, że przekrmiam Maksa pomimo tego, że nie pamietam juz kiedy ostatni raz zjadł cały słoiczek zupki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze :O czasem snią mi sie takie rzeczy, że trudno nie uwierzyć, np. dwóch Shwarzenegerów (nie wiem czy dobrze napisałam) w pociągu pełnym gubych góralek ;):D A wogóle bardzo dużo przeżywam we śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Maksiu też tak ciężko przechodził czwórki? czy coś stosowałaś na zmniejszenie bólu? ja mam tylko dentinox gel ale pomaga na chwile i po godzinie Leo znowu się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny! moja Marcelka już śpi od ósmej,podejrzewam że jej ząbki wychodzą bo nie ma apetytu od dwóch dni,znowu się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Betti Leonek pomimo wychodzących 4 ma wilczy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - Czwórki to był koszmat ale to co sie działo jeszcze jakis czas temu jak zaczęły wychodzić trójki to przechodzi ludzkie pojęcie :(. Ja ma paracetamol w czopkach i pani doktor mówiła, że można bez obawy podawać co 4 godzinu w najgorszym okresie ale ja dawałam tylko przed spaniem i to jeszcze jak pamietałam. Mam jeszcze Vibrucol - czopki homeopatyczne uspokajające ale chyba nie sa skuteczna. A z żeli najskuteczniejszy jest Calgel (wypróbowałam na sobie). Betti - witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinie idą teraz trójki,i za każdym razem ma rozwolnienie i mniejszy apetyt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti - Maks też stracił apetyt jak mu wychodziły czwórki. Nie jadł wtedy wogóle kaszek i odmówił mleka :O Na kolacje dostał kiedyś chlebek z masłem i nektarynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - smiej sie ale 8 rosnie mi już chyba 6 rok. Co jakis cza puchnie i nie moge wtedy nawet mówić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mi sie zawiesił komputer Musiałam go zresetowac czego bardzo nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnieLeonek rozpoczął maraton nocny:( dałam żel zobaczymy czy pomoże na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to przepraszam🌼 moja 8 wyszła do połowy , dawno temu i na tym koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę sie kapać bo jak nie to jutro muchy sie zleca pomimo tego, że teraz mają sen zimowy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paracetamol w czopkach,tak? czy coś pokręciłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę do apteki. przesadzasz,ale trzeba sie myć:) PA PA i DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paracetamol albo efferalgan, to to samo. Panie w aptece Ci doradzą A tak apropos leków dla dziecki Kupowałm dzis wano dla Maks i zapłaciłam prawie 18 złoty za 5 ampułek :O Koszmar! A do tego maści i krople i w aptece zostawiam cały zasiłek wychowawczy . A w Niemczech leki dla dzieci do 12 lat są za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paracetamol albo efferalgan, to to samo. Panie w aptece Ci doradzą A tak apropos leków dla dziecki Kupowałm dzis wano dla Maks i zapłaciłam prawie 18 złoty za 5 ampułek :O Koszmar! A do tego maści i krople i w aptece zostawiam cały zasiłek wychowawczy . A w Niemczech leki dla dzieci do 12 lat są za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paracetamol albo efferalgan, to to samo. Panie w aptece Ci doradzą A tak apropos leków dla dziecki Kupowałm dzis wano dla Maks i zapłaciłam prawie 18 złoty za 5 ampułek :O Koszmar! A do tego maści i krople i w aptece zostawiam cały zasiłek wychowawczy . A w Niemczech leki dla dzieci do 12 lat są za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×