Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

U Wioletki wszystko ma ,,siedzieć,, nie ważne czy to szmpon ,szklanka czy miś;) tylko rozkazuje : ,,siedż,, Mi też każe leżeć a mówi ,,siedż,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam piękne kolczyki :) Jutro Wam poślę na mail bo bateria padła w aparacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znowu pusto ? Co jest dziewczyny ,weekend jeszcze się nie zaczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miałam okropny poranek , nie mogliśmy wyjechać z garażu , mało tego mój kochany mąż stuknął by samochodzik , no i spóźniłam się do pracy , mam ciśnienie że hej 😠 Patrycja wstała dzisiaj o 5 rano , także o spaniu nie było już mowy 😠 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ,a o której Patrycja chodzi spać ,że tak szybko się wysypia? Może była głodna i się obudziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja chodzi spać o 19,30 lub 20 a zazwyczaj śpi do 7,30 ale to chyba przez te ząbki nie może spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ,że tak . Wiola też podobnie zasypia i wstaje trochę po 7.00 Trójki dolne prześwitują :) . Całe szczęście ,że wkońcu wyszły bo strasznie długo to trwało. Wczoraj domówiłam towaru :) i czekam na przesyłkę. Beatko daj znać ,jak dojdą te kolczyki. No i oczywiście poślij nam fotkę OBOWIĄZKOWO! ;) Zrobiłam Wioli 3 razy miksturę na wzmocnienie włosków i rzeczywiście lepiej wyglądają :) Zobaczymy efekty w lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Adi boliczył ,że powinnam robić 100 kolczyków na miesiąc żeby na tym mieć zysk :-0 Niestety nie mam tyle czasu... Przy Wioli wolę nie wyciągać tych rzeczy:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech twój Adi ci pomoże ;P żartowałam oczywiście , łatwo powiedzieć nie zrób 100 sztuk przy malym dziecku. Jak dostanę to od razu daję znać , zdjęcie zrobię jak schudnę bo zaczęłam ekstremalną dietkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Loli - a mogłabys podać tę miksturkę? My mamy podobne owłosienie, że się tak wyrażę, więc miksturka się przyda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno z włoskami u dzieci to jest tak że dopiero w wieku 4-5 lat mają takie normalne . No i oczywiście jak rodzice mają gęste to i dzidzia też będzie miała , a niestety jak piórka to miksturki nic nie pomogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolina 🖐️ A teraz też ma temperaturę? Wiadomo - dzieci najczęściej zapadaja na choroby w piątki, soboty i niedziele. Każdy rodzić to poświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko proszę bardzo :) To nic trudnego : -żółto jaja -łyżeczka miodu - trochę soku z cytryny lub : -żóttko -miód -iprzekłuć jedną kapsułkę tranu WSZYSTKO WYMIESZAĆ ,NAŁOŻYĆ NA WŁOSKI TRZYMAĆ JAKIEŚ 5-10MIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dzięki :) Wypróbuję jutro. Beatek - wiadomo, że jak nie ma cebulek, to włos nie wyrośnie. Chodzi o to, że mój mąż ma bardzo mocne i gęste włosy, moje też nienajgorsze, a dzidzia ma słabiutkie (póki co). A sądzę, że taka miksturka nie zaszkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie narzekam na nasze włoski , a Patrycja ma piórka . Nie woobrażąm sobie żeby usiedziała 10 min z tą miksturką na głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta usiedzi jeśli w tym czasie będzie w wannie odbywała kąpiel ;) Słuchajcie, kupiłam jej wczoraj taką nakładkę na deskę klozetową. Posadziłam dziecko z przekonaniem, ze zaraz zacznie schodzić, a ona siedziała grzecznie. Tyle, że nic nie zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,ale ja nakładam w czasie kąpilei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko też nosiłam się z zamiarem zakupu takiej nakładki. Ceny są przeróżne. Masz ceratkową czy zwykłą plastikową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła, plastykowa za 6 zł. Wygląda jak nocniczek z odciętym dołem. Gdybyś kupowała, to zwróć uwagę, że te nakładki mają różnej wielkości otwór. Wybrałam taką z mniejszym, bo bałam się, żeby mi dziecko do muszli nie wpadło :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miksturka działa :) napewno! Warto sprubować. Wiola też miała takie pióreczka ,a nie włoski. Ale to po tacie bo ja mam Mega gęste włosy i grube ;) Po pierwszym razie nabrały blasku : ) a teraz są jakby gęstsze i grubsze :) a to był 3 raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra niech będzie nie będę się spierać , niech wasze dziewczynki mają gęste piękne włoski po miksturce:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja myślałam o takiej z ceratki -miękką ;) Tylko w lidku ok 30zł ! Tylko ładna i pewnie wygodna ;) Taką plastikową widziałam w Tesco i tańsza 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Przecież nie o to chodzi. Każdy ma swoje zdanie i niech tak pozostanie, bo inaczej nie byłoby o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lidlu ;) miało być ;) Wiola ciąle coś mi naciska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Patrycja odkryła inny sposób na korzystanie z sedesu, a mianowiecie myje tam sobie rączki jak jej się uda mnie przechytrzyć:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - właśnie moja siostra kupiła taką miękką i stwoerdziła, że to nie jest dobre rozwiązanie (przynajmniej jej zdaniem), bo ta ceratka jest trudna do umycia. Ten plastyk, to mozna jakoś np. wyparzyć, a ceratkę nie za bardzo. Nie mam własnego zdania na ten temat, bo nie przeprowadzałam w tej sprawie doświadczeń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego nie wzięłam pod uwagę ,dzięki ;) Ale wydaje mi się ,że ceratkę można sparzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostanę do głowy z nią dzisiaj 😠 Marudna,śpiąca a nie chce się położyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nie umiem Ci odpowiedzieć. W sumie my też nie siadamy na miękkiej desce. A ponoć nie warto dziecka zbyt długo przetrzymywac na nocniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×