Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jak tylko baterie się naładują to pstrykam fotki i wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy, czekamy. Dziewczyny, muszę uciekać i dziś już się z Wami nie \"zobaczę\". Życzę miłego łokendu 🖐️ 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - kolczyki super:D Ale faktycznie, jak masz ich robić 100 w miesiącu to troszke dużo, szczególnie, że teraz pracujesz. A taką forme derduszka to kupujesz czy sama wyginasz z jakiegoś materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola zawieszkę-serduszko kupuję . Mama jest u mnie z wizytą ;) I do pracy trzeba się przygotować więc doskakuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko wysłałam Wam kolejne :) W rzeczywistości dużo ładniejsze ;) Delikatne, subtelne ,a jednak trochę zakręcone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wiedziałaś kiedy wskoczyć :) Co sądzisz ? Na uszach wyglądają boskoo :) Cudeńka idę w nich do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lecą ;) Karola lecę na busa ;) bo Adi w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeśli chodzi o koszty to 12zł z przesyłką ;) Dla zainteresowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie wypowiesz się ? :( A może zatkało Cię z wrażenia ;) A może z obrzydzenia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz siedzę już w kurtce ;) i idę 🖐️ Wpadnę może wieczorkiem póżnym :-0 Po pracy i zakupach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jesteś jeszcze? Te mi się bardzo podobaja bo sa takie delikatne :) Ale nazwę masz naprawdę super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli dzięki za zdjęcia bardzo ładne . Czy masz inne kolczyki z perełką , bo moja siostra się zainteresowała. Pa 👄👄👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu kto ?! ;) Beatek ,a które konkretnie się podobały? Zarwę dziś nockę i zrobię coś z perełkami mam i całą masę ;) Szkoda ,że nie napisałaś czy dotarły motylki, ale jutro powinny być na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola rzeczywiście takie delikatne i super wyglądają. Żałuję tylko ,że mam same jasne perełki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie Was znowu ... Wczoraj jak na złość nic mi specjalnie nie wychodziło 😠 Czekam na przesyłkę z coraz większą niecierpliwością ;) Kończą mi się materiały podstawowe ,więc mam przerwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja znów tylko na moment, Martynka juz lepiej, ale nadal nie wiadomo, kiedy się obudzi... Karolina - co Maksowi jest, że tak gorączkuje? KAszle, kicha?? A do ilu miał tą temperaturę?? 👄 dla Księciunia!!! :) Super są te zdjęcia Maksa, nad morzem (!) Bardzo mi się pdodbały, on ma taki słodki wyraz buźki!!! Naprawdę kochany!!! I fajną kurtkę masz dla Niego! Danti - jak przeczytałam, że wyjeżdżasz, zrobiło mi się baaardzo smutno - wyobrażam sobie, co czujesz, kiedy życie zmusza do rozstania ze Smyczkiem... :( Dobre jest to, że zostawiasz Go w pewnych rękach - Twoja Mama to prawie jak Ty, i na pewno nie dadzą Mu zapomnieć o Mamie!!!! Pół roku szybko zleci, zanim się obejrzysz już będzie sierpień i wrócisz... A pewnie będziesz i tak co jakiś czas przyjeżdżać - tanie linie lotnicze to naprawdę dobra rzecz, Ty jesteś \"oblatana\" w internecie, więc nie powinnas mieć problemu ze znalezieniem tanich biletów!!! Myślę o Tobie, trzymaj się!!! ❤️ Loli - śliczne te Twoje kolczyki - masz talent Dziewczyno!!! Czuj we mnie następną klientkę :D No i bardzo mi się podoba twój sposób prezentacji cudeniek :D na takim bordowym atłasie :) Nazwa też super!!! Ninko - Martusia jest bardzo en vogue w tym płaszczyku - mała modelka Ci rośnie, trzeba będzie uważac, żeby jej jakiś łowca głów nie wypatrzył, bo ucieknie za granicę ;) I przy okazji nawymądrzam się trochę o włoskach, bo czytałam, że niedawno pisałyście o tym :) Im słabsze i rzadsze włoski w dzieciństwie, tym mocniejsze i gęściejsze w wieku dorosłym:) Brodawki włosowe, potocznie zwane \"cebulkami\" nie są od poczatku tak eksploatowane, więc mogą dłużej potem wytrzymac :) Także, jeśli Matusia (i Wiola) mają na razie słabe włosiatka, to z pewnością jako dorosłe panny będą mogły się pochwalić bujnymi lokami :) Niestety, Martynka ma tych włosków juz trochę, a raczej wdała się pod tym względem we mnie, co oznacza, że będzie miała ładne włosy do 20-go roku życia, a potem zaczną wypadać :( Moja mama ma tak samo... Dobra, na razie tyle, bardzo mocno Was ściskam i lecę się uczyc, kolezanki mnie zestresowały, że to już tylko 7 tygodni, czas do roboty, bo jeszcze nie zdam i co będzie ? brrr Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - obydwie pary nam się podobały ale moja siostra lubi raczej wkręcane nie wiszące błyskotki , ale specjalnie nic nie rób tylko ewentualnie z tego co masz zrobione możesz jakieś zdjęcia podesłać. Poczta u nas nie pracuje w sobotę a przez 1 dzień to raczej nie dali rady przysłać bo jak nie było kawał drogi nas dzieli.:D Karolinko a może Maks będzie przechodził 3- dniówkę , miał już ? Patrycja jak ją przechodziła to gorączki cały czas nie miała tylko na noc . Acha dzięki za śmieszności :D:D:D Niestety zdawało mi się że Patrycji wyszła ta 3 ale to był fałszywy alarm , dziąsła ma niesamowicie spuchniete , nie chce jeść a na noc muszę jej dawać czopek , bo się niesamowicie męczyła . Całusy dla wszystkich bobasków 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak weszłam przez przypadek i zobaczyłam, ze tu handel kwitnie:) czy mimo ze jestem spoza grona, mogłabym też obejrzec kolczyki?? Adres pod nickiem;) Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek 👄 Jonko co dolega Martynce? Karolina , jak Maksiu? Beatek ,ja też nie dostałam mojej przesyłki:( Pszczółko fotki oczywiście poślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku tak się składa ,że zamówiłam wkrętki :) Czekam na towar ... i czekam i doczekać się nie mogę ;) Jak będę coś miała nowego to pierwsze zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×