Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

:) no ale nie zawsze są zapach ;) Istnieje BRISE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam uniemożliwiony dostęp do skrzynki na tlenie 😡 Co oni sobie myślą!!! Zaraz założę sobie gdzie indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój nowy mail pod nickiem :) Dziewczyny meldować się!!! To rozkaz ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niedziela upłynęła nam kiepsko , bo Patrycja miała gorączkę 38,3 no i ten katarek . Nie wiem czy przy ząbkach moze być aż tak spora gorączka ? W każdym bądź razie idziemy dzisiaj do lekarza :( W ogóle to chyba nadchodzi przesilenie wiosenne , ble :( No i naczytałam się w dzisiejszej prasie o ptasiej grypie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla Patrycji Oby szybko minął jej kater i gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Beatek- Martusia tez kiedyś miała 38,5 i katarek. Przez 2 dni jakby początki kaszlu, a potem nagle jak ręką odjął. Chyba tylko raz jej dałam na noc paracetamol. Będę trzymać kciuki żeby Partysi przeszło. 👄 Loli - czekam na kolejne dzieła. Wysłałam Wam zdjęcia Marty. Dla Ciebie Loli na adres na wp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninko 👄 Dzięki za fotki zaraz obejżę :) Kiepsko się ostatnio czuję... :-0 W klatce mnie coś gniecie i słabo się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 ta poczta na wp. też jest do dupy !!! Nie mogę się zalogować choć hasło i login są na 100% dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zablokowali mi dostęp do konta na o2 ? Czy możliwe jest z powodu wysyłania fotek z kolczykami? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale dziś jestem nieskora do pogawędek bo dodatkowo w \"wickend\" miałam ostre jazdy z Markiem:(:(:(😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni mail wysłany był do przczoły5 ,która chciała fotki kolczyków ... I od tamtego czasu mam blokadę 😠 Czy regulamin zabrania tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatek 🌻 na poprawę nastroju :) Wszystko się ułoży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Po długiej nieobecności wracam. Miałam anginę i siedziałąm w domu, dostałam nawet antybiotyk-niestety. Dzięki za maile i tak nawiasem mówiąc ja też zmieniłam adres mailowy od dziś(pod nickiem). Skrzynkę mam tak zawaloną spamami, że nawet antyspam ich nie wychwytuje. Później jeszcze zajrzę bo mam też zaległości w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu witaj 👄 Jak się czujecie z dzidzią ? Jak tam sunuś ,zdrowy? Co do spamów to miałam to samo :( Ale na wp. to był niewypał muszę spróbować gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowy adres mail . Oby działał :) Ninko mogę prosić o zdjęcia Martusi jeszcze raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli kurczęę bladęę bez numerków:D:D:D już 2 x zmieniałam dzisiaj twój email :D:D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko bardzo przepraszam to się więcej nie powtórzy, tzn nie zmieni ;) mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam przesyłka dotarła wkońcu? Moją dopiero dziś wysłali z qunsztu, a ja już się bałam ,że ukradli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek płaci za priorytet ,a oni się tak ociągają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nici z ogawędki ,nikogo chętnego ... Ja też uciekam do mamy z Wiolą ,jak tylko wstanie ... 🖐️ do wieczorka . Będzie któraś i o której ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co jest? Karolina, Jonka - już sie pożegnałyście z nami? Kurcze, jak tak dalej pójdzie, to topik padnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę u mamy, Maks śpi trzecią godzinę :D, a da górze łupie jakiś metal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nie sądzę, żeby to s powodu tych zdjęć zablokowali konto :O Napisz do obsługi, niech to wyjaśnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam, że jeszcze dziś tu zajrzę. Dzidzia i ja czujemy się dobrze-już czuję nieśmiałe kopniaczki. Na 75 % ma być znów chłopak(dla mnie wsio rybka co będzie byle zdrowe :) Poza tym chyba nic nowego u mnie , tylko mężuś ostatnio zrobił się dla mnie super miły, ale go nie chwalę bo jeszcze się mu odwidzi ;) Maciuś ostanio pokazuje co potrafi tzn wymusza wszystko płaczem i piskiem (ale ma wokal :O chyba w mamę) Ostatnio zaczął do mnie mówić Ania i przy tym strasznie się cieszy, na razie mi to nie przeszkadza, nawet to takie słodkie jest. Zajrzę do was jutro bo dziś już mykam z pracki (strasznie uzbierało mi się zaległości wrrrrr ). Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli dostałam kolczyki ,dziękuję ,już przymierzałam i wiecie co młodziej w nich wyglądam :) bardzo ładne Loli naprawdę. Byłyśmy z Patrycją u pani doktor która stwierdziła lekko zaczerwienione gardło i nic poza tym :),wszystko wskazuje na nieszczęsne trójeczki 😠 Do jutra 👄👄 dla wszystkich dzieciaczków i mamusiek!🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×