Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

oj, co to za ociaganie sie?wieczorna zmiana juz sie zaczela ,zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam i nic,a podobno ktoś sie tu nudzi wieczorami i nie ma z kim rozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide zrobic sobie cos do jedzonka i wracam.moze Wasze urwiski będą już spać i nie zostawicie mnie samej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt sie tu nie zjawi:( smutno mi:( nie mam do kogo buzi otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam szczęście bo na stację benzynową zajechałam na resztce paliwa i po stacją zgasł mi samochód i chłopaki musieli go pachać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - nie bądź zła, wracaj!!! To dla Ciebie 🌻🌻🌻 Może jednak uda mi się Ciebie przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem,ja się nie gniewam,tylko bylam coś zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fart jak nic bo jutro na 9 muszę być na badanich z Maksem a to kawałek ode mnie i byłby problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo śpi od 20,dzisiaj wymacałam u niego górną 4 (w nocy jak smarowałam mu żelem)dzisiaj dużo śpi i zrobił się taka przylepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maksowi wyszła prawa, dolna trójka bo czwórki ma już wszystkie, i dostał rozwolnienia i teraz nie wiem od czego, czy od zębów czy znowu od chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dostał wilczego apetytu,co godzine woła am am .szarpie za lodówke i wyciąga parówki:D. chyba ma jakąś faze wzrostowa , u niego tak to się objawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
mój synek jest z 2 listopada 2004, już spi powiedzcie proszę jakie zabawki dla takiego malca, albo czytanka, a co z nocniczkiem mój synek nawet na chwile nie chce na nim siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to rozwolnienie od tego sernika? Ale daję mu tylko kawałeczek wieczorem po kolacji żeby sie najadł na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
jutro wybieram się na kontrolną wizytę do ortopedy podobno z każdym malcem który już chodzi powinno się pójść idę tak dla spokojności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - ja musze sie przyznać, że za serniczkiem nie przepadm ale ten pobija wszystkie inne :D kooochani - witaj Nocnik to wróg mojego syna ;) A zabawki to najlepej muzyczne: telefoniki, pianinka i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
przepraszam chyba się wciełam w przyjacielską pogawędkę pozdrawiam serdecznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kooochani zabawki różne,np.piłki(różne wielkości), samochody,jakieś grające a najlepiej sprzety domowe:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koooochani - a moja pani doktor powiedziłała, że chód dziecka ocenia się dopiero po koniec drugiego roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochani
oj a jednak dziekuję tak telefon mamy najlepszy, kopmputer także o i oczywiście teletubisie a czytanki, wiem że to troszke za wczesnie ale tak bym chciała aby lubił książeczki nie tylko jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×