Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No widzisz, moja lekarka jest innego zdania, bo on właśnie zjada zapierające potrawy: już tydzień gotuje mu marchwiankę z kleikiem ryzowym, kompot z jabłek i suszonych jagód, kaszkę ryżową, gotowane mięcho i warzywa. Dostawał Lakcid i Nifuroksazyd a kupy jakie sa takie są. Zresztą wczesniej było ich może tyle samo ale zupełnie innej konsystencji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! I Ty tak na niego szef mówisz? Czy to takie żarty? Bo mój tata jak chce wkurzyc moja mamę to mówi do niej \"szefowa\" lub \"kierowniczka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem swój jest gorszy od obcego a ja już mam 2 kilo na plusie, czuję ruchy i okrągły brzuszek, wreszcie się cieszę tą dzidzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak brzuszek? Rosnie? Byłaś na tych wzystkich badaniach? Kiedyś pisałaś chyba, że po USG wszystko jest w pożądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - wyprzedziłaś mnie! Może jesteś telepatka? ;) Ninko - ale pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat kupkowy dzisiaj , hę....Ja niewiele mogę się wypowiedzieć bo nigdy z Patrycją nie miałyśmy tego problemu , na szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi parę osób to mówiło, he he domyślna jestem dzidzia rozwija się prawidłowo, 8 marca jadę na usg 4d wyślę wam kolorowe zdjęcia z brzusia, bo dostanę je na cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Maciusiem raz miałam problem, ale był spowodowany podawaniem Pyrosalu i po Lakcidzie i marchwiankach przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks juz nie może patrzeć na marchwianke i jak widzi pomarańczową papke to płacze 😭. Dopiero posmarowanie mu ust jedzeniem i przekonanie go, że to zwykła zupka cos daję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż nadal milusi a ja mam termin na 5 sierpnia, ale umawiam się z moją lekarką na cc jak wróci z urlopu więc może tydzień dwa później, poza tym przy moich 36 dniowych cyklach termin powinien być na 11, 14 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że Maks reaguje na marchwiankę jak mój Maciuś na mleczko i kaszkę, ostatnio na śniadanie wypija 120 ml kaszki i zjada 2 kromki chleba z serkiem topionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - Marta urodziła się 11 sieprnia :) Karolina - w końcu tak. Ale u nas okazało się, że Marta dostawała za dużo posiłków mlecznych i stąd takie kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, dochodze do wnisku, że Maks jest niejadkiem 😭 On zjada na kolację kaszkę ze 100ml wody i jeszcze połowe zostawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic nie kosztuje ta przyjemnosc(prawie), bo chodze prywatnie do mojej gin, a mam zalecenia na cc bo mam wadę miednicy i sama nie urodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja juz tez myslałam o zmniejszeniu ilości mleka w diecie Maksa ale on zjada tylko rano 200 ml rozwodnionej kaszki mleczno-ryzowej, serek lub jogurt (żadko zały), i na kolacje 100 ml kaszki (też żadko wszystko). Nie wiem w sumie czy to za duzo, czy za mało, czyw sam raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ale fajnie by było gdyby moje małe tak trafiło w termin :D Maciek to też niejadek, a raczej woli sobie sam wybierać co chce jeść-nie zawsze zdrowo (waży już 12 kilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×