Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Wiola jest taka ostatnio rozbrykana, nic tylko skacze i skacze :) Słodko to wygląda ,jak odbije się z jednej nogi jak mały ociężały motylek :) Nie wiem czy już o tym nie wspominałam ? ;) Karola mogę coś Ci doradzić? Ostatnio śpiewałam Wioli ,,łapy,łapy cztery łapy, a na łapach pies kudłaty. Kto dogoni psa ,kto dogoni psa? Może ty ,może ty ,a może jednak ja ,, ;) I pokazywałam na siebie i na nią ;) I bardzo jej się spodobało i zaczęła mówić ,,łapy,, -,,apy,, ;) Ale wiadomo o co chodzi ;) I tak pomyślałam ,że takie zabawy słowem-piosenką mogą Maksia zachęcić do mówienia. Czytałam ,że różne krótkie wierszyki też wspomagają wymowę: ,,Jadą, jadą misie HOP SIUP TRALA LA śmieją im się pysie UHA UHAHA przyjechały do lasu HOP SIUP TRALA LA narobiły hałasy UHA UHAHA przyjechały do boru HOP SIUP TRALA LA narobiły rumoru UHA UHAHA,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpielowa piosenka ;) : ,,Raz rybki brały w morzu ślub chlupały wodą chlup-chlup-chlup! A w tem wieloryb wielki wpadł i wszystkie rybki zjadł,, No koniec trochę drastyczny ;) ale też jej się podoba:) Oczywiście wszystko trzeba śpiewać! :) Z bajeczek uwielbia ,,Pan kotek bł chory,, :) i ,,Stefka burczymuchę,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wioletka usnęła :) Co słychać ? Jak spędziliście niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i napisz Nam ,jak się czuje Maks. Co z tą gorączką? Siostrzenica jest w szpitalu :( Ma zapalenie płuc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mu spiewam zawsze w samochodzie :) on nie chce tego słuchac i usypia ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola z życiem śpiewaj ! :) Napewno nie zaśnie ;) A może Twój repertuar mu nieodpowiada ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,a wiesz coś o Martynce? Jonka coś pisała ale nie wiem o co chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraczka chyba przeszła, nie wiem na 100% bo ma ją tylko w nocy Za to biegunka nadal go męczy :O A dla siostrzenicy 🌻 Dla mnie tez jest dziwne, że Danti się nie pożegnała, ale może nie miała czasu albo ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,że się nie pożegnała i nie napisała nam jak to wszystko się ułożyło... Smutno będzie :( i ciekawe czy jeszcze do Nas wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama twierdzi, że i tak powinnam sie cieszyć, że Maks chce jeszcze wsiadac do samochodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo nie posiedzę :( bo Adi musi zrobić raporty . Ale do czwartku mam wolne od pracy więc będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) aż tak żle ? Skoro nawet Maks stwierdził ,że nie da się słuchać to nie wiem co myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki stanęły w miejscu ,czekam na przesyłkę która jest niezbędna do ich produkcji;) A co do kebaba to ugrzęzła sprawa w urzdach :( bo wszyscy mają czas ,albo czekają na łapówkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może też nie mam cudownego głosu ;) ale Wioli wystarczy bu ją zainteresować :) Łapy to jej ulubiony HIT ;) Po smerfnych hitach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks woli raczej dorosłe rytmy. Uwielbia muzykę kubańską, brazylijską, wogóle latynoamerykańską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze :) Karola a może to mały latynosik ;) Fajnie :) musisz koniecznie zapisać go na tańce :)!!! Adi wychodzi z kibla :-0 zaraz mnie wygoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak ja bym sie cieszyła gdyby to był mały latynos ;) Miałabym wreszcie jednego tylko dla siebie ;) Dobrze, że sama korzystam z kompa i nie musze liczyć na wizyty na tornie mojego ukochanego ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no tak teraz sama królujesz na tronie :) I przynajmniej nie musisz czekać ,aż skończy się poprzednie panowanie :) Minus tego - zimny tron :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale i tak nie zawsze można liczyć na podgrzanie ;) Zresztą zapachy w komnacie tronowej po wizycie króla są zabójcze ;):D A tak zimny tron, ale bez pbcych zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×