Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziś pewnie znowu zarwę nockę ;) Jutro do pracy na 15.00 ... Wiola 😴 zasnęła o 18.30 :-0 ciekawe kiedy wstanie...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola pewie czekasz na poprzedniej stronie ;) Idę do mojego kramu ;) zajrzę jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a Wiola to sama kładzie sie jak jest zmęczona i poprostu usypia? Czy musisz ja położyć? Maks jak jest zmęcozny to dostaje głupawek więc nie ma mowy o tym, żeby usnął sam, np. na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na zdjęcia kolczyków ;) może jak mi się zpodobaja to na jakis ślub sie zdecyduję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana - Martyna demoluje mieszkanie, a ja się na chwile włączyłam :) Karolina - nie chciałam zachować w tajemnicy, po prostu jak otworzyłam maila od Loli to tak mi sie jedne spodobały, że od razu zwrotna poczta wysłałam zamówienie :) Przyznaję się do zamówienia kolczyków z kolekcji turkusowej \"kręgle\" ;) Uwielbiam niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiola od wczoraj placze z powodu trojek ... Adi musial leciec rano po Vibrucol , oby jej przeszlo... Karola wyslalam jeszcze raz, ale poprzednie czemu znowu nie doszly to nie wiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam Wiole na rekach , bo ciagle lamentuje biedna ... Ciezko tak pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Loli ❤️ Biedna Wioletka, ach te trójki 😠 Poproszę o numer konta :) wszystko mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ,jak dobrze zrozumialam skonczylas staż. Teraz siedzisz w domu? Czy masz coś na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi już wyszedl do pracy ,a nie wiem gdzie dalam te kartke z numerem :( Podaj na maila swoj adres Jonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Martyna właśnie wyłaczyła komputer :( Nie wiem, czy sie on nie popsuje od takiego ciągłego wyłączania. Będę musiała iść się z nia bawić, bo poniszczy większość ruchomości w mieszkaniu :O A z tymi 450 -ma zł za utrzymanie Małej to było jeszcze w czasach, kiedy jadła Nutramigen. Teraz kupuję mleko w worku, litr na 2 dni :) Nie liczę ubranek, bo to róznie bywa, są miesiące, że nic nie kupuję :) Buziaki! Bo juz jest \"mama oć \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze Ci odpowiem: Skończyłam staż i teraz czeka mnie przymusowa odsiadka w domu do zdania egzaminu, bo bez niego nie mam prawa wykonywania zawodu. Egzamin jest 8 kwietnia. Co dalej - zobaczymy. Pieniążki mam jeszcze do końca marca, bo w poniedziałek dostanę wypłatę za luty. Potem zasiłek z pośredniaka ;) Adres już Ci wysyłam na maila :) Papapa Acha - Wioletka przeslicznie wygląda w różowym!!! TA kurtka super! :) A miny faktycznie robi jak Martyna, masz takiego samego łobuza w domu jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli Wioletka wygląda ślicznie w różowym , Patrycja też ma dużo różowych ubranek lub z takim akcentem różu .Widzę że masz kolejną klientkę , ja Ci powiem szczerze że te długaśne turkusowe bardzo mi się podobały ale rozumiesz muszę troszkę odczekać i coś sobie fundnę u Ciebie , może jakieś nowe wzory będą?;) Jonko a nie masz jakiejś posadki na oku , pośredniak to brzmi okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Loli - no nie chce mi się wierzyć, że na Allegro takie ładne ciuszki można kupić. Kurtka piękna, a jej mała właścielka, to naprawdę wielka dama. Śliczna!!! Masz gust! Jonka - a wiesz, że kupno kolczyków u Loli, to transakcja wiązana z nami wszystkimi? Musisz potem zrobić zdjęcie w tych kolczykach i nam wszystkim przesłać! Nie zapomnij. A 8 kwietnia będę mocno trzymać za Ciebie kciuki. Karolina - Maksiu pewnie już zupełnie zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja tez moglabym prosic o fotki kolczykow?:)"dlugasne,turkusowe"mnie zaintrygowaly;) eweliniura@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 😭 Maks znowu ma kaszel i katar Chyba jednak podam mu ten Eurespal Nie chciałam tego robic ale jednak bedę musiała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powinnam właśnie sprzątać i troche ogarnąć to co mam na głowie ale mi sie nie chce :O Jestem załamana tą ciągnącą sie w nieskończoność chorobą Maksa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno: Maks zaczął znowu ulewać :O Zupełnie nie wiem co o tym mysleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ale w tym wieku czy to nadal jest ulewanie? Wiesz, może jeśli jest chory, to ma bolące gardełko i może mu się przez to cofa. Bo ulewanie, to chyba raczej tylko u niemowlaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ninko, on ma refluks ale lekarze jak zwykle sie tym nie przejęli . Kazali tylko nie dawać mu pic soków (ciekawe jak mam to zrobić? :O) i żeby nie pił na leżąco. A jemu sie normalnie cofa jak wypije więcej niż 120 ml :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie mam wiedzy na ten temat. Ten refluks się cofa? Leczy się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie wiem co się dzieje z Wioletki rączką :( Nie chce nią ruszać tylko zwisa ,nie da się dotknąć ... Myślałam ,że to ząbki a to rączka ją bolała 😭 Co robić? Gdyby zdrętwiała to za 3 godziny powinno już przestać.... ewe fotki poślę ale narazie nie mam jak ;) dziękuję za zainteresowanie 👄 Idę do Wioli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ojej. to cos niedobrze. A rzeczywiście nie rusza tą rączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Refluks żołądkowo-przełykowy to wada tego wejścia do żoładka, nie wiem jak to sie wachowo nazywa. Tam jest jakaś porzegorda, która u Maksa sie nie domyka i wtedy treść żołądka cofa mu sie do przełyku. U tak małych dzieci tego sie nie leczy, trzaba czekać aż samo przejdzie. Ale, do cholery, ile można czekać?! On ma juz 1,5 roku, a ja ciągle słysze \"czekać\"! i dotyczy to różnych problemów. Wkurza mnie to ! Loli - zapomniałam napisać, że bardzo mi się podobaja te kolczyki na mój slub ;) A co dokładnie dzieje sie z rączką Wioletki? Jest spuchnięta? Może lepiej idź do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rusza :( nawet boli ją jak noszę ją na rękach i przy podnoszeniu... Nie wiem co to może być, czy mam iść z tym do lekarza? Czy poczekać? Czy to ma związek z ząbkami? Szczepienie miała ponad tydzień temu i to w lewą rączkę a boli ją prawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×