Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Mi sie wydaje, że nasze kłopoty z usypianiem związane są własnie z brakiem wieczornego rytuału. Niestety o tej godzinie nie mam już siły na jakiekolwiek zachowania \"pod dziecko\". Czekam poprostu aż sam padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko!! to masz faktycznie problem.ja pomimo braku rytuałuniemam takich problemów. Karolina 👄i bądz dzielna ja bym chyba padła na twarz i niech się dzieje co chce:(. albo wsadziłabym Leo do łóżeczka i nie dała wyjść.w końcu zmęczyłby sie wrzaskami i padł. nie są to mądre rady puk puk w czoło. jestem duchem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie pokupowałam sobie mnóstwo poradników ale jedno jest pewne - bez konsekwencji z mojej strony nic mi się nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest samej bez pomocy,a Maks się bawi czy jest marudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu usnął :) Ale ogólnie to marudzi przeokrutnie ale to przez te trójki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam dość w dzień i opadają mi ręce, to nalewam wody do wanny i Leoneka robi się aniołek.mogę przynajmniej usiąść na kibelek i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie boisz się zostawić go samego w wannie? To ja musiałabym kapać Maksa 24/24 ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibelek mam blisko wanny:) i tylko sobie siedze jak na krześle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo też marudzi z powodu ząbków i chyba przez to idzie szybciej spać.rano spał do 8 a o 11,30 była już drzemka:) zato na noc muszę mu dać czopka -dzięki za rade- i śpi do ok. 3 i znowu czopek i śpi do 7-8. A jak sypia Maksiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasem zostawiam Maksa samego ale tylko wtedy gdy musze sobie cos przynieść i mogę to w każdje chwili rzucić gdyby byla taka konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks przesypia wlaściwie cale noce, co mnie bardzo dziwi przy tych ząbkach. Budzi sie o 6, zabieram go do siebie, daje kasze i spimy do 8. Potem przed 13 drzemka ok. 1h. Ale wieczorem mam sajgon . Nie wiem jak mam sobie z nim radzić. Chodzi coraz później spać. Mi by to nie przeszkadzało gdyby nie to, że on bez przerwy potrzebuje mojej uwagi. Nie moge nawet spokojnie posiedziec bo on wiecznie czegoś potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czasami chciałabym zjeść obiad bez ciągłego szarpania za rekaw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze się sami nie zabawią,znam ten ból.czasami uciekam do mamy,bo inaczej bym zwariowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet u mamy nie mam chwili spokoju bo co 3 minuty Maks pojawia sie w drzwiach i ciągnie mnie ze sobą :O A znam, z opowiadań mam, kilkoro dzieci, nawet młodszych niż nasze, które niby potrafią zająć się sobą chociaz chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet do kibelka nie mogę iść spokojnie bo Maks wali w drzwi i krzyczy albo przykłada twarz do tego wywietrznika na dole :O i podgląda mamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jadłam obiad na kolanie ,a drugą ręką dawałam Leonkowi banana.inaczej zjadłby mi połowe obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, niech zje nawet 3/4 (przeciez mogę nałożyć więcej i dać mu tylko to co może jeść) ale w spokoju. CHCĘ ŚWIĘTEGO SPOKOJU!!! Chyba potrzebuje odpocząć. ten tydzień był dla mnie strasznie stresujący ale najgorsze jeszcze przed mną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, powoli się zbieram Juz mi leci woda do wanny Może to mi pomoże w odstresowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibelkowy opis słyszałam u niejednej mamy,sama mam to samo.jedyny sposób to wpuścić małego do łazienki i posadzić na nocnik.(jak sie mama nie wstydzi).ja tak robie,a Leo z daleka woła siiii i pokazuje na nocnik, a potem na kibelek i prawie zmusza mnie do \'\'siii\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w ubikacji nie ma już miejsca na dodatkowe osoby ;) nie wspominając juz o dodatkowym sprzęcie ;) Zresztą to jest jedyne miejsce w którym moge być sama i nich tak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Karolinko wygrzej się i odpocznij . spokojnej nocy.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopsasa {kwiat] dzień dobry wszystkim w ten piękny PIĄTKOWY (!!) poranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek ma wysypke na plecach:( nie wiem z czego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. A może od proszku do prania? Albo od jedzonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć👄 od proszku raczej nie,już od dawna piore w zwykłym.chyba od jedzonka tylko po czym? a może to byćuczulenie od czopków przeciw bólowych(eferalgan)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×