Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli zgłoś się do Karolinki,Ona ma duże zapasy meliski:) to pewnie tylko stres musisz wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie już na starcie masz o 19 lat pracy mniej ;) To daje tylko 81 ;) Ale w sumie lata spędzone na pracy i opiece nad dzieckiem powinny się liczyc podwójnie, więc ten rachunek może wyjść grubo powyżej 100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko Ja to poprostu nie wiem jaki lekarz by mi pomógł ;) Musiałabym iść do każdego ;) pokolei... Człowiek zawsze wynajdzie sobie jakąś dolegliwość i potem ciągle o niej myśli aż dostaje do głowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti ma rację :) Karolina parzy na wieczór ziółka, można się podczepić... Albo zamiast parzyć mogłybyśmy nasypać troche melisy na fajke wodną ;) Mieliśmy w grupie Araba i jak się chodziło do niego na imprezy to zawsze była fajka wodna :) Na środku pokoju aparatura, dookoła my siedzący po turecku i ustnik krążący między nami :D Echhhhh To były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres napewno zrobił swoje , do tego zaparcia :-0 bo nawet człowiek nie ma kiedy udać się na posiedzenie ;) Niezdrowe odżywianie:-0 zimne :-0 Aaah co za życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarstwo dla Loli=ADIK+WIOLA+CZAS WOLNY KURACJA W 100% skuteczna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, Loli ;) Myślę, po tym co napisałaś, że nic strasznego Ci nie dolega, tylko co poniektórzy o imieniu zaczynającym się na literkę \"A\" powinni się odrobinę bardziej zainteresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko widzisz ty przynajmniej masz co wspominać ... Ja to na studia nie pójdę i imprezy takie mnie ominęły, choć ja nie byłam nigdy rozrywkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz!!!!! Danti ma takie samo zdanie :D Nie masz jak bratnie dusze na topiku w sieci :) A na dolegliwości, jakie opisałaś, wypij codziennie rano szklankę zimnej wody na czczo i zamiast jeść przekąski sięgnij po suszone śliwki - działają cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest w pracy żle , bez pracy jeszcze gorzej. Jonka to miałaś przeboje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na badaniu krwi i moczu , wyniki raczej w normie [ ] wszystko w nawiasach ;) Ob= 9 to dobrze? Ale taki mi się zrobił szpetny siniak po pobieraniu ,ale to chyba normalka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nigdy nie mów nigdy :) Jeszcze się tak ułoży, że będziesz miała co wspominać. A co do moich \"imprez\" to w czasie 6 lat nauki byłam może na 4 imprezach... Ja tez nie jestem typem rozrywkowym, dla mnie ciepłe kapcie i dobra książka, plus tabliczka czekolady... A poza tym, od trzeciej klasy liceum jestem z Mariuszem, który nie akceptował mojego studenckiego towarzystwa i raczej spędzaliśmy czas razem, ewentualnie w gronie jego znajomych (nielicznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik lekarstwem :) no czasem to nawet on mi nie pomaga ;) Czasem potrzebuję spokoju ,snu ,a on czasem nie umie spokojnie usnąć obok mnie ;) no i kłótnia gotowa :) Jak jestem nie w chumorze to lepiej mnie nie dotykać ;) strasznie wybucham ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje oczka mówią już-spaaaać- same się zamykają. będe już kończyć.ok? dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti no co ty ? Czemu uciekasz dzieci Ci płaczą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to... żaden facet nie rozumie kobiety, juz się do tej myśli przyzwyczaiłam... Danti, Loli, spadam spać, Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Danti 👄 dla Was :) Prześlicie jakieś nowe fociki dzieciaczków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli miałam dziś nie przespaną noc,Leonkowi idą 4.sorry ale padam na twarz.pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam ,że jak jedna ucieknie to druga wykorzysta moment i też czmuchnie 😴 Słodkich snów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nieprzespanej nocki to my też mieliśmy nieprzespaną :-0 Wioli jeszcze nie wyszły te 3 :( Bardzo była niespokojna i płakała przez sen i mówiła ,,nie,nie ,nie nie,, :( Może jej się coś śniło złego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldunek od etatowego porannego dźwigowego na północy spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do góry? na południu zimno i mrożno.to to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta wysłana:) Leonek śpi od 11,30. idę troche posprzątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, jednego zdj. nie obróciłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jak ktoś jeszcze nie wierzy, że mam pecha to powiem, że dziś sąsiadka z góry zalała mi kuchnie . No i Maks zaczął pocierać to oczko, w które coś mu przedwczoraj wpadło. Teraz nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia czy rzeczywiście coś mu tam dokucza Już nawet nie mam siły przejmować się tym wszystkim co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - witaj 🖐️ Ale super zdjęcia. Moje ulubione zdjęcia Leonka - to jak zasnął na kanapie z nogami wiszącymi na dół i to jak siedzi z taką poważną miną na śniegu. Super. Uściskaj maluszka ode mnie i wycałuj za to, że jest taki słodki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - Leonek rewelacyjny :) Coraz bardziej są podobni do siebie z Maksem :) A co on wsówa na tym zdjęciu w takiej smiesznej czapce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - witaj 🖐️ 🌻 na poprawę humoru. Chyba moje \"prawo czarnej serii\' przewędrowało do Ciebie. Trzymam kciuki, żeby sobie szybko poszło. A odnośnie oczka - mówiłaś, że byłaś u lekarza. I co? Nic w tym oczku nie znaleźli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Byłam u okulisty przedwczoraj. Przepłukała mu oczko solą fizjologiczną, stwierdziła że nie widzi żadnych ciał obcych, ale zaznaczyła, że może być konieczna wizyta w szpitalu i zabieg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Karolina👄 szkoda kuchni,sąsiadka powinna pokryć koszty remontu w oczku może nic niema,a Maksiu tak tylko je potarł.jakby coś było to chyba by oczko łzawiło,a Maks pocierałby cały czas.nie wiem jak Ci pomóc,ale bądż dobrej myśli. a z sąsiadką już rozmawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×